Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jukasiaaa

mycie okien,sprzatanie mieszkań itp. katowice,Chorzów,ŚwietochłowicePolecam

Polecane posty

Gość jukasiaaa

Witam ! Oferta jak w tytule.Chętnie podejmę się w Katowicach,Chorzowie,Świętochłowicach ,Siemianowicach sprzatania mieszkań,mycia okien ew. pomoc przy kapieli i przyrządzaniu posiłków osóbom starszym codziennie w tygodniu od 15-tej. Osoby zainteresowane proszę o podanie swojego maila,odpiszę i omówimy szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukasiaaa
Podtrzymuje ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...D...
kochana jestem ze Świon.. i z tego co wiem to starsze osoby potrzebują do pomocy praca od 8-12... iśc do babci sprzątnoc , obiad zrobic i takie tam.. wiem że jest to tak że jedną osobę ci przydzielają i się nią opiekujesz... musisz się spytac w OPS na Świętochłowicach...jak się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukasiaaa
...D... dzięki za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukasiaaa
oferta nadal aktualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEGORZ-KATOWICE
Witam serdecznie jestem uczciwą i rzetelną osobą,sprzątam w mieszkaniach,domach. Moje ceny są niskie ( do uzgodnienia ) a klienci bardzo zadowoleni. Jestem z okolic Katowic ale mogę dojechać w każde miejsce. tel.kontaktowy:501-403-660

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi-
a może jest ktoś z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca lub Będzina? potrzebuję sprzątania 2x w tygodniu, ok 3 godzin. Mieszkanie 62mkw. ofery na mejla nowaanna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminn
Polecam Firmę Sprzątającą "Jaśmin", działamy na terenie GOP oraz w Krakowie. Sprzątamy dla firm i instytucji, jak i dla osób prywatnych. Tel. 880 385 067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×