Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dupa jakich mało

nocne rozmowy o seksie i nie tylko

Polecane posty

Gość dupa jakich mało

moze pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
nawiń temat i jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
to lecimy nie spimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
Synu już czas porozmawiac o sexie - dobra tato. Co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
a kto tu mówi o spaniu. Jutro wolna sobota to można nocke odespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
wiec nie odbiegajmy od temtu tylko skupmy sie na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto może ten może, ja za godzinę do pracy idę. Ale póki co, mozna pogadać. Ja jestem przed okresem i jak zawsze wtedy mam taka ochotę, ze masakra. Ale chlop jutro będzie :P Tylko, ze jemu wystarcza raz na tydzień :( ja bym go gwałciła codziennie, ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
to od czego zaczynamy?bo tak o sexie to bardzo szerokie pojecie moze przerobić jakąś część dogłębnie? do wyboru -gdzie? -jak? -kiedy? chyba ze masz coś ciekawszego to zapodaj lub wybiez dziedzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
to gdzie ty pracujesz jesli mozna spytac? mialam takiego co najlepiej raz w miesiacu zmienilam na duzo mlodszego i mamy takie same potrzeby tylko ze on w pracy od godziny ale jutro mamy wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
raz na tydzień uuuuuuuuuuuuu troche mało ale może to chociaż tak z 12godzin podżąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
sandra nic niemów ja na wygnaniu od 3 miesiecy już sie niemoge doczekac powrotu do PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
to widze ciekawie z wami ja juz nie dawalam rady jak mialam zbyt dlugie przerwy wiec wolalam znalesc kogos o podobnym temperamencie i wczesniej to kilka razy dziennie teraz pracujemy wiec ograniczamy sie do jednego razu codziennie oj przepraszam dzis przerwa byla ale jutro bedzie miodzo w pewnym stanie jest bosko.o ja niezle jestes wyposzczony jak zaatakujesz jakas jak wrocisz to bedzie z nia koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
sporadycznie ale trzeba sobie jakoś radzic jeśli sie wie co sie ma i jak wielka wartość sie posiada Poprostu lepiej przeboleć 3 miechy niz załowac jednego ulala przez reszte życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
ja wole w druga strone czyli mlodszych i to o wiele starsi maja mniejsze potrzeby niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, seks jest boski, tylko mało. Poza tym mój ideał, więc radzę sobie sama jak musze, a nie będe skreslała związku przez to. Haha, taki wyposzczony, to będzie 1 minuta i po akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
no post swoje robi wzmaga apetyt a to niebędzie jakaś tylko żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
co racja to racja lepiej przebolec te 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
zycie płata figle moze być ze jedna minuta i po akcji ale trening czyni mistrza wiec do formy wypracowanej sie szybko wruci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
No nie zwiazku skreslac przez to nie mozna bo to nie tedy droga. A przepraszam cie hemiku nie wiedzialam ze posiadasz malzonke moje marzenie juz pewnie niespelnione zeby posiadac meza takiego jakiego bym chciala niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
napiszcie ile to u was trwa czasowo co mniej wiecej robicie jakie pozycje lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
spoko jest sandra sie rozumie mam nadzieje ze to otatni wyjazd zagraniczny za chlebem zmieniam taktyke po niemiłych doswiadczeniach i szukam pracy w polsce a teraz to jestem tu na przezimowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My lubimy najbardziej od tyłu, a czasowo? Kurde nawet nie wiem, trace poczucie czasu, naprawde nie mam pojęcia. Seks jest za kazdym razem lepszy, bo wczesniej była beznadzieja, chłopak się nie starał a i ja nie bardzo wiedziałam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
idzie wiosna a z nią możliwości i wkońcu normalne życie. hmmmm ile to trwa? głupio ale pewnie mitua to bedzie napewno na początku ale tak normalnoe 25minut to taka norma minimalna. jezeli kobieta w 5 minut po niezaśnie to było mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
nie mam meza wogole i pewnie takiego jakiego bym chciala miec nie bede z racj wieku niestety co mnie juz przeraza nawet jego rodzice stwierdzili ze ladna jestem i madra wiec powinnam poszukac kogos w swoim wieku ale ja im na to jak nie tez to zaden i zaczeli sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemik
pozycje różne różności do wybory tuz przed wyjazdem spróbowaliśmy anala i mojej zonce sie spodobało i mamy zamiar to dopracowac po moim powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra222
my czasowo po kilku minutach konczylismy teraz sie wydluza bo zaczelismy kombinacje tez od tylu mi sie podoba choc czescie jestem na gorze tylko ze siedze tak ze widzi me plecy i pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×