Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

Gość bahus
pani R bo nie szukam takiego sflustrowanego oszoloma jak Ty a niestety takich teraz sporo się pałeta po świecie, jak nie dbasz o faceta to po co z nim jesteś, chyba, że jesteś samotną kociarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani R
nie jestem oszolomem,mam meza i dbam o niego bardzo swietnie gotuje,zajmuje sie domem,ogrodem i jestem atrakcyjna kobieta ale jezeli bedziesz do kazdej laski od razu walil takie teksty-oczekiwania-wymagania,to kazda ucieknie w Twoim poscie od razu widac,ze jestes osoba ,ktora egzekwuje ,wymaga-i kazda od Ciebie ucieknie po krotkim czasie tak Cie odebralam jak mojego meza poznalam,to przede wszystkim zakochalam sie w tym,ze on niczego nie wymagal,nie mowil,ze kobieta musi byc taka a taka wez na luz troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
Widzę, że Panie udały sie na spoczynek więc ja też uciekam, dobranoc wszystkim i zapraszam zainteresowane do kontynuowania tematu jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
ale z Ciebie tępa łycha, jak mnie ktoś pyta to odpowiadam, kultura tego wymaga, sam nie wyskoczylem pierwszy z oczekiwaniami a jak tak dbasz o męzą to co tu robisz o tej porze? Z resztą nie interesi mnie to, nie będę się zniżał do dyskusji na Twoim poziomie, jak masz inne poglądy to przenieś się na inny temat i nie zawracaj głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
ja nie lubię kłótni i uważam je za zbędne więc ucichłam :) właśnie się rozciągam bo bardzo to lubię :) szkoda życia na nerwy :) myślę, że o gustach nie powinno się dyskutować, jeden facet lubi rządzić i znajdzie się taka co lubi być pod czyjąś władzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
ale jakie rządzić, to że chcę mieć kobietę, która umie zachować się odpowiednio do sytuacji to grzech? Kobieta dba o dom i o mnie a ja dbam o nią, to chyba zdrowe i normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani R
wlasnie wyszlo ,ze to ty jestes tepa lycha przeciez to ciebie nikt nie chce,ja mam swoje szczescie a z poziomem lepiej nie wyjezdzaj wielki dzentelmenie co krytaka zabolala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
A kogo Fan szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
bahus ja podałam akurat taki przykład :) że jedni mają tak a drudzy tak i zawsze się ktoś znajdzie komu będziemy odpowiadać. nprawdę jako starsi i bardziej dojrzali dajcie przykład dialogu, czyli wymiany argumentów i zdań jednak na normalnej i zdrowej płaszczyźnie. nie zamierzam po niczyjej stronie stawać, ale co po wam te uszczypliwości, mało tego chłamu na świecie.... po co obrażac kogoś? to nie moje klimaty. pani R skoro jesteś w pełni szczęsliwą kobietą to skąd ten jad i chęć wtrącania się w czyjeś życie.... ehhhh a ty bahus masz 37 a też się tak brzydko wyrażasz do kobiety. naprawdę potrzebna wam to? nie rozumiem tego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
masz rację achteproblemy, że to bez sensu, nie rozumiem tylko dlaczego ktoś wchodzi na temat, który jej nie dotyczy i nie jest zainteresowana a tak na marginesie jesteś bardzo rozsądna jak na swój wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
Oh Bahusie! Ja wlasnie jestem taka kobieta. Dama, kucharka i dziwka. Tylko, niestety z przeszloscia. Poza tym dzieli nas 2000 km . :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
Fan do księżniczki mi daleko :P bahus hehhe no juz to słyszałam nie jeden raz :) no mam swój punkt widzenia, lubię sie uczyć i rozwijać duchowo, a przede wszystkim żyć tak aby mi było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani R
ja sie nie wtracam w niczyje zycie,dziewczyno ale denerwuje mnie jak burak szuka ksiezniczki-poprostu a ze jest burak to sie juz sama przekonalas-na slowa krytyki z mojej strony od razu zaczal mnie obrazac,wiec chyba o czyms to swiadczy a jesli chodzi o wiek-domyslam sie ,ze jestes bardzo mloda i moze nie jestes jeszcze tak wyczulona na pewne zachowania-ja jestem a potem taki jeden z drugim sie dziwia ,ze rzuca pare wiesniackich tekstow i wszystkie panny uciekaja-te z portali,o realu nie wspominajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
aaaaaaaa Fan mam Cie! to Ty na moim topiku próbowałeś poskromić mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
Zapomnialam dodac, ze uwiklana w beznadziejny zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
Tak ,jeden skrzywdzil mnie najmocniej, jak mozna, a drugi krzywdzi mnie caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
polemizujcie sobie dalej, ja się dalej porozciągam :) jakby ktoś miał jakieś pytanie wołać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahus
"taka sama", przeszłość to Twoja sprawa a odleglość, cóż w dzisiejszym świecie.... dobra spadam, bo widzę, że temat już całkiem się zatracił, dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
Dzieki Fan. Ale chodzilo wylacznie o okreslenie w lozku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
joga bardzo dobra rzecz ale teraz poprostu rozciągam się :) zwłaszcza nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
A zauwazyliscie reakcje Bahusa? Przeszlosc to twoja sprawa, ide spac. Typowo meskie podejcie. Latwizna. Sorki, ale nie mam polskiej czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
nogi! jak ja lubię je rozciągać, to swego rodzaju sado maho :P sprawia mi to przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
Kto sie pod kogo podszyl? U mnie gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
u mnie też gra :) i tu i w słuchawkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
ja mam tu jakiś stary czarny nick, ale nie jestem stałym bywalcem i nie czuję takiej potrzeby ani zobowiązania, jeśli komuś przeszkadza moj orange to cóz to do admina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama 123
Masz racje, Fan. Teraz ktos sie podszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
po co po co? używałam go kiedyś i pamietam i tyle..... jeszcze doszlifuje troche moje ciało i będzie jak cud malina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achteproblemy
u mnie nie ma nikogo :D kto by sie podszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×