Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.

Czy masturbacja w wieku 27 lat to wstyd?

Polecane posty

Dzięki - tylko zastanawia mnie tez jedno - mąż o tym nie wie, sadzicie że powinnam powiedziec? Jak kiedyś sie mnie zapytał powiedziałam że tego nie robię - troszkę się głupio poczułam ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
to zależy czy by cie kręciło robienie masturbacji przed nim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed nim to nie, bo chyba bym sie zawstydziła... wiec nie ma co - zostawie to jako moja tajemnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
alayka:) a podniecałoby Cie jak by ktokolwiek patrzył?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo - facet który zawrócił mi w głowie, ale to raczej nierealne by on patrzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
a to nie mąż Ci zawrócił w głowie?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tak - teraz 30 lat starszy mezczyzna oj masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
alayka:) wszystko jest realne:) trzeba tylko chcieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchWitzz
ala a dzisiaj ile razy bylo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak - ja chcę tylko obiekt moich westchnien to ginekolog. zostaje mi marzyc - pewnie ma zone, dzieci a pipy to na codzien :) A dzis już 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchWitzz
Na dwoch razach sie skonczy czy moze jeszcze bedzie dzisiaj jazda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zależy - jak wróci mąż to oddaje się w jego "ręce" jak nie to pewnie jeszcze sama zrobię to raz lub dwa. Dodam że masturbować zaczęłam się dość wcześnie miałam wtedy z 12 lat i odczuwałam przyjemność z tego oczywiśćie. Zastanawiam się czy to normalne - są jakieś panie ch etne do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchWitzz
a po co Ci panie potrzebne-chciala bys skorzystac z ich fizycznej pomocy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wiedzy... czsami mam wrazenie że jestem nadwyraz pobudzona sexualnie ale właśnie tak w samotności. jeśli chodzi o tradycyjny seks to nie mam takich potrzeb 2-3 razy w tygodniu mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchWitzz
Jesli moge spytac to podczas gdy to robisz draznisz samą łechtunie czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
alayka:0 wolałbyś to z paniami zrobić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudzam łechtaczkę, czasami wkładam paluszka do pochwy na koniec. A broń boże - żadnych kobiet - sex tylko z FACETAMI :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
alayka:) a teraz tez jesteś w pełnej gotowości?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SchWitzz
oblizalas kiedys tego paluszka?czy to nie kreci Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawsze - ja nie potrzebuje do tego chwili. Po prostu siadam/kladę się myślę o czymś lub o kimś:) i działam. Paluszka oblizałam nie powiem - mojego czy też mojego męża. Nie mam jakiś obrzydzeń co do tego ( w końcu to moje) ale spermy w buzi w życiu bym niezaakceptowała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
a może Ci tak zrobić?: dotyka się wpierw uda partnerki, od wewnątrz, języczkiem, i delikatnie. potem brzuszek i pępuszek, w ogóle nie dotykając żadnej łechtaczki, ani warg. można ją na trochę położyć na brzuszek i delikatnie popieścić pośladki i pupę jęzorkiem, ale nie za długo. potem znowu na plecy i jeszcze raz uda i brzuszek. no i tak po kilkunastu minutach lekko paluszek między wargi. na pewno już "kisielek" jest na zewnątrz więc wtedy jęzorek do cipuni. powoli miarowo, w górę i w dół , i nic brzuszka nie naciągać, bo łechtaczka sama się pokaże w odpowiednim czasie, wtedy ją ogarnąć ustami, troszkę possać, ale nie za mocno. językiem kółeczka porobić, raz w lewo, raz w prawo. potem z góry na dół i odwrotnie. i odrazu dwa lekko zgięte paluszki do dziurki, bo już z niej mocno płynie, ten sok co trzeba. a potem to tylko sprawa jej gustu czy mocniej ją lizać czy delikatniej, a to bardzo proste, bo ona łapie cię za głowę i dociska tak jak lubi.a paluszkami w środku to tak jakbyś "wołał" kogoś, wtedy dotykasz ją, tam gdzie trzeba. efekt może być taki że często czujesz wtedy w ustach soku tryskanie, ale to dobrze, bo ona ci się odwdzięcza, za czas jej poświęcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuu
alayka:) to jesteś tu czy tam?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he zaczytałam się - dobre. tak by mi też pasowała. Tylko o co chodzi z tą łechtaczka że" wyjdzie" - ona zawsze jest na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funpack
tak się sklada że mam też 27 i nadal sie masturbuje gdy mam za długi post ,chyba że mam maraton z laską wtedy nie potrzebuje jechac na ręcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej by m chciała poznac opiniee dziewczyn o ich masturbacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he ja tez mialam tak ze miejsce dla mnie nie gralo roli - chcialo sie to sie robilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy najczesciej w toalecie. Ostatnio mamy nowego kierownika:) mmm ciacho:) czasami tez wkladam sobie do pracy elektryczne jajeczko, albo korek analny:) Latem zwlaszcza mam taka ochote w pracy ze bez masturbacji chyba bym zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×