Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladka23

Przedłużanie włosów Wrocław !!!!!

Polecane posty

Gość Sand1779
Witam!! Proszę dziewczyny podpowiedzcie, pomożcie!! Która metoda przedłużania włosów jest lepsza i skuteczniejsza w przypadku przerzedzonych i cieniutkich wlosów: laserowa czy ultradźwiękowa?? Z góry dziękuję za podpowiedzi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga dziewczyny odradzam przed "fryzjerką" panią anią krup!!! założyłam włosy słowiańskie za 850 zł,na całej górze wystają mi tulejki,kłują. pani ania nie potrafi przyznać się do błędu oskarżając mnie o zbyt wysokie wymagania. odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka 456
Ja polecam sklep we Wrocławiu na Pomorskiej 15/17 COSMOSHOP maja włosy na mikro ringi i keratynę włosy Europejskie bardzo dobrej jakośc***olecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW METODĄ MICRO RING ORAZ METODĄ KERATYNOWĄ !!! SALON FRYZJERSKI "FINEZJA" ul. św. Antoniego 31 kontakt tylko telefoniczny: Agnieszka 693272731 Oferuje przedłużanie i zagęszczanie włosów,włosami europejskimi . PRACUJE NA NATURALNYCH WŁOSACH EUROPEJSKICH REMY Z FORMUŁĄ TANGLE (NIE PLĄCZĄ SIĘ). Włosy te są bardzo miękkie w dotyku można je kręcić, prostować, farbować. Zachowują się tak samo jak nasze naturalne. Przed przystąpieniem do zabiegu konieczna jest bezpłatna konsultacja. Trzeba dobrać kolor, odpowiednią ilość pasemek w zależności od grubości i ilości włosów klientki. W razie pytań dzwoń, odpowiem na każde pytanie. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barber Clinic Exlusive Hair ! dziewczyna naprawdę wie co robi a na włosy jest gwarancja. Te same włosy przekładałam już 5 raz!a mam blond, płacę tylko za przełożenie, met ultradźwiękową. robię już 6 lat i nic złego się z moimi włosami nie dzieje. Cena tez bardzo konkurencyjna. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie do p. dagmary , dobryfryzjerwroclaw.pl , przedluzanie od 400zł mega profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie odradzam przedłużanie/zagęszczanie przy bpa tomasza 4/6. Robiłam na keratyne naturalnymi włosami i zapłaciłam prawie dwa tysie i czuje sie totalnie orznieta przez tą starsza panią. Włosy nawet nie do łopatek, strukturą odbiegają od moich, mimo ze przed wizytą nic z nimi nie robiłam, nie krecilam nie prostowalam. Ceny się nie dowiesz przed rozpoczęciem , dopiero pod koniec pracy jaką ta pani Tobie zrobi. Wyobraźcie sobie pasmo do ringow i rozdzielcie je sobie na 3,4 i za każde policzcie 24 zł. Czuję się jak baran, bo kasy w h wydalam na cos co patrząc w lustro trudno zauważyć, moje włosy są cienkie i rzadkie a po zabiegu mam wrażenie że jest ich więcej o ok 30%. Uważam że to za mało. Gdybym miała świadomość że tak "to" będzie wyglądać nawet bym nie wstąpiła. Takie zabiegi są dla kobiet by je upiększyć, zamaskować kompleksy a nie bezczelnie napychac sobie kieszenie :((( oczekiwałam większego efektu, oglądając galerie dziewczyn z przed i po uważałam że naprawdę poddam się metamorfozie, i tak porównując różnice między głową moja a pań z galerii dochodzę do wniosku ze ja na taką musiałabym wydać przynajmniej pięć tysi :// a włosy wypadają na potęgę, te łączenia są długie, grube i się krusza. To miejsce z czystym sumieniem odradzam, i wspomnę ze nie zaproponowano mi nawet szklanki wody ale to akurat szczegół. Jeśli któraś z Was po przeczytaniu mojej wypowiedzi jest jeszcze na swój sposób uparta by tam poddać się takiemu zabiegowi niech przed doczepieniem pierwszego pasma konkretnie ustali cenę i napisze na tym forum jeśli się uda. Pozdrawiam wszystkich i życzę samych udanych wizyt fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenawroc
sprawdź na dobryfryzjerwroclaw.pl , troche daleko bo strachocińska, ale jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłużanie niszczy Twoje naturalne włosy dlatego wychodzi już z mody, przyjaciółka mi to powiedziała i poleciła mi DrHair który stosuje od dawna.. to taki kosmetyk, poczytaj sobie na http://drhair.de/, rano z makijażem nakładasz na włosy i masz od razu efekt pogrubionych i zagęszczonych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję najlepszymi włosami do przedłużania są włosy indyjskie. Wynika to z tego, że Indyjki z natury mają piękne, zdrowe i zadbane włosy, cena idzie za jakością. My europejki za bardzo niszczymy sobie włosy chemicznymi produktami i ciepłem, w Indiach panuje kultura olejowanie włosów co bardzo dobrze na nie wpływa. Polecam ci lekturę na stronie http://www.beauty-for-you.com.pl/home-page/ zanim zdecydujesz się przedłużyć włosy. Zapoznaj się z metodami jakimi możesz to zrobić, bo jest wiele metod które nie wpływają tak negatywnie na kondycję włosów jak np tulejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jeśli chcesz przedłużać włosy to wybierz metodę GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ Jak dla mnie jest najbezpieczniejsza dla włosów i najbardziej opłacalna. Te inne metody niestety źle wpływają na włosy a po zdjęciu doczepów nie można ich ponownie użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrego fryzjera-ke, wlosy przedluzam juz dlugi czas metoda ultradzwiekowa ale niekoniecznie,mam wlosy cienkie i rzadkie ale pomimo to nigdy nie bylo z nimi problemow a po przedluzeniu i zageszczeniu wygladaja swietnie,szukam dobrej fryzjerki poniewaz ostatnio trafilam fryzjerke ktora na mnie sie uczyla ! tak wlasnie i nie wyszlo TO zachwycajaco,pasemek bylo malo-duzo za malo i byly one nie przy samej glowie tylko sporo dalej,pasemka byly kolorowe ze tak powiem ale wlosow mi nie farbowala tak aby nie bylo ich widac, wiec na moich ciemnych wlosach "ombre"doczepila mi tylko kilka jasniejszych pasemek i na tym koniec ! , - nawet nie uczesala mi tych wlosow , nie podciela, nie ulozyla mi wlosow, doslownie nic wiecej nie zrobila i musialam szukac innej fryzjerki ktora zrobila mi pasemka pod kolor tych doczepionych wyczesala mi wlosy i pieknie ulozyla, za co jej dziekuje bo dopiero teraz byl caly efekt widoczny !!! -tylko ze musialam "zejsc" pol Wroclawia aby ktos mi to zrobil, dlatego ostrzegam Was przed takimi pseldo fryzjerami, ja dalam sie juz tak"wyrolowac"drugi raz ! -ech uwazajcie i omawiajcie dokladnie co oczekujecie od fryzjerki i jaki ma byc efekt koncowy, bo jesli powiecie tak jak ja ze chce miec pasemka w odcieniach to doczepi wam je i... kooniec ! Szukam dobrej fryzjerki ktora przedluzy mi wlosy, prosze o nr. telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie szukam DOŚWIADCZONEJ osoby we Wroclawiu lub okolice która wykona przedłużenie wraz z zagęszczeniem oraz dopasuje kolaryzacją. Odpadają ultradźwięki, ringi oraz kanapkowa (wychodziły mi garście włosow). Tylko i wyłącznie GL, długość 50-55cm, kolor obecny jasny blond/balejage, przerzedzone, cienkie jednak jest ich sporo. Jestem zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez GL to ultradzwieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie we wrocławiu najbardziej profesjonalnie potrafią zagęścić włosy najnowszymi metodami ? Podajcie proszę namiary na kogoś kto jest profesjonalny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos robi zabiegi GL w domu po godzinach?Wiem,ze firma GL ma bardzo restrykcyjne wytyczne dotyczace doczepiania,wlosow,cen,itd ale moze ktos kto ma maszyne to moze sobie dorabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia_alusia
zobacz włosy i metody tutaj: http://www.greatlengths.pl/ - włosy są super, sama noszę i bardzo sobie chwalę. poszukaj tam na stronie też jest wyszukiwarka salonów, z którymi współpracują, wiec pewnie i we Wrocławiu trafisz na "ich" fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma we wroclawiu fryzjera do przedluzenia wlosow? Panie fryzjerki... czekam na wpisy,przyjade do wrocka w lecie i MUSZE miec profesjonalna fryzjerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinia o pani ani k. Bardzo sie nacielam. Kasa w błoto. Stanowczo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny gdzie we Wrocławiu zrobić dobrze przedluzanie metoda na warkoczyki? Chodzi mi o to, żeby ktoś zrobil to naprawde dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrezjaF
sprawdźcie na http://greatlengths.pl/kontakt.html do którego salonu macie najbliżej. ja jestem zachwycona efektami po GL. moja fryzjerka to świetna i kompetentna babeczka, na pewno i w waszej okolicy znajdziecie odpowiednią osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam przedluzanie we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam p.Ani krup z Wrocławia. Włosy dziewicze same w sobie dobrej jakości, jedank łączenia bardzo nie estetyczne. Na drugi dzień po umyciu było widać zgrzewy. Włosy BARDZO wypadaly. Po wizycie w innym salonie mam porównanie , na niekorzyść Pani Ani. Nie wspomnę już o olewackim podejściu do klienta po wykonaniu swojej pracy. Pani Ania nie raczyla nawet odpisać na następny termin umówienia wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.warkoczyk.pl na stronie na fb znajdziesz ja pod haslem warkoczyk.pl dziewczyna robi metoda warkoczykowa włosy robie od kilku lat i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to gdzie mozna pojsc na profesjonalne przedluzanie ktore faktycznie mozecie polecic, tez jestem spod reki Anny K i srednio jestem zadowolona, koszt nie maly a efektu wow brak. Chcialabym nadal przedluzac bo fajnie czuje sie w dlugich ale wolalabym pojsc do kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×