Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmoonniiikkkkaaaa

Ginekolodzy PŁOCK

Polecane posty

Gość gość
czy dr grabowski przyjmuje na nfz? jeśli tak to w jakiej przychodni? będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Soroka nie przyjmuje juz na NFZ i od grudnia nie bedzie tez przyjmowała prywatnie bo jest w zaawansowanej ciąży i idzie na zwolnienie a potem wyjeżdża za granicę . Wielka szkoda, swietna lekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a możecie polecić jakiegoś lekarza w przychodni na Chemików? Chodzi mi o takiego co skierowanie na badania wypisze bezproblemowo, dostałam od prywatnego lekarza skierowanie, ale jak policzyłam ile mnie to będzie kosztowało to masakra jakaś, a w końcu po coś te składki na nfz płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grabowski na nfz w radziwiu prywatnie na jachowicza i jeszcze gdzieś. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikotiko
cześć, w Płocku chodziłam do Pani Kasprowicz. Bardzo sympatyczna ale miałam wrażenie że naciąga na pieniądze. Niby jestem zdrowa i wg kazała mi przychodzić co 3m-ce. za każda wizytę płaciłam ok 100-20 zł. Brałam tabletki antykoncepcyjne i po receptę musiałam przychodzić i płacić za wizytę. dziwne, bo jak chodziłam w Trójmieście do ginekologa to tylko dzwoniłam, że potrzebuję recept i nie płaciłam nic. a tutaj ciągle coś a jak zapytałam co mi jest albo dlaczego ponownie za 3 m-ce to odpowiedz była nic Pani nie jest ale na kontrolę proszę przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikotiko
Kacprowicz Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikotiko
teraz planujemy z mężem pierwsze dziecko. czy możecie mi doradzić do jakiego ginekologa w Płocku najlepiej się zglosić? chciałabym prowadzić ciążę u takiej/go co ma dyżury w szpitalu na winiarach bo tam chciałabym rodzić ze względu na sprzęt. najlepiej jakby przyjmował prywatnie i na nfz, ale to już nie ma większego znaczenia. kogoś kto w razie powikłań pomoże ale też wizyty będą ok. kogo możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grabowski. Przyjmuje prywatnie 4azem z Pankiem który jest ordynatorem na winiarach. On sam też przyjmuje na winiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam Brzoski nie poznala sie ze moje dziecko ma wade serca w 7 miesiacu ciazy a w szpitalu udawala ze mnie nie zna jeszcze raz nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacprowicz.... dramat. Profesorowie, którzy prowadzą mnie w Warszawie nie wierzą jakie leki przepisywała mi ta pani pseudo ginekolog. Pani bardzo miła ale tylko na prywatnych wizytach, wizyta 5 min. Kiedyś trafiłam do szpitala w którym pracuje i niestety mnie nie poznała i wiecie co? Tak nie miłego człowieka jeszcze nie poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory lekarz dokladniej zrobi hsg w plocku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym gabinecie pracuje położna Kasia MAjchrzak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 4 poronieniach, szukam lekarza konkretnego,który mi pomoże. macie kogoś godnego polecenia w Płocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grabowski albo Hawryluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Naprawedę doktor Soroka już nie przyjmuje? Masakra. Poszukuje dobrego ginekologa zaraz po majówce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam wątek. Poszukuję dobrego ginekologa w Płocku, chodzi mi o leczenie infekcji. Chodziłam już do kilku i żaden nawet nie zaproponował posiewu, za każdym razem dostawałam leki tylko na podstawie zwykłego badania... Dopiero w internecie zostałam uświadomiona, że posiew to podstawa! Wydałam już dużo pieniędzy i nadal się męczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamy Płock
Witam! Również poszukuje dobrego ginekologa w Płocku który antykoncepcje przypisuje na podstawie badań morfologii itp a nie według swojego widzimisie. Kobiety poradzicie kogoś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do dr Artymiaka ale niestety nie pomógł a wręcz przeciwnie pogorszył mój stan po wielokrotnym zmienianiu leków 'na oko', też szukam dobrego lekarza który mi pomoże, może jest ktoś kto może polecić kogoś w leczeniu infekcji? będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaboga1234
A Doktor Soroka przyjmuje już? Czy któryś z lekarzy w Płocku przypisuje antykoncepcje uwzględniając badania morfologiczne? Co sądzicie o doktor Sabatowskiej i dr Kukiełła? Muszę zmienić lekarza ginekologa i chciałabym trafić do kogoś dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam do jakiego ginekologa sie udac jesli nie mam okresu od bardzo dawna a chciala bym sie dowiedziec czym jest to spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam. Nadal poszukuję ginekologa w Płocku, dobrego specjalisty od infekcji. Czy w tym mieście w ogóle ktoś taki jest? Czy tylko tacy, którzy przepisują leki "na oko"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona pacjentka
Małgosia Soroka na Wańkowicza ;) polecam serdecznie. Chodziłam do Kasprowicz ale masakra po usg wszystko bolało i źle mi tabletki bez żadnych badań dobrała a Soroka tabsy pod wyniki badań, jak robiła badania to nic nie bolało super kobitka ;) badania piersi też Soroka robi. Tanio za wizyty. Jest super!! Jeśli nie odbiera napisz smsa po jakimś czasie odpisuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćjskdu8ajabhosk
Do wyleczenia infekcji polecam doktora Panka. Ja niestety miałam bardzo poważne problemy z intencjami e-coli, candida spp I jeszcze coś Ale nie pamiętam. Pan Doktor najpierw kazał stawić się na posiew, później dostał leki według antybiogtamu. I na razie mam spokój. Dodam jeszcze, że jest bardzo miły i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośssssssla
Dziewczyny. Wiecie może które położne pracują w gabinecie dr Panka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Idź do dr Marka Pazdraka. Uprzejmy i profesjonalny. Wie co robi i posiada dużą wiedzę - możesz go zapytać o wszystko!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A czy ktoś poleci dobrą KOBIETĘ (koniecznie) ginekolog w Płocku dla nastolatki/młodej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×