Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamenthia82

możliwa ciąża? test negatywny

Polecane posty

Gość lamenthia82

dziś mija 37 dzień cyklu. zazwyczaj trwały one od 27 do max 32 dni. przed chwilą zrobiłam test - wynik negatywny. zastanawiam się, czy jeśli przytulanki miały miejsce 5.04 to test byłby już w stanie wykryć tak wczesną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuropatewka patrzy i zerka
i OWU w 27 cyklu byś musiała mieć - jakoś koło tego terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamenthia82
wiem właśnie, że to mało prawdopodobne, tylko jakoś niekoniecznie widzę powód dla którego @ miałaby mi az tak się spóźniać. nigdy wcześniej mi się to nie zdażyło. mam ciut wrażliwsze piersi i czuję lekkie kłucia w okolicach jajników i tak jakby pochwy(?) po ilu dniach jest sens powtarzać test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibaabka
Ja poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze kilka dni i powtórzyła test. Podobno są bardziej skuteczne na dwa tygodnie po ewentualnym zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890z
Test zazwyczaj wykrywa ciaze na ok 12-14 dni po owulacji. Wiesz kiedy mialas owulacje? Zdarzaja sie przypadki ze test wykryje wczesniej albo pozniej ciaze, to zalezy od tego jak szybko wzrasta poziom hormonow u danej kobiety. Nie lepiej isc w poniedzialek zbadac krew? Wynik 100% pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamenthia82
oj, gdybym ja to wiedziała :) co by nie było, będzie ok (byle to nie jakieś chorobowe sprawy) byłam przekonana, że te przytulanki to już po owulacji - dzień czy dwa przed miesiączką, ale jej ani widu ani słychu. tylko to kłucie mnie troszkę martwi. nigdy tak nie miałam. @ też przechodzę zawsze absolutnie bezobjawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×