Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cinderella020

czy poród boli?

Polecane posty

U mnie poród przebiegł dosyć szybko i bez komplikacji. Prowadzeniem ciąży oraz opieką w czasie porodu zajmował się dr Marek Blitek. Jeśli także mieszkasz w Żarach, mogę polecić Ci gabinet www.lekarz.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja za miesiąc ridze 3 dziecko Pierwszy poród od pierwszych skurczy prawie 30 godzin Miałam znieczulenie i Boże dzięki Ci za nie Wszystko było naturalnie bez okzyticyny Dodam że byłam 2 razy na porodowce Bóle krzyżowe niestety nie chciały się długo ujawnić na ktg Do tego wymioty cały poród Ale drugi krótszy dużo 9 godzin I niestety już wywoływane 2 razy pompa z oksy Myślałam że zejdę Takiego bólu w życiu nie miałam Oczywiście bóle krzyżowe Klelam do siebie, płakałam I znieczulednie było, dziś lało jakieś 15 minut W ogóle nie porównanie z pierwszym Teraz panicznie się boję, ws, ystkiego normalnie Chciałabym żeby samo poszło, boję się że sie cesarka skończy Niby to już 3 dziecko, ale najlepiej piej jest przy 1Nieswiadoma niczego Nie eiesz jak to jest Życzę powodzenia i zdrówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez

boli, boli ale wszystko da się przeżyć. Polecam, dla tych co urodziły Cyclotest MyWay-komputer cyklu- jest świetny do antykoncepcji- z nim nie szkodzimy maluszkowi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbsbs
1 minutę temu, Gość Inez napisał:

boli, boli ale wszystko da się przeżyć. Polecam, dla tych co urodziły Cyclotest MyWay-komputer cyklu- jest świetny do antykoncepcji- z nim nie szkodzimy maluszkowi 🙂

Polecam się tak chamsko nie reklamować. I nie podszywać pod zadowolone klientki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×