Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Perwersjo !!

Polecane posty

Zdążę ... beje cytatełłe ze zbiornika :D wessac sie w Twa szparke i nie odpuscic az nie zaczniesz krzyczec z rozkoszy bym przestal? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś jeden pedał napisał. :D A tak poza tym to odpisyywałam na wiadomości wczoraj. Jestem czystym złem. :D:D Zreszta wejdź i obczaj :D Teraz skaczę po profilach i daje niskie noty. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spocony wiesiek 47
glupie pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam przyjaciół, ale dzięki za propozycję. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wissniaaa
Wiesiek idz do Rossmana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejako pionierko, chcecie spróbować po dotykać się łechtaczkami ? ;) Chyba nie myślisz Vero, że jak zapuścisz wąsy, to nagle osiągniesz rozmiary mikroknażki :O , ale próbuj, powodzenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Nowy je nasz. :D Zaraz nam Janek zniszczy temat. :D Kasujemy to konto co? Ja juz sprawdziłam to, co chciałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek niech się pocałuje w chuja. 😴 Przeczytałam wszystkie wiadomości :D Brzuch mnie boli :D Kasujeme :D Jag bendom noffe hóje do obejszenia to srobime noffe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy tutaj dziś robicie? Czy spotkaliście się na regularne picie? Czy w pogoni za słowami tracicie swój dzień dzisiejszy Czy od dnia jutrzejszego będzie lepszy dzień dzisiejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam napisać jak. :D Szybka jesteś :D W sumie ja to się zbieram chyba zaraz. 😴 Kaźmirz przyjdzie to kolacja powinna być na stole. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi tym pomarańczowym kompleksiarzom? :O Chcesz zobaczyc ukrytą galerię kolesia z kafe a od razu nazywaja cie dziwka. :O Dziwkami są wasze matki ewentualnie. 🖐️ Zamykame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lk;rhedfefghu
mam z moim mężem konto na zbiorniku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×