Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

mysle, ze to moze znow byc koscia niezgody:) do dzielenia trzeba zgody:p Evimati nie chce Ci sie juz palic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę i szukam jakiejś fajnej dobrze płatnej posady i co nic niestety albo PHczy potrzebują w dziedzinie medy lub finans albo jak nie to budowlanych ingynieurów co mnie nie dotyczy niestety...bom dziennikarzem z zawodu Fajnie jest ściemniać że się pracuje co tęskni mi się za pracą:(:( nie za ściemnianiem bo to po pewnym czasie następuje samoistnie hehehehe Ja uważam że ludie w jednym miejscu pracy powinni zadomowić się na max 4lata a w 3 roku już szukać sobie nowej posady... Jak ktoś podobnie uważa to niech napisze jak nie też ale w temacie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo nie zastanawiam się zbyt często nad tym Pewnie jakiś większy kryzys nadejdzie Zdaję sobie z tego sprawę ale walczyć będę jak nadejdzie a teraz cieszę się że PACHNĘ i Ty też Oska oi Twój facet i kobieta z mazur i ajlawjjju bo też przestała trzeba jej poświęcić nieco uwagi Początki są trudne Zaprośmy innych co nie palą i tych co już są tuż tuż by rzucić... Iza ja za ciebie trzymam kciuki byś była tuż tuż kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę w miasto Jak wrócę to zaglądać będę co i jak u nas na topiku BYZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie w mieście i u teściów na działeczce...graliśmy w badmintona rewelacja polecam wszystkim :D:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA i kupiłam sobie parę nowych szmatek dla poprawy nastroju czy jak tam się mawia...bielizny nie kupiłam...innym razem Pięknie pachnieć i ładnie wyglądać to jest to i jeszcze kostium kąpielowy muszę namierzyć nowy...macie jakieś fajne stronki może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati- polecam kostiumy Victoria's Secret, na prawde rewelacja, ostatnio kupilam mojej mamie i wyglada jak 18:D sama mam jeden, super odszyte, pieknie modeluja sylwetke i na allegro czasem sa wystawiane. Cena tak powyzej 100zl, wejdz na ich strone, maja tam piekne modele, tylko nie wiem gdzie mozna by kupic w pl sklepie internetowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, od dzisiaj rzucam palenie. Może ktoś się przyłączy. Razem będzie raźniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izka, to może zaczniemy razem. Ja palę od początku liceum - czyli jakieś 15 lat po około 10 paierosów dziennie. Mama już tego dość - ale trochę boję się dodatkowych kilogramów:) Może zaczniemy razem? Będziemy się wspierać. Ja od 2 dni po 1 paierosie, dzisiaj 0 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi trochę żal tych fajeczków w paczce:(Ale od jutra spróbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Długowlosa. dzięki za miłe słowo:) Izka musisz być przekonana, że chcesz rzucić bo inaczej nic z tego nie będzie. Pomyśl, że dni szybko lecą a za rok o tej porze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś kolejny piękny i słoneczny dzień bez fajur...super dla wszystkich buziaczki i przytulaczki posyłam Kasiu801 witaj i jak rzucenie fajur u Ciebie ...trzymasz się bez??/ Oska piękne są kostiumiki Viktorias Secret piękne Iza gdzie ty i twoje postanowienie?? kobieto brak tu Ciebie , Regresa też dawni nie było Przywołuję Was do porządku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego chcecie skasować ten
topik? Przecież jest potrzebny. :( To było na śmietniku kafe: 14:26 [zgłoś do usunięcia] Topik umarł śmiercią naturalną Proszę o wykasowanie tego topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4793314 , przez Ducha topik umarł, zaśmieca forum. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no witam witam:) Niestety dalej palę. Ale wstyd. Wy tak wszyscy pokonujecie ten nałóg a ja nadal przekładam go z dnia na dzień. Za bardzo jest mi on potrzebny, tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa_80
Ja myślę o kupieniu sobie elektronicznego papierosa, czy któraś z was może mi jakiegoś polecić? Tabletki nie działają a nie mam takiej silnej woli żeby po prostu przestać palić :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisa801
Evimati niestety nie mam się czym chwalić - wczioraj zapaliłam 2 przy winku. No a dzisiaj jestem wściekła na siebie:( ale ja sie nie poddaję. To moja pierwsza próba rzucania więc będę zaczynała nawet 100 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu witaj niestety alkohol jest sprzymierzeńcem dla fajek i jak nie jesteś pewna czy dasz radę nie palić przy alko to nie sięgaj narazie po winko czy piwko...sięgnij po coś przyjemnego ale nie alkohol nawet w małych ilościach ...Ja też poprzednie rzucanie straciłam przaz drineczki ..To było z 4 lata temu i już półtora roku prawie nie paliłam i puściły mi wodze fantazji kiedy się drineczkami napoiłam i i tak mi błogo było sięgnąć po faje..potem mówiłam do męża że ja dam radę i nie będę paliła więcej niż tamto ale nie prawda bo wsiąkłam do 01.02.2011r. czyli do niedawna paliłam ponownie a teraz jestem mądrzejsza o doświadczenie i wiem jakiego błędu nie popełniać...choć miałam pokusę na Wdzydzach popiwkowałam troszkę i ręka leciała a ja jej na to stop kochana nie tędy droga tym bardziej że znajomi palili...Dasz radę wierzę w Ciebie Pozdrawiam wszystkich nie palących i chcących nie palić Ja pachnę kolejny dzień i to jest piękne ..Uwierzyłam że można i zaufałam swojej woli...Cudowne uczucie ❤️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati, masz rację i wiem to doskonale. Tyla, że ja mam takie problem, że mogę nie palić cały dzień. Nie jestem zła, nie myśle o paleniu, nie jem więcej... nic. Tylko, że nie umiem pozbyć sie tego jednego papierosa wieczorem. Wiem, że takie palenie jest zgubne i za chwilę wraca się do nałogu w 100 %. Teraz myślę żeby iść na akupunkturę? Co Wy na to? A ... Evimati ile u Ciebie dni bez papierosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja nie palę od 01.02 czwarty miesiąc już albo dopiero ale tym razem jestem bardziej dojrzała i mam cel przewodni zajść w ciążę to najważniejsze i nie palić też po to by dzidzia była bez dymu i już tak postanowiłam przy okazji miałam tę operację i w szpitalu nie wolno palić...znaczy nie tak do końca nie wolno ale ja sobie to przetłumaczyłam i przetrawiłam w głowie by nie palić całkowicie już po operacji bo przed zanim mnie zakwalifikowali minęło kilka dni to jednego dwa wypaliłam ale miałam samolot w głowie jak papierosa wypaliłam np o 16 jdnego i koniec więc po co palić pomyślałam i tak poszło...Trzymaj się i powoli odstawiaj tego jednego zobaczysz jak jest się wolnym i pachnącym i nie musi się sięgać nawet po tego jednego...Jeśli potrzebujesz czasu to pewnie nic na siłę Ty wiesz i znasz siebie najlepiej...postanów któregoś pięknego dnia że nie będzie tego jednego i w tym momencie kiedy zazwyczaj go palisz weż się w garść i nie sięgaj po fajka tylko po coś co lubisz i pij dużo wody mineralnej soków dużo się nawadniaj...:D:D Trzymam kciukasy nadal i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu oczywiście miało być a nie asiu sorki za zjedzoną literę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka mala
Janusz gdzie bym mogla z toba pogadac spokojnie? Zalezy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka mala
Janusz chcę Ci wziąć go do buzi. Ty wiesz o co mi chodzi. Pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka mala
Nie daj sie długo prosić Janusz!!!!!!!!!Odezwij się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka mala
Janusz!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka duża
Janusz nie daj się prosić - jak długo mam jeszcze czekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×