Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaaaaa

co mam zrobić..pomóżcie

Polecane posty

Gość załamanaaaaaaa

robić Jest mi tak smutno,zostałam olana przez faceta..na którym mi zależało bez powodu!!! k**wa co za drań..;( nie mam pojęcia o co mu chodzi ale sie nie dozywa,co więcej nie odp. na wiadomość na gg.Nie wiem co mu sie stało..przedtem był wyraznieeee zainteresowany ..t u z dnia na dzień NIC. Mam ochote napisac jeszcze raz i wygarnąć mu..a może lepiej też olać..tylko ja nie chce....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Tyle razy się zawiodła..nie dałam mu żadnego powodu.. i jak tu zaufać facetowi.. jak mam się pozbierać..nie mogę normalnie żyć tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Ale niby czemu?! przecież nic się nie stało, pisał i wszytsko ok.. wiem..że masz racje ale teraz znowu długo się nie pozbieram a tu codzienne obowiązki czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
i nie wyrzymałam..teraz cały weekend na płakaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewna jestes? moj tez wyjechal na zgrupowanie..mial pisac i koles mu siadl na laptka ..dzisiaj zadzwonil.Tez nerwki mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Tak po prostu..odechciało mu się? i faceci mówią że to kobiety trudno zrozumieć, nie wyrzymam zmarnował mi czas, i najgorsze..znów przykre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
na 100%ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaaaaaaaaaaa
A znacie się? czy tylko rozmawialiście przez gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewerw
daj sobie spokoj on juz Cie olal i przestal sie interesowac Twoja osoba,miej honor i nie szukaj z nim kontaktu bo sie osmieszysz,a on bedzie sie smial z tego..glowa do gory i usmiech prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Znamy się słabo, to był dopiero początek..sam dawał mi do zrozumienia że wszysstko jak najbardziej ok, nie rozumeim czemu> i jak tak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
wiem że macie racje..postaram się go "olać" ale zrobię to tylko w teorii bo nie umiem w praktyce..Boże nie zniosę tego uczucia, chyba powoli tracę zupełne zaufanie do mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaaaaaaaaaaa
No to skoro się znacie to spotkaj się z nim i wszystko sobie wytłumaczycie. Może faktycznie nie ma czau pisać na gg, albo ma jakąś awarie. Zadzwoń do niego i powiedz, że chcesz się spotkać i pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można? normalnie, kobiety też tak robię ale lepiej zadzwon do kolesia i będziesz miała pewność czy to problemy techniczne czy faktycznie olewka i nie ma co rozpaczać skoro to tylko netowa znajomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Najgorsze jest to że przed nim byl ktos z kim borykałam sie przez 2 lata było ciężko, ale zapomniałam.I teraz niecały miesiąc szczęścia..miałam dla kogo wstawać rano,ładnie wyglądać wiecie jak to jest a teraz..znów wszystko straciło sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Ma neta, nie była tylko netowa, bedę go widywać jeszcze przez najbliższy co najmniej rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaaaaaaaaaaa
Jeszcze się nie poddawaj! Wyjaśnij wszystko dlaczego się nie odzywa. A kiedy powie, że nie jest już zainteresowany to wtedy dopiero daj sobie z nim spokój. Może ma jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Ale nie odpisał..mam napisać znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaaaaaaaaaaa
A i jeszcze jedno! Nie płacz przy nim i nie błagaj o nic. Po prostu dowiedz się prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Przy nim nie..ale dziś to chyba mieszkanie zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaaaaaaaaaaa
A gdzie go będziesz spotykać jeszcze przez rok? W pracy? W szkole? Może jak się z nim zobaczysz to z nim porozmawiaj a na razie nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIOCIA dobrze gada, dać jej wódki, jak nie odpisuje na nawet na smsy to olej dziada, jak nie jest w stanie kulturnire się rozstać, to nie jest dojrzały emocjonalnie więc szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
szkoła.., może macie racje nie jest wystarczająco dojrzały,tylko głupia ja że dałam sie wkopać i teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
Nie powinnam się odzywać to postanowione..tylko czy dam rade ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska jakie wkopać, człowiek za każdy razem ma nadzieję, że to ten jedyny i ostatni związek i tak do tego podchodzi i myślę, że to zdrowe podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś to zapraszam na mój topik, bardzo podobny "czy są takie kobiety...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaaaaaaaaaaa
Nie głupia Ty, tylko głupi on ;) skoro na początku był wyraźnie zainteresowany to skąd mogłaś wiedzieć, ze coś takiego zrobi. Wiem, ze to będzie trudne, ale przetrwaj ten weekend. W poniedziałek spróbuj z nim pogadać w szkole. Nie bądź nachalna, jeśli nie będzie chciał rozmawiać to jego strata. Okaże się tylko zwykłym niedojrzałym dup>kiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×