Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beczuła

waze 90 kg i zaszłam w ciąże!!!:(

Polecane posty

Gość beczuła

jestem załamana własnie zaczełam odchudzanie, przytyłam do 90 kg z powodu choroby i wlasnie rozpoczełam treningi diete itd, a tu nagle okazało się ze jestem w 6 tyg ciąży:( jestem załamana nie z powodu ciązy a z powodu tego jak ja bede wyglądać jak wieloryb,:( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
Współczuję... Teraz już tylko coraz więcej kilogramów, cellulit, a po ciąży obwisła skóra... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszysz sie,ze bedziesz miec malenstwo??Najwazniejsze jest by bylo zdrowe,odchudzac bedziesz sie pozniej,a teraz porozmawiaj ze swoim lekarzem,on poradzi cos stosownego...Pogratulowac fasolki w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia misia
o rany, no.... pomocy - a co my CI pomożemy, ciesz się, że bedziesz mieć dzidziusia, jedz zdrowo i rozsądnie, nie schudniesz moze, ale przynajmniej nie "spasiesz" się jeszcze bardziej, chodź na spacery, nie ulegaj zachciankom i nie zamartwiaj się. Po ciąży weźmiesz się za siebie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
Przecież przy takiej wadze to ona będzie słoniem w ciąży, bo na pewno jeszcze z 20-30 przybędzie :o Obrzydliwe... Współczuję jej facetowi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregal
Ja ważyłam 7 więcej, gdy zaszłam w ciążę. Nie mam ani jednego rozstępu, przytyłam 12 kg, które zrzuciłam tydzień po porodzie. Teraz idzie systematycznie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewaa
przy tak dużych gabarytach w ciąży nie powinnaś przytyć. Zaplanuj z dietetykiem plan odżywiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
ciesze sie z dzidziusia nie planowane ale radość jest:) nei jestem gruba z powodu obrzarstwa tylko choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
jakie to szczęście, że ty jesteś okazem piękna i nie musisz zaglądać na porodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
jak to nie powinnam przytyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia misia
nie martw się, będzie dobrze :) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
nie wiem po co te złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
Pewnie, że przytyje. Będzie miała ogromny brzuch, obleśny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
Chociaż i tak to pewnie jakieś zaniedbane babsko jak tyle waży, więc bez znaczenia, że będzie rozklapiochą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
bardzo byś się kolezanko złośliwa zdziwiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhjbjh
Osoby oty le czesto wcale nie tyja w ciazy, bo maja juz dosc tkanki tluszczowej i organizm nie potrzebuje wiecej, musisz tylko uwazac z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
Wątpię :o Ja ważę 54 i i tak czuję się za duża :o Otyłość to najgorsze co może być, wtedy nic nie pomoże, nawet najlepsze ciuchy :o Bo wystarczy je zrzucić i czar pryska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grerereerer
No trudno, olej to! Skup się teraz na dziecku, zapomnij o wadze! Nie miej wyrzutów gdy będziesz teraz przybierać na wadze, za to zaplanuj sobie że po ciąży weźmiesz się za siebie, a teraz o tym po prostu nie myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
martva, uwierrz mi pół roku temu tez tyle wazyłam co ty ale niestety choroba i leki spowodowały tycie, nie potrzebuje twoich komentarzy wrednych, bo nie mam ochoty sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie tymi nie milymi komentarzami,najwazniejsze,ze bedziesz miec dziecko,facet nie zawsze patrzy na wyglad,tym bardziej jak kocha,dzis jest sie chudym,jutro mozemy byc grube,takze odpuscie sobie te zbedne komentarze,nie wiecie co Was spotka za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martva
Choroba, leki...Wszystkie żałosne tuczniki tak samo się tłumaczą obleśna wielka babo, którą mąż zdradzi jak zobaczy potwora z wielkim brzuchem i cycami do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie musisz tyć moja siostra będąc w ciąży trzymała się diety ,nie jadła białego pieczywa,makaronów i innych węglowodanów i nie tyła mimo że 8 miesięcy leżała bo ciąża była zagrożona.wystarczy jeść więcej warzyw i owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2242423423
No ale w czym Ci pomóc? Przecież to logiczne, że nie będziesz się teraz odchudzała. Przytyj sobie w ciąży nawet te 20 kg, machnij na to ręką. Po ciąży ostro się za siebie weź. Zamiast przez ciążę martwić się wagą i tym jak wyglądasz, ciesz się dzieckiem i tym wyjątkowym stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
niektórzy mają dziwne kompleksy:) staram sie nie przejmować ale zaczełam trenowac, dieta i zaczełam już systematycznie chudnąć a tu niespodzianka:) miła ale nie chce jak słoń wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2242423423
"pilnuj wagi (...) Pilnuj diety (...) (...) Duzo ruchu" Sorry, a co to innego jak nie odchudzanie się właśnie? Ludzie odchudzając się robią dokładnie to, co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczuła
ja myslalam ze jeszcze przytyje z 20 kg:( wtedy bym sie juz chyba załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
beczuła - planowałaś się wziąć za siebie, to się weźmiesz po ciąży, proste :) Oczywiście teraz też masz o siebie dbać, ale treningi, rygorystyczna dieta odpada I prawdopodobnie rzeczywiście nie przytyjesz już dużo więc głowa do góry, jak ktoś pisał - zdrowa dieta, ruch i będzie dobrze I tak w ogóle gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
2242423423 - Co innego zdrowa dieta inaczej zdrowe odzywianie i ruch czyli np spacer, a co innego dieta mająca na celu schudniecie i treningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia__basia
Swego czasu moja waga dobiła do 97 kg. Wbrew pobożnym życzeniom jakiejś laski wyżej - mój facet nadal mnie kochał, miał ochotę na seks codziennie. Wtedy był jeden moment że podejrzewałam u siebie ciążę. I tak samo jak Ciebie - najpierw mnie przeraziło że już w ogóle będę wyglądać jak słoń, że przytyję do 120 kg! A jeszcze bardziej mnie przerażało, że wszyscy będą znać moją wagę, bo przecież lekarz prowadzi dokładne pomiary! Nie byłam jednak w ciąży... Potem schudłam... Słowem - rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×