Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

Gość bahus

Witam panie. Chcę poruszyć odwieczny temat poszukiwań. Mam 37 lat i od jakiegoś czasu szukam kobiety. Kiedyś nie narzekałem na brak powodzenia ale z wiekiem możliwości co raz mniej. Próbowałem na portalach randkowych ale tam panny tylko się ogłaszają albo chcą tylko pisać. Głupi nie jestem, podobno przystojny, normalny facet. Jak myślicie, w czym problem? Może wśród Was jest jakaś szukająca faceta z okolic Olsztyna? Nie szukam plastików i lewych materialistek. Zapraszam wszystkie zdecydowane i wiedzące czego chcą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
Dziewczyny, odwagi i trochę zainteresowania.:) Rozumiem, że to trochę banalny temat ale dla mnie to naprawdę nurtujący problem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
Pewnie coś musi być nie tak, skoro nie lgną do Ciebie :-O Może jesteś sknerą i jak zapraszasz na randkę kobietę, to wymagasz aby za siebie sama zapłaciła? Niektóre kobiety to wręcz odrzuca już na wstępie, mnie akurat nie, ale moje koleżanki i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
teraz to pojechałaś, wszystko robię jak należy i na pewno nie jestem sknerą, jak już umówimy się na spotkanie to nie ma problemu, raczej chcą się dalej spotykać, problem jak w temacie, dlaczego tak ciężko umówić się z kimś normalnym i wartościowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
i dlaczego od razu zakładasz, że to z facetem jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HazelLady:)
Ja jestem atrakcyjna, inteligentna, bystra, zaradna i pracowita. Ale i tak się nie nadaję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfascfsaf
bo 37 letni kawalerz ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
to samo ja mogę się spytać, dlaczego tak trudno znaleźć fajnego faceta. jestem młoda, ponoć ładna (chociaż moja ocena jest inna), inteligentna, uśmiechnieta, pomysłowa, bardzo lubię rozmawiać i poznawać nowe rzeczy, a jak na razie samych popaprańców spotykam i co zrobić..... staram się zawsze wyciągnąć z tego wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
Hazellady, dlaczego uważasz, że się nie nadajesz? A co to ma do rzeczy, że mam 37 lat? Achtepropblemy W tym wieku już szczęście nie przysługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
"dobrze", każde miejsce jest dobre, żeby kogoś poznać, nie liczy się gdzie tylko kogo się poznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
No nie wiem, tak tylko napisałam że może coś jest nie tak. Bowiem są faceci którzy urodą nie grzeszą, a jednak mają to coś i strasznie przyciągają tym do siebie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah i bardzo dobrzee
bahus a czego szukasz? ruchania czy związku?? bo jeśli to pierwsze to idź do burdelu i nie zawracaj dupy pozostałym kobietow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
ale pytanie brzmi co jest z tymi pannami z portali? po co się ogłaszają skoro potem chcą tylko pisać? drugie pytanie, czy któraś z Was drogie panie jest zainteresowana poznaniem normalnego faceta, bez przeszłości i zobowiązań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
na szczęście zasługuje każdy, ja staram się tak dogłebnie nie analizować wszystkiego, kiedyś tak robiłam i tylko na tym się skupiałam zamiast korzystać z życia. jestem teraz sama i trudno, nie rozpaczam, choć bywają momenty, że brakuje mi drugiej połówki ale to narazie bardziej przemawia pragnienie seksualne :) 37 może zmień punkt widzenia? a moze masz za duze wymagania, albo za poważnie wszystko traktujesz, ja tak kiedyś miałam i staram się to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
Bahus - nie masz żadnej przeszłości? :-O współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
hahah, bardzo ciekawe słownictwo. pełne polotu i elokwencji, nie, nie szukam r...nia ale związku, proszę czytać uważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
Wymagania mam raczej normalne ale jak panna na obiad serwuje zupkę chińską to ja dziękuję a nie mam przeszłości w sensie rozwodu i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
bahus a moze ty za bardzo chcesz, przez takie własnie nastawienie zazwyczaj nic nie wychodzi ;/ a jak bedziesz brał to co masz i sie cieszył to po pewnym czasie nagle sam zbaczysz ze sie wszystko układa :) to taka moja rada, bardzo powierzchowna :) a powiedz, czemu twoje wsześniejsze związki sie nie udały, co było przyczyną ich rozpadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
a w kwestii byłych kobiet - wiele ich miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HazelLady:)
O widzisz ja nawet gotować uwielbiam :) A dlaczego nie? bo ja siksa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
nie szukam na siłe i nie napinam się w temacie, po prostu chcę kogoś miec bo mam dość samotności, poprzednie związki rozpadały się z różnych przyczyn, coś się wypalało, ona pozanła innego, takie standardowe powody jak to w życiu a wiele kobiet nie miałem, takich poważniejszych związków to były cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
hazellady, siksa tzn ile masz lat? dla mnie różnica wieku nie ma większego znaczenia, ważne co jest w głowie a nie w dowodzie os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HazelLady:)
A ja myślałam że byłeś typem "singla" :) w sensie związki bez zobowiązań. Chociaż to też pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
no to cieżki przypadek jesteś :) ja dla Ciebie za młoda jestem, ale życzę znalezienia tej odpowiedniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HazelLady:)
Oczko - 21 lat. To jeszcze wiek w którym kobiety się nie obrażają o takie pytania :) haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pica-pica
Ja jestem z Olsztyna, mam 28 lat, też szukam tego kogoś... z charakteru jestem taka normalna, ludzie mnie lubią więc chyba jestem fajna ;) ale-jestem trochę "przy kości", więc nikt mi nie da szansy. pewnie...i tyle w temacie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
pica - bahus chyba nie ma nic przeciwko Twojej wadze, skoro pisze że liczy się dla niego to - jaka kobieta jest, a nie to co w dowodzie, to pewnie i to co na wadze też nieistotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
i proszę. chciał zainteresowania a jak je dostał co umilkł/zmył się.... bo za młode i za grube? ale przecież normalne..... i o co facetom chodzi? wiecznie coś kręcą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prrrrrrrrrrr
hehe, wymiękł, młódkę chciał zbałamucić, ale już chętną przy kości to nieeee, podziękował i zmył się po angielsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×