Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzaba20

po terminie-wywolanie porodu w uk

Polecane posty

witam wszystkie forumowiczki! jak w temacie,mam pytanie,jestem 2 dni po terminie,obecnie mieszkam w uk,strasznie jestem zmeczoan juz czekaniem i strasznie sie boje porodu a czas sie wlecze strasznie. moze jakas mama miala wywolywany porod w uk? jak to wyglada i ile po terminie wyznaczaja termin? pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajaczek maly
Hej,ja mialam dwa tyg.po terminie wywolywany porod wlasnie w Uk.Po tygodniu polozna zrobila mi masaz szyjki macicy,ale to nie przynioslo efektu,kazala mi czekac jeszcze tydz,i jesli nic sie nie ruszy mialam sie do niej zglosic no i tak zrobilam ona po zbadaniu mnie napisala mi tak jakby skierowanie na oddzial,zglosilam sie tam dali mi globulke dopochwowa na rozmiekczenie szyjki macicy,potem przebili pecherz plodowy i podlaczyli do kroplowki,rodzilam 14 godzin w okropnych bolach :( wdychalam gaz ale go*** dawal.Moja rada zdecyduj sie na znieczulenie zewnatrzoponowe,ja zaluje ze go nie wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja miałam wywołanie,ale przed terminem.Podawali mi żel dopochwowy,a w dzień porodu podali mi jeszcze kroplówkę.O wszystkim powie ci położna kub personel szpitala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×