Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmoonniiikkkkaaaa

Ginekolodzy PŁOCK

Polecane posty

Gość gość
Super kobitka, nie znam lepszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ta soroka wyglada bo kojarze dwie fajne kobitki taka czarna szcupla w dlugich wlosach albo taka bladynke tez szczupla obie fajne a ktora to ta soroka?ja chodzilam do dr ostrowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soroka to taka drobna blondynka, ja byłam wczoraj u niej n miodowej, boska jest, jestem pod wrażeniem, gdyż wyluzowana a zaraziem rzeczowa bardzo, odrazu tarczyce u mnie wypatrzyła i doradziła co robić, wcześniej chcodziłam prywatnie do pędraszewskiego i ten pakował we mnie silne hormony bez rzadnych badań. Przez prawie rok tabletki, które mozna stosować max pół roku gdyż mają działanie silnie androgenne i teraz możliwe że od tego jestem taka rozregulowana żę i z tarczycą jest problem. W każdym razie Soroke polecam podobno przyjmuję również prywatnie, ale skoro na NFZ jest taka lux to narazie nie czuje potrzeby isc prywatnie. Minus tylko taki, że przyjmuje tylko w srody na kase chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa87
witam!orjentujecie sie ktory ginekolog w plocku usuwa w miare tanio nadzerki?oczywiscie prywatnie bo na kase chorych nie ma chyba co liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem ktory lekarz usuwa ale wiem ze normalnie na kase chorych mozna to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na temat dr ostrowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem któraś z was gdzie przyjmuje Pani dr Soroka prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę cię przebadać moją paróweczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soroka przyjmuje prywatnie w gabinecie u dra Słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Soroka 243645318 ginekologia na miodowej obecnie jej nie ma może kwiecień albo maj będzie, Polecają też dr Włodarczyka czekanie na wizyte to 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pewien problem mm wykrytą Toksoplazmozę martwię się o swoje dziecko ponieważ jestem w 6 tyg ciąży szukam dobrego i prywatnego Ginekologa który by poprowadził moją ciąże prawidłowo i żeby nie powstały komplikację proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiiiiiiaaaaaa
Ja zdecydowanie polecam dr Sorokę. Przesympatyczna, opiekuncza, dokładna, rzeczowa i wszystko wyjaśnia. Przyjmuje na Wańkowicza. Gorąco polecam. Taka Pani Dr jak z Na dobre i na złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a może któraś z Was była u dr Waldemara Kujawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz podać namiary na dr. Sorokę ?? jaki jest koszt wizyty i badań oraz jak długo czeka się na wizytę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola2555
Pytanko. Robiła któraś z Was testy na HPV? Gdzie w Płocku można takie zrobić? oczywiście prywatnie? Każdy ginekolog je robi? Jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododododo
Koszt wizyty u dr. Soroki to 100zł badanie + usg. Przyjmuje na Wańkowicza 52a /3 tam gdzie dr. Słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kamila
A jaki jest numer na wankowicza albo do doktor Soroki. w jakie dni ? Jak dzwonilam w sierpniu to powiedzieli ze nie przyjmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu dr. Soroka była na zwolnieniu. Wiem bo prowadzi moją ciąże. Podaję numery: komórkowy: 514 890 547 ; do gabinetu: 24 367 36 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje wizyta sama i z cytologią? czy zwolnienie z pracy daje na miesiąc w ciąży i za ile dr Soroka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u dr.Soroki z cytologja kosztuje 100 zl.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli robisz cytologię będąc w ciąży to za wizytę+ usg płacisz 100zł a za cytologię dodatkowo 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Czy może któraś z was chodziłam do Marka Brzezińskiego? W pierwszej ciąży chodziłam do Sabatowskiej i byłam zadowolona ale gdy trafiłam do szpitala w weekend majowy zajął się mną właśnie Brzeziński i miło to wspominam i dzięki niemu po 30 godzinach dostałam kroplowke na wywołanie porodu.... Teraz jestem w drugiej ciąży i już zapisałam sie do Sabatowskiej ale może Brzeziśńkiego też bym odwiedziła :) tylko nie wiem jak on tam jest prywatnie i czy w ogole przyjmuje prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Profesjonalną i kompleksową opiekę mają w gabinecie na Armii Krajowej w Płocku. Polecam to miejsce, można zrobić praktycznie każdy typ badania i to w większości przypadków bezinwazyjnie. Doktor Romuald Juchnowicz-Bierbasz prowadził mi tutaj ciążę i byłam bardzo zadowolona z jego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwie
do Mariola2555 : w Płocku nie robią HPV, to bardziej skomplikowane niż cytologia, robią to specjalne przychodnie, które specjalizują się w takich badaniach, profilaktyce raka szyjki itp. w Wawie robi to "Kaar-med" , ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie ile kosztuje cytologia u Biniewicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathieen
Chodzę do dr Pazdraka na NFZ, lecz nie jestem zadowolona, nie potrafił wyliczyć tyg ciąży, teraz zacznę prywatne chodzić do Biniewicza bo wcześniej chodziłam do poradni na Winiarach do niego na NFZ, złego słowa nie powiem na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki czas daje zwolnienia lekarskie w przypadku ci aży doktor Juchnowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje się ktoś ile kosztuje wizyta + cytologia u dra Rafała Grabowskiego na Jachowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do dr Soroki jest ciężko się dodzwonić czy tylko ja mam takie "szczęście" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×