Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.

Czy masturbacja w wieku 27 lat to wstyd?

Polecane posty

są faceci którzy uważają że są tacy męscy w seksie że kobiety po stosunku z nimi nie potrzebują dokończyć sobie reką i poprostu takie oświadczyny partnerki ranią ich jako nieudolnych Więc musisz wyczuć sytuację z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradca, wieszz co mówisz. To że laska wije się i jęczy, to nie znaczy, że dochodzi do orgazmu. Czasem trzeba pomóc palce, językiem, lub co tam jeszcze jest pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.
A mi się wydaje, że wiele samotnych zwłaszcza kobiet, mimo, że jest samych to jednak tego nie robi. Bo albo nie są rozbudzone albo są religijne i dlatego tego nie robią (albo jedno i drugie, np nie są rozbudzone bo są religijne i nigdy tego nie próbowały) Znam wiele takich koleżanek , jakoś naprawdę ich nie podejrzewam o takie rzeczy. Zwłaszcza jak widzę, jak chodzą do kościoła i do komunii nawet. Może mam dziwne znajome:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze starszaa
e coś mi się nie chce wierzyć ,że sobie nie dogadzają.. nie wiem czy po mnie to widać czy nie :D ale gdybym miała tego nie robić to chyba bym chodziła wiecznie sfrustrowana, po co sobie utrudniać życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma religia do seksu? Przecież pojechać z palca to chyba nie jest grzech. A poza tym pewnie koleżanki się tego wstydzą i nie przyznają do tego. Wydaje mi się, że od czasu do czasu, to każda musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.
Chyba jednak wiele kobiet nie ma takich potrzeb, wiele kobiet ma chyba niższe libido niż mężczyźni. Zwykle to mężczyźni narzekają na to, że kobiety nie chcą się z nimi kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.
"Przecież pojechać z palca to chyba nie jest grzech." No to się mylisz, widzę, że całe życie żyłeś w nieświadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze starszaa
szybki, milo mi ;) nie widzę w tym nic nienormalnego, potrzeba jak każda , jak picie, jedzenie , spanie.. są też inne potrzeby, bliskość, czułość itp . niestety tego sama sobie nie zapewnię, ale też nie zapewni mi tego nieodpowiedni facet i.i.i... są i takie kobiety, ale skoro tobie się chce to dlaczego masz sobie odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i.i.i.i.i.i.i.i, nie żyłem w nieświadomości, bo jestem niewierzący. Tylko wydaje mi się, że to takie dziwne. Grzech? A niby dlaczego? Nikogo nie krzywdzisz. Wręcz odwrotnie sprawiasz komuś (sobie) przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.
--->petrol To po cholerę z nim jesteś??????????? --->Szybki Bill Większość z tych rzeczy, które sprawiają przyjemność to grzechy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze starszaa
jeśli mowa o religii to chyba chodzi o to ,że masturbacja to grzech, bo ulegasz prostej potrzebie, uzależniasz się od niej, chyba coś takiego jak 7 grzechów głównych ??? tak mi się wydaję,ale nigdy nie zgłębiałam się w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze starszaa
a nie prawda ,bo moje ulubione grejpfruty wręcz przeciwnie -działają odchudzająco :D (podobno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analupoo
petrol poważnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analupoo
no widzisz, a tak popierasz masturbujące się panie.. powinieneś je wygnać do jakiegoś gacha ,bo nie wiedzą ,że żyją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masturbacja to też seks. Mialem na myśli, że nie wyobrażam sobie jak kobitki dają sobie radę wogóle bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analupoo
a no chyba ,że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to nie wstyd nawet jak jest sie w zwiazku i to wcale nie znaczy ze facet jest do bani po prostu jest inaczej:) no chyba ze cie przylapia wtedy troszke wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden p
aaale ja bym chcial miec taka kobiete jak jeszcze starsza :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnyfacet
starsza chciala bys spotykac ? ja ci uspokoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się masturbuje kilka razy dziennie, też zastanawiam się czy to ok - mam męża - ale przyznam że to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
alayka:) i bardzo ładnie tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×