Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Nieelaaadnie no, no,no! ;p ja troszke zaluje, ze nie palilam tych nowych lm, chociaz podobno juz dosc chwil sa w sprzedazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irda21
Nowe LM to syf daleko im do prawdziwych smakowych papierosów, najlepiej smaki oddają papierosy elektroniczne... Wystarczy wymieniać wkłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektroniczne to dopiero profanacja. Jak bym miala juz palic to juz na pewno normalne a nie elektroniczne:) ale zalezy co kto lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugowlosaOsa-- najpierw mi zarzucasz,ze rozwalam topic,póżniej ze wchodzę na d/u.Wiesz co ci powiem .Mam Cie serdecznie dosyć,jestes niezrównoważona emocjonalnie.Dorośnij bo ze do lat doszłaś wcale nie znaczy ,ze jesteś rozumna.Więc powtarzam po raz enty nie wchodziłem przed scysja na d/u .Byly jednostkowe wpisy nie zwiazane z tematem ,bodajże 3- 4 posty..wiec mozesz sobie używać na mnie ile zechcesz ,nie interesuje mnie to wcale.Vera icona i Perwersja osiagnęły swój cel więc bawcie sie z nimi.Mam tego serdecznie dosyć.Jesteś za smarkata aby w ten sposób odnosić sie do mnie.I powiem więcej.TY jesteś między innymi winna ,ze odchodzę z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niezrównoważona emocjonalnie? A kto twierdził że będzie tyle gnębił pomarańcze aż się przyznają jakie mają czarne nicki? Po co było "zygać do nich patykiem"? Izka, Kobietka, ja mówiłyśmy Ci żebyś odpuścił, fajnie się tu gadało a te kilka stron spamu nie było warte zachodu, zresztą poszło zgłoszenie do mod żeby wyczyścili z tego spamu topic. Chwile by się pobawili i byłoby może spokój. Nie spodziewałam się takiej Twojej reakcji. Rozmawiasz tu z nami jak z równymi, robisz dobre wrażenie po czym nagle jedziesz z grubej rury jak do jakiejś smarkuli. Jakim prawem? Wobec tego przepraszam Pana, za śmiałość jaką okazałam Panu w powyższych postach (?). Będę się mieć na baczności w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! 🖐️ czytałam Was często i gęsto nastawiając się psychicznie do rzucenia tych smrodów :) zapraszam do mnie jakbyście miały chwilę miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjlawju- zycze Ci powodzenia, wpadaj tutaj, my na pewno tez Cie odwiedzimy, dasz rady:) Izka- zobacz jaki nasz ''przyjaciel'' jest dobry. Taki cieply dobry czlowiek, zwierzal sie i byl mily. Heh, pomarancze mialy racje, lepiej na niego uwazac, bo ni z tego ni z owego ma napady agresji i zbyt stabilny emocjonalnie to on nie jest. Na prawde przerazilo mnie to zajscie:o Kobietko nasza droga gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie prawie pod godzinę duchów hihihi :D:D Nie palę nadal i dzielnie się trzymam :D:D Oska co do nowych LM to nie masz co żalu mieć bo to podobno nic ciekawego...Grunt to PACHNIEĆ Prawda????? Buziaczki dla wszystkich ... ajlawjjju witaj i pisz i czytaj...jesteśmy z Tobą ....by być wolnym od smrodów wystarczy jeden krok ...wyrzucić z życia swojego to paskudztwo....Życzę Ci tego jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu widzę:) Jakieś przepychanki. Fanfi zrozum że to jest życie wirtualne, dlaczego Ty tak wszystko bierzesz do siebie? Chore to trochę. Tu wszyscy jestesmy równi wiec nie przypominaj na każdym kroku że jesteś starszy i dlatego trzeba się do Ciebie odnosić z szacunkiem. Guzik prawda. rozmawiamy jak równy z równym. Odniosłam wrażenie że chcesz wzbudzić poczucie winny w Długowłosej że przez nią rezygnujesz z tego topiku:) DługowłosaOsa jak Ty sobie poradzisz teraz z własnym sumieniem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie ten topik tylko
dla Ciebie i Osy. Obie posługujecie się tym samym językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje 🖐️ melduję , że nie palę i nie mam zamiaru kupić kolejnej paczki fajek ..skoro wytrzymałam wczoraj od 12 do wieczora to dam radę :) skoro jakiś czas temu uparłam się zrzuciłam 15 kg to i z fajami damy radę co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ten topik tylko- rozwiń swoja wypowiedź bo niestety nie zrozumiałam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pragnę zaznaczyć ,ze na pomarańczowo tutaj nigdy się nie wpisywałem i nie będe wpisywał.Miłego dnia bez śmierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka chyba sie pochlastam:D. Fanfi ma milion nikow, flirtuje z malolatami, raz jest mily raz agresywny. Mysle ze to starszy nieszczesliwy czlowiek, ktory zyje wirtualnymi intrygami. Dlatego okazmy mu zrozumienie;) niech ma taryfe ulgowa. IZUS nie pal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chlastaj się bo co ja wtedy pocznę bez Ciebie:) Zreszta my jesteśmy smarkule więc nic do gadania tu nie mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba robić tak żeby się nie narobić i jeszcze pieniążki za to dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Gratuluję kolejnego dnia bez papierosa osobom, które nie palą:) Izka rzuć wreszcie to świństwo. Osa - nie biegaj po topikach, nie śledź Fanfiego, tutaj nic przykrego nikomu nie pisał dopuki Ty i Izka nie zaczepiłyście go. Nie w mojej naturze jest pisanie, że ktoś jest stary i nieszczęśliwy, ten topik jest o rzucaniu palenia. Nie palę już rok i 7 miesięcy. Dzisiaj nie palę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my go zaczepilysmy? Ja szanuje wszystkich i nikomu na kafe nie pisze obrazliwych tekstow. Taka prawda ze z topicu odszedl bo polegl z paleniem, ja mu nic przykrego nie napisalam a nawet wzbudzal u mnie sympatie a tu nagle obrot o 180st.i obelgi pod moim adresem. Zalosne.Gratuluje kolejnego dnia bez fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugowlosaOsa-- jak znajdziesz post w/w nickach,ze podrywałem kogoś czy insynuowałem flirt,mozesz mnie oskubać z resztek włosów na moim łbie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby Ci oszczędzić czasu i wysiłku tylko 5 % nicków jest moich.Życzę owocnych poszukiwań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Nie mnie rozstrzygać ten spory spór jaki się narodził ale uważnie czytam i nie podoba mi się to co tu się dzieje...bo my nie rozmawiamy o NIEPALENIU tylko o zgoła innych niepotrzebnych sprawach Czyż nie tak jest?? Daj już Fanfi spokój dziewczynom i nie czepkuj się każdego zdania bo można oszaleć w ten sposób... a dziewczyny bo młodsze niech już nie podsycają tematu i będzie zgodnie i swobodnie :D:D Buziaczki i kolejny piękny i słoneczny dzień bez papieroska i ze staraniem o dzidziusia...Dziś idę na zakupki po nową bieliznę ...tylko nie wiem czy całą czarną czy w kolorku jakimś hmmm to mam zagwozdkę Miłego dnia dla wszystkich ajlawjjju super że dałaś radę i wyparłaś szlugi ...teraz zajmij się jakąś pożyteczną "dłubaniną" a jak będzie kryzysik to wal na topik jak w dym i pisz co boli Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadać z Tobą mogę
ona ma czas, nudzi się przecież w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Evimati im czlowiek starszy tym powinien miec wieksza madrosc zyciowa- jak sie okazuje nie zawsze tak bywa... Wracajac do meritum sprawy, nie ciagnie Cie juz do fajek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ciągnie nieraz np wczoraj przez ułamek sekundy zaśmierdział mi fajek bo ktoś w bloku na balkonie palił i mi tak jakoś przypomniał...:D ale na chwilkę i już Moja siostra młodsza i jedyna też rzuciła a paliła duuuuuużo 2 ramy dziennie potrafiła strawić ..ale brała tabex czy coś tam i pod wpływem niby tych tablet rzuciła a tak serio to mijał już 5 dzień podczas którego albo rzucisz albo nic z tego i nastawiła się na tak... Ja też dla naszego przyszłego dzidziusia już rzuciłam faje między innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą mądrością życiową to różnie faktycznie bywa...Ja bym chciała jak będę miała te 60parę lat być mądrą, dla wszystkich mieć dobre rady i nie przeszkadzać nikomu...czy tak będzie czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla wszystkich teraz mogę posłać więc posyłam byście się podzielili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×