Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmoonniiikkkkaaaa

Ginekolodzy PŁOCK

Polecane posty

Gość gość
Chodzę do dr. Więcka Mariusza. Profesjonalny, dokładny dużo tłumaczy no i świetnie robi USG. Polecam z czystym sumieniem i nie lubi kierować do szpitala z byle czym więc jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr soroka jest cały miesiąć=c na urlopie do końca września, ma tyle pacjentek u siebie prywatnie raz w tyg. i w poradni k na kościuszki, że juz jej się nic nie chce , jestem w 21 tyg ciąży a usg zrobiła mi raz !!! i z byle czym do szpitala kładzie żeby nie brac odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis byłam u niej, wcisnela mnie bo juz nie miala miejsc, w sobote tez ide także nie wiem czemu akurat u Ciebie tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda antykoncepcja u doktor Soroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykoncepcja u pani doktor chyba nieźle bo dzieci nie ma. No i żeby pracować w sobotę w gabinecie trochę dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to ona przyjmuje w płocku i w warszawie a do tego w szpitalu. Mi to nie przeszkadza ze w sobote przyjmuje i nawet mi na reke bo z pracy nie musze sie urywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi czy robi jakieś badania czy z marszu wypisuje receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka mi poleciła doktora Mariusz Więcka bo dobiera antykoncepcję pod pacjentkę. Brałam już wiele różnych tabletek antykoncepcyjnych pisanych przez różnych ginekologów po których źle się czułam a tu po badaniu i po rozmowie ze mną wszystko dokładnie mi wytłumaczył i dobrał nareszcie właściwe tabletki pod moją chorobę. Polecam . Przyjmuje na ulicy Bytnara 10, na zapisy telefoniczne. Podaję numer bo na gabinet różnie bywa żeby się bezpośrednio do niego dodzwonć. 605-072-574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie możesz się dodzwonić do dr. Soroki to napisz jej smsa. Zapewniam, że wtedy się odezwie jak będzie miała chwilę na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u doktora Więcka z córką bo jest nieletnia i ma duże problemy ginekologiczne. Naprawdę jestem bardzo zaskoczona bo wcześniej córkę leczyłam u dwóch pań ginekolog a teraz kiedy po dwóch latach leczenia dolegliwości nie ustępowały postanowiłyśmy zmienić lekarza na mężczyznę. Na początek umówiłam się na wizytę dzwoniąc bezpośrednio na gabinet ale zostałyśmy zapisane do Bogdana więcka a nie Mariusza ale położna poprosiła doktora żeby przyszedł do gabinetu bo z tego co wiem mieszka bezpośrednio nad nim więc zrobiłyśmy lekkie zamieszanie :) Córka się obawiała badania przez mężczyznę dlatego weszłam z nią do gabinetu. Podejście rewelacyjne, rozmowę starał się prowadzić tak żeby Bardzo szczegółowo porozmawiał o dolegliwościach ,wszystko wytłumaczył nam zrozumiale no i włączył zupełnie inne leczenie córka w ogóle nie czuła się skrępowana. niż córka miała wcześniej. Odpukać dolegliwości córce całkowicie ustąpiły . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do Słodkiego ale postanowiłam na USG połówkowe pójść do dr. Więcka bo na pierwszym usg dr. Słodki nic mi nie mówił tylko na koniec badania powiedział że jest o.k . Naprawdę jestem zadowolona z wizyty. Wszystko szczegółowo nam wytłumaczył bo byłam z mężem i porobił też fotki w 4d. Bardzo dokładny Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezam watek :) wiecie może gdzie przyjmuje dr Soroka za nfz w Plocku.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu na Kościuszki w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradni na kościuszki już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie gdzie przyjmuje dr. Piechna na kase chorych? ewentualnie jakis kontakt do przychodni bym poprosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy prowadził ktoś ciążę u dr Rafała Grabowskiego prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie a czy ktoras z Was korzystala z uslug dr Nabil El Khatiba ( nie wiem dokladnie jak to napisac) przyjmuje na chemikow na nfz. Jak go oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w pierwszej ciąży, obecnie w 7 tygodniu. Byłam w poradni ginekologicznej na winiarach u dra Biniewicza, zlecił mi badania, pobrał cytologię i kazał umówić się na USG. Myślałam że mają USG na miejscu. Okazuje się że USG jest tylko na oddziale i trzeba się specjalnie umówić. Nadal nie wiem czy ciąża prawidłowo się rozwija i czy wszystko jest ok. Nie wiem czy jest sens chodzić do poradni na winiarach, jak wyglądają dalsze wizyty skoro podstawą do oceny rozwoju dziecka jest USG? Gdzie chodzicie dziewczyny prywatnie, żeby był fajny lekarz i w miarę nie drogo? lub co poleciłybyście na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, polecam dr Kisielewskiego, ma świetne podejście i przede wszystkim.doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Grabowskiego już od jakiegoś czasu. Powiem wam,że wcześniej nie spotkałam się z tak miłym i dyskretnym lekarzem. Kolejek do niego nie ma dużych, a drogi też nie jest specjalnie- 100 zł kosztuje wizyta. Jeżeli chciałby ktoś się do niego umówić, to podsyłam bezpośrednio stronę dzięki której można to zrobić http://znajdzlekarza.pl/rafal-grabowski2/ginekolog/plock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka doktor Kacprowicz
Nie polecam Pani Anny Kacprowicz jestem z Pani doktor bardzo Nie zadwolona. Poszłam do niej w 5 tyg. ciąży, aby dokładnie potwierdzić ze będę mamą :) Pani owszem bardzo miła, ale bardzo niekompetentna. Spisała jedynie moje imię, nazwisko i datę ostatniej miesiączki. Nie zapytała mnie natomiast o dolegliwości, czy to moja pierwsza ciąża itp. Pani doktor posiada stary sprzęt, na usg zobaczyła jakiś prześwit stwierdziła że ciąża jest zagrożona i dala mi lek na podtrzymanie ciąży. Powiedziała że nie wie czy ten prześwit jest czy to na usg tak widać. Czyli poprostu nie wiedząc czy ciąża faktycznie jest zagrożona czy to tylko wina sprzętu dała mi receptę. Cała wizyta trwała niecale 15 minut, uwazam ze jak na kobiete ktora jest w ciazy to zdecydowanie za malo czasu tym bardziej ze przypuszczala, że ciąża jest zagrożona. Nie dala mi wydruku zdjecia Naszego maluszka ! Jak zapytalalam czy to prawda że największe prawdopodobieństwo poronienia jest do 12 tyg. odpowiedziała, że "ciąża to wielka niepewna bo poronić można nawet w 30 tyg. ciąży" . Wyszlam od pani doktor z łzami w oczach. Nie polecam tego lekarza nikomu, Pani doktor zapisuje pacjentki co 15 minut bo tylko kasa jest ważna, a zdrowie nie koniecznie. Na szczęście mąż namówił mnie żebym poszła potwierdzić to wszystko u innego lekarza, bardzo dobrego w moim rodzinnym mieście i ku Naszemu szczęściu wszystko jest w porządku, a olbrzymi przeswit, który Pani doktor widziała u siebie na usg po prostu nie istnieje. Mimo ze mieszkam na stale w Plocku, to bede jezdzila te kilkadzisiat kilometrów do mojego rodzinnego miasta i będę spokojna, bo spokój mój jest teraz najważniejszy dla Naszego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was zakładała wkladke hormonalną u dr Soroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja się nie zgodzę z wypowiedzią powyżej. Chodzę do Pani dr od 5 lat. Przeprowadziła mnie przez traume związaną z poronieniem pierwszej ciąży, a następnie gdy byłam już gotowa na kolejną dzięki leczeniu udało mi się zajść w drugą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia1987
ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z dr Soroki, co prawda z terminami kiepsko, ale jak się umówi wcześniej to wszystko gra. Jest miła, delikatna i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam ją bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Kiedyś musiałam na cito znaleźć ginekologa ze wzgledu na infekcje, trafilam do lek Kacprowicz pomogla ale potem zaczeło sie naciaganie kolejne wizyty , jest mila ale zachlanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1233456789
Ja jestem baardzo zadowolona z dr Soroki, bardzo miła i delikatna kobieta. Chodzę do niej od 2 lat i to mój pierwszy i już chyba ostatni ginekolog. Na wizyty prywatne nie czeka się niewiadomo ile, czasami jest tak że nawet w przęciągu 2-3 dni przyjmuje, ale trzeba pisać sms gdyż telefonów nie odbiera nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutka44
Witam, mam wielką prośbę czy mogłybyście podać mi numer do dr Soroki ?Nie mogę znaleźć w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
514 890 547 to numer do dr Soroki, napisz sms to na pewno szybko odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej ktoś się pytał o dr Rafała Grabowskiego- prowadził moją ciążę i jest wspaniały. Bardzo dokładny, bardzo troskliwy. Wizyta kosztuje 100 zł plus ewentualne usg 50 zł...Cytologia 30zł z tego co pamiętam. Można się do niego umówić przez internet przez stronę:http://znajdzlekarza.pl/rafal-grabowski2/ginekolog/plock Dla mnie mega wygoda, nie musze czekać aż Panie w recepcji łaskawie mnie zapiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, a wiecie może gdzie przyjmuje dr Soroka na nfz. Do tej pory chodziłam do dr Sabatowskiej nie mogę narzekać na nią jako na lekarza ale długie leczenie i każda wizyta płatna już mnie trochę dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×