Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

boli jak na okres ale okres nie przychodzi???

Polecane posty

Gość lulilajcv
Ja dziewczyny sobie to chyba wmówiłam, wczesniej spoko, nawet o tym nie pomyslslam, a teraz, okresu nie ma - miesiąc temu miałam podobnie ale wtedy seksu nie było wcale Więc moze inny powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
:( zimno mi ostatnio, bolą mnie kosci, moze jakies choróbsko mnie bierze. Szlag by to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
mhm...ułoży, mam taka nadzieję. Bede leżec przez weekend i mysleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
Gdybym ja byla szczesliwa z facetem, w dobrym związku to bym sie cieszyła, ale jest zupelnie inaczej wiec mi smutno. Ale Tobie gratuluję dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
Dobrze że mogłam się wygadać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
ech dziewczyny....wtedy kiedy był ten weekend, seks itd. to było super....ale walnal mi tekstem, że jestem dla niego zbyt wrazliwa i delikatna a on chyba potrzebuje takiej ostrej kobiety. Tyle. Żałuję ale czasu nie cofne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się w ciąży pewnie nie jesteś, ale na drugi raz uważaj podwójnie ach Ci durni faceci, a my takie naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
Wiem dziewczyny, juz tak sobie postanowilam, ze dopiero po slubie pojde do lozka, nie chce przezywac tego stresu nigdy więcej. Tak, naiwna Tyle że tak pięknie bylo ale jasne, nie okazalam sie byc tym jego marzeniem, choć stwierdzil, że kiedys bede cudowną matką i jak dziecko to tylko ze mną ble, frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
Ale wiecie co, facet 30 lat i sam nie wie czego chce, chyba liczy ma wielka milosc, ten piorun ktory w niego walnie. ach tak, bo rozum mowi mu ze jestem wspaniala a serce ze to nie to. I to po wszystkim wyznał chooj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnygtbvfdc
calineczka niecały rok temu urodzilaś i znowu ciąża???? szok co za bezmyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
hnygtbvfdc ee tam, odchowa przy jednych pieluchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolezanki co pisze SZOK!!!!!!! po pieresze tak urodzilam i chcemy miec juz 2 dziecko a po drugie bezmyslan to ty jestes jak mozesz tak pisac ???chyba wiem czego chce a ty co zazdrosna czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
tikitikitiki Dla mnie to byłby koniec świata, przynajmniej na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest moja sprawad ile dzici chce i w jakich odstepach i nie przesadzaj ze rok to znowu tak szybko poczytaj jak zachodza w ciaze miesiac po porodzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
JA znam babke ktora jedno dziecko urodzila w styczniu a drugie w grudniu tego samego roku! Im mniejsza roznica tym lepiej, dzieci zajmą się sobą jak beda wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce zeby mnie ktos ocenial w taki sposób!!! O pierwsze dziecko starałam sie przeszło 2 lata a teraz dopiero 2 cykl:) o ile to ciąża w kazdym razie to nie bezmyslnosc bedzie "jesli to ciąża" prawie 2 latka róznicy super odstep nie widze lepiej nie chce by moj synek byl sam !!!! i nie widze w tym nic bezmyslnego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
calineczka12345 Popieram :) Dasz sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilajcv
Nic dziewczyny, na razie uciekam... mam 26 lat a jestem głupia jak but milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewie, że da sobie radę ja też już bym chciała, ale z drugiej strony trochę sie obwiam, ale nie byłby to dla mnie koniec swiata mialam cesarkę i powinna odczekać co najmniej 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzilam naturalnie wiec jest ok poza tym kobietki prawie rok to minął od porodu jeszcze 9 miesiecy ciaży:) ja naprawde strasznie bym sie cieszyła jakbym była w ciąży!!! ale tam Bozia ma zapisane kiedy i jak i co:)))) Moj synej juz chodzi wiec juz jest duzo łatrwiej nie trzeba tyle nosic i duzo by tu pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×