Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonkaaaaaaaaaaaaaaaa

MOŻE TAK A MOŻE NIE????????????????????

Polecane posty

Gość żonkaaaaaaaaaaaaaaaa

Hej dziewczyny pomóżcie co mam zrobić mam 2 córki i mąż bardzo chce trzecie a ja zbytnio nie chciałam ale w końcu dałam się przekonać tylko jest jeden problem w dodatku chce żebym zmieniła pracę bo mu się nie podoba poniewarz pracuję popołudniami i że widujemy się tylko pużnym wieczorem mnie to odpowiada poniewarz bardzo lubie swoją pracę i fcale nie zamierzam jej zmieniać niestety mój mąż ma pecha bo nie zamirzam zmieniać pracy a jak mu to nie odpowiada to niech znajdzie sobie nową żonę która będzie pod jego dyktando więc jeśli chodzi o dziecko to przez niego jestem coraz dalej od tej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkaaaaaaaaaaaaaaaa
faceci czasami za dużo od nas kobiet oczekują co oni sobie myślą my też chcemy robić to co lubimy a nie to co im odpowiada mam takie coś w nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkaaaaaaaaaaaaaaaa
Czy któraś z was miała taką chorą sytuację jeśli tak to jak się to wszystko potoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreal Paris
FCALE, PUŹNYM, PONIEWARZ?!?!?! Matko Boska!! rozumiem drobne błędy ale to...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
Niech Cię mąż do szkoły zapisze, przy takich błędach to chyba tylko do podstawówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac dla ciebie wazniejsza jest praca niż popołudnia z mężem... widać mąż cie kocha i chce być z tobą więcej czasu ale ty wolisz swoją prace więc o czym tu mozna gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×