Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

wchodzisz na zakładkę moje konto i tam jak zakladasz konto jest pytanie czy chcesz zastrzec hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i działa, bahus znowu jest bahusem:) w parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mało? nie mieszcze się przecież w preferowanym przez ciebie przedziale wiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam nie pisałem o preferencjach wiekowych a nawet, że wiek nie ma większego znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pozwolisz,że cofnę się trochę i doczytam o co chodzi dokładnie,aby nie zajmować twojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że masz konkretny plan,więc muszę cię rozczarowac, mam przeszłość i dwóch synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
To chyba normalnie że masz przeszłość w tym wieku, normalny facet powinien to rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan swoją drogą ale było też pytanie o co chodzi tym pannom z portali, które chcą tylko pisać a nie się spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
Bo tak jest pewnie prościej - to po pierwsze, po drugie - zapewne najpierw chcą popisać, bo tak też można rozpoznać co to za "typ", zanim dojdzie do spotkania i pewnie jeszcze jest wiele innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale ile można pisać, odpowiadam na wszystkie pytania, panna zadowolona, pisze, że jej sie podobam ale chce nadal tylko pisać, bo ma jakieś złe doswiadczenia a ja się pytam co za problem spotkać się w miejscu publicznym takim jak kawiarnia, przecież nic jej tam nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno nawet zgadnąć,niestety.. jeśli jest to portal typu kafeteria to ludzie często chcą tu tylko popisać. Jeśli portal typowo randkowy to faktycznie trochę dziwne,że chcą tylko popisać, osobiście gdybym na takim była to chcialabym poznac też kogoś w realu. Możliwości jest kilka albo są w związkach tylko się nie przyznają, albo strasznie fantazjowały na swój temat, albo poprostu z jakiegoś powodu nie pasujesz im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
zgadzam się z emu. Nie dziwię się że może to być dla Ciebie frustrujące. Ciężko zrozumieć kobiety, wiem, choć sama nią jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie pasował to chyba by nie pisały a portale typowo randkowe, poza tym niektóre takie france, że na propozycję kontaktu nie raczyły nawet odpisać, że NIE, to chyba brak kultury, podejrzewam, że może są też takie, które chcą się tylko polansować i dowartościować się tym, że ktoś do nich pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
zapewne jest coś w tym co piszesz. Szkoda, bo wielu wartościowych facetów przez to się marnuje tracąc czas. A nie myślałeś o tym żeby zapoznać jakąś kobietę w barze? Generalnie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym,że nie chce się spotkać bo ma złe doświadczenia? Popraw mnie Obczajona jeśli się mylę ale po co w takim razie taka jedna z drugą logują się na takim portalu, skoro to nie ten moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
Lecę spać, bo jutro czeka mnie ciężki dzień. Radziłabym poszukać Ci kobiet nie tą drogą jaką działasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem myślałem ale mieszkam w pipidówie i w barach urzędują raczej szalone siedemnastki więc tam raczej kariery nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obczaiłam
Myślę że w ostatniej chwili zwyczajnie tchórzą... Jak w tym powiedzeniu: "chciałabym, a boję się". Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu OBCZAIŁAM masz zupelną rację, też tak zacząłem podejrzewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
co do tego, że na propozycję kontaktu nic kobieta nie odpowiada - kiedyś, jak miałam konto na sympatii, starałam się być miła i w porządku - i napisałam jednemu gościowi, że dziękuję za wiadomość, itd, ale nie jestem zainteresowana (wszystko kulturalnie, grzecznie) - w odpowiedzi dostałam elaborat cały, ziejący jadem, zrównujący mnie z błotem - jak ja śmiem nie być zainteresowana? a facet zwyczajnie - i z wyglądu, i z opisu mi się nie podobał (ja sama rozumiem, że nie wszystkim muszę się podobać) - może babki nie chcą się z czymś takim spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak nie odpisują to też mogą się z tym spotkać, bo koleś nabluzga jej dlaczego nie odpisuje, kwadratura koła z Wami drogie Panie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Morfeusz zawiatał już na temat:) ale zapraszam na jutro do dyskusji jw, pozdrawiam i dobranoc Paniom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×