Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i...i.i.

Czy masturbacja w wieku 27 lat to wstyd?

Polecane posty

a jakie są te koreczki warto? I co siedzisz sobie caly dzien z nim i jest ci dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koreczki sa rozne ksztalty, rozmiary. Poszukaj sobie w internecie. Nie wiem co lubisz. Korek rozciaga dziurke w pupce co pozniej moze byc ulatwieniem jezeli lubisz seks analny. Fajne jest to uczucie gdy rozmawiasz z mezczyznami czy kobietami wiedzac ze masz ten korek w tylku:) raz prawie dostalam orgazmu wchodzac po schodac, ale pod koniec dnia taki koreczek staje sie juz troche meczacy:) a jajeczko z kolei ma rozne poziomy dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie masturbacja to nie jest nic złego, bez względu na wiek (nie mówię o dzieciach oczywiście). Niestety tak się stało, że wpajają nam do głowy od małego, że to grzech i nie można tego robić. Jak jeszcze w przypadku płci męskiej jest to w miarę akceptowalne, tak w przypadku kobiet to niedopuszczalne. Nie ma większej bzdury. Przecież w ten sposób człowiek może nauczyć się swojej seksualności i odczuwania rozkoszy oraz zaakceptować swoje ciało i jego potrzeby. Ja zaczęłam się masturbować, jak miałam 13 lat. Oczywiście miałam mnóstwo wyrzutów sumienia, bo to przecież takie niegodne i uwłaczające jest :-) jeszcze do tego pamiętam, jak ksiądz na przygotowaniu do bierzmowania określał masturbację jak samogwałt (totalnie negatywy wydźwięk). Teraz jak sobie o tym pomyślę, to mi się śmiać chce. Nigdy nie przestałam tego robić, bo po prostu to lubię. Obecnie mimo, że mamy z moim parterem fantastyczny seks, to i tak to robimy a nawet czasami masturbujemy się przy sobie. Nie jest to dla nas żaden temat tabu a wręcz sprawa, która daje nam radość i jeszcze bardziej do siebie zbliża. Tak przy okazji to ostatnio zastanawiałam się nad stanowiskiem kościoła w sprawach seksu i zupełnie nie rozumiem dwóch rzeczy. A mianowicie dlaczego masturbacja jest zła - nigdzie przecież nie ma odniesień, że to jest zakazane. Tak samo jeśli chodzi o antykoncepcję i wyzwolony seks małżeński, nie kojarzę, żeby gdzieś w biblii było napisane, że trzeba go uprawiać TYLKO dla spłodzenia potomstwa. To chyba tylko wymysł obecnego kościoła w celu manipulowania ludzkimi zachowaniami i totalnie nie trzyma się to kupy. Obecnie nie jestem wierząca, dlatego coraz bardziej zdaję sobie sprawę z absurdów kościelnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
figaa32:) tak trzymać, super:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
ja pierdole mam 23lata juz nawet na masturbacje za chwile bede za stara :D kurwa czy mi cos w ogole wolno po tej jebanej 20stce? na sen za stara, na seks za stara, zeby pracowac za stara, nie pracowac - za stara, srac za stara :D ide se kurwa jebnac w leb bo jestem juz w chuj za stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
figaa32:) w pracy?:)) zajęta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w pracy:) ale na szczescie juz piatek:) choc pewnie szefowa jak zwykle wleci z pyskiem przed 16 i rzuci jakas dodatkowa robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
to miej szefowa w du...... jak masz korek to i tak masz przyjemność:) a masz?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam:) jedna z niewielu przyjemnosci w tej robocie. Ciezko jest miec dupie szefowa, ktora jest wredna suka i sie na tobie codziennie wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
figaa32:) ZAPEWNE JESTEŚ ŁADNA I EMANUJESZ SEXEM CZEGO SZEFOWEJ BRAKUJE I DLATEGO SIĘ WYŻYWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
figaa32:) uwielbiam takie kobiety które wiedza co to sex i umieją z tego korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy facet chyba lubi kobiety, ktore wiedza co to seks:) nie ukrywam, ze jestem raczej atrakcyjna 32 latka:) ale szefowa tez jest niebrzydka, wiec nie wiem dlaczego to robi. Ile mozna byc jebanym na oczach kolezanek z dzialu przez jakas idiotke, ktora w dodatku jest ode mnie mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
ale jest zawistna i musisz się postawić lub kompletnie ja lekceważyć:) bo inaczej nie przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
zalecam totalne lekceważenie:) jak ona wchodzi to Ty wychodź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziewczyny wysluchuja tych wyzwisk ze spuszczona glowa, bo jak sie odezwie, to tamta doprowadzi, ze wylecisz z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
nie tak łatwo kogoś wyrzucić to tylko jej się tak zdaje:) sa jeszcze sądy pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
to jest typowy haresement.. i śmiało wygracie.......ale , ale nie o tym:) może przyjemniejsze tematy?:)jak koreczek się miewa:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko uwiera, pod koniec dnia staje sie to troche meczace:) no ale dzieki temu dziurka bedzie ladnie rozciagnieta:) czego sie nie robi dla swojego mezczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
ale dopóki nie uwiera to cały czas jesteś podniecona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uwiera to tez jestem:) cala ta swiadomosc, ze nie masz jak go wyjac kiedy jestes wsrod ludzi:) najbardziej lubie kiedy moj facet mi go wklada i wychodzimy gdzies miedzy ludzi:) on wie, ze ja to mam w tylku:) albo zabawy elektrycznym jajeczkiem:) lubie kiedy moj facet ma kontrole nad moim cialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
jesteś niesamowita:) a wychodzisz tez czasem gdzieś bez bielizny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niasomowita? Nie sadze, wiele kobiet tak robi, tylko moze po prostu o tym nie wiesz:) U mnie w pracy sa babki, ktore tez bawia sie korkami, masturbacja w wc, zwlaszcza latem jest dosyc czesta:) Ale tak jest chyba w wielu firmach. We fabrykach, to kobiety nawet puszczaja sie gdzies po katach ze swomi kierownikami:) Bez bielizny? A w czym problem? Latem dosys czesto jak zakaldam jeansy. Po domu prawie zawsze. Poza tym dobre majtki nie sa takie tanie, wiec trzeba je oszczedzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
wiem wiem ze tak robi:) choć wiele się nie przyznaje:) lubię jak ktoś mówi o tym otwarcie;) trójkątów tez już próbowałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie otwarcie, bo tu jestem anonimowa:) trojkaty mnie nie interesuja:) ewentualnie z jedna kobieta:) ale wtedy ja musze dominowac:) mam 3 doswiadczenia z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram:)
i jak było z tymi laskami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety sa dla mnie troche za glosne:) ale nikt nie wylize tak dobrze jak druga kobieta:) Co nie zmienia faktu, ze i tak zdecydowanie wole facetow:) baby sa glupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jak mi to robi facet:) jesli chodzi o to, to ja wole robic jemu ustami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×