Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guess82

Niemcy- ciazy, porod, macierzynstwo

Polecane posty

Gość amika215
Hej a jakie sa wasze wrazenia po "zameldowaniu" sie do porodu w szpitalu? Moje spotkanie trwalo 10 minut... myslalam, ze bede mogla porozmawiac z kims(kimkolwiek:p) ale ani polozna ani lekarz nie mieli czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Marty 1507. Wybacz ale dla mnie internet to czarna magia i sama nie wiem jak podac swoje dane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1507
Moje zameldowanie trwalo 4 godziny, najpierw lekarz, potem usg, potem polozna i ctg, potem anastezjolog. Ale ja mialam cesarke eiec to moze dlatevgo tak dokladnie bylo. Ja juz mam ze soba mojego Julka i Wam tez zycze wszystkiego co najlepsze i radosci z dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amika215
Do Marty1507. Gratuluje!!!! Mam nadzieje, ze dobrze sie oboje czujecie:) Mnie juz cierpliwosc podupadla itez chcialabym by bylo juz po. Dochodzcie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1507
do amika: jakbys chciala kiedys pogadac to znajdz mnie na FB jesli masz swoj profil. Moj to Marta Muszynska i mam czarno biala zdjecie z mezem jako profilowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amika215
Do Marta 1507. Mam nadzieje, ze do Ciebie wyslalam zaproszenie na fejsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1507
do amika215: Dostalam i zaakceptowalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która ma męża Niemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra może już wkrótce LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Niedawno urodziłam córeczkę, właśnie w Niemczech. Moje przeżycia i spostrzeżenia możecie przeczytać na moim blogu, tam wszystko opisałam. Mam nadzieję że komuś się przydadzą a na inne pytania chętnie odpowiem zapraszam serdecznie justmyyyylife.blogspot.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej guess82 dopiero dziś zobaczyłam tą stronkę i to że mieszkasz w Lohne to super bo ja też mieszkam w Lohne i jestem w 8 tygodniu ciąży i widze żę obie mamy takie same dylematy co do położnej i szpitala w którym rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę zapytać to gdzie chodzisz do ginekologa? w lohne jest jeden facet ginekolog może do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila5344
Witam dziewczyny ;) Rowniez od 3 lat w De,fajnie ze jest taki temat zalozony mozna czasami podzielic sie przezyciami ;) Aktualnie 10 tydz a jestem z Hagen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa_27
Odświeżam temat :) Szukam przyszłych i obecnych mam, które mieszkają w Niemczech. Chętnie poradzę się w kilku kwestiach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich jest ktoś może z Bremen ?Ja mieszkam w Bremen od stycznia i jestem w 23 tyg ciąży i chciała bym poznać mamy w ciąży lub majace dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie :) Również jestem w ciąży, mieszkam w okolicach Nurmberg. Może znajdą się przyszłe lub już obecne mamy w tym rejonie? No i jeśli jakieś mamy z dalszych stron chciałby nawiązać kontakt to również jestem otwarta na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. ja jestem z okolic Stutgartu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka92
Witam, mieszkam w okolicach Ulm, jakieś 100km od Stuttgartu i Monachium. Termin porodu mam w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na jugendamt! Poczytajcie trochę dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie czy w De w przychodni rodzinnej zrobia mi test ciazowy z krwi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kindergeld przysługuje każdemu, kto mieszka lub/i pracuje (płaci podatki) w Niemczech. Zasiłek należy się rownież na dzieci, które mieszkają/uczą się w Polsce. Elterngeld przysługuje jednemu z rodziców i jego wysokość uzależniona jest od wynagrodzenia netto z okresu roku przed urodzeniem dziecka. Osoby, które przed urodzeniem nie pracowaly, otrzymuja Elterngeld w najniższej wysokości. Pomogę we wszelkich formalnościach związanych z Kindergeld i Elterngeld zapraszam: www.kindergeld-pomoc.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.02.2016 o 20:59, Gość gość napisał:

Uwazajcie na jugendamt! Poczytajcie trochę dziewczyny.

Patola musi uważać to prawda. Normalni ludzie nie mają się czego obawiać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×