Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość neira87

Qlaira na Jeanine - pominięcie czerwonych tabletek?

Polecane posty

Gość neira87

Jestem właśnie przy końcu opakowania Qlairy. W niedzielę wypada mi pierwsza czerwona tabletka (tabl. 25). Jednak od następnego cyklu zmieniam tabletki na Jeanine. Za tydzień w piątek (na święta) wypada mi wyjazd i w związku z tym chciałabym przełożyć sobie możliwe krwawienie, które - biorąc pod uwagę dotychczasowe krwawienia po Qlairze wypadałoby mniej więcej w tym terminie. Wg mojej gin, jeśli po tabletce 26 (druga czerwona) nie wezmę ostatnich dwóch białych (placebo) tylko zacznę od razu Jeanine, to na 200% nie dostanę okresu bo podobno Jeanine są silniejsze czy coś (niezbyt chciało jej się tłumaczyć...). Tyle że ja jakoś nie mam takiej pewności - przy Qlairze okres dostawałam zawsze przy 1 białej tabletce i trwał on 4-5 dni, dość obfity. Stąd moja obawa, że nawet przy Jeanine będzie tak samo. Stąd moje pytanie - czy może jakoś mocno zaburzyć cykl bądź spowodować inne nieprzyjemne rzeczy, jeśli POMINĘ 2 czerwone tabletki (25 i 26) i zamiast nich od razu zacznę Jeanine (od niedzieli)? W ten sposób w dzień wyjazdu będę brała 6 tabletkę Jeaninę i liczę, że ewentualny okres już by się wtedy skończył... Gin na takie pytanie powiedziała, że niby mogę, ale po co - skoro ona mi gwarantuje, że przy pominięciu białych okresu nie będzie i tak. Czy faktycznie na podstawie składu tabletek można to stwierdzić? Czy jeśli ominę czerwone tabletki to zabezpieczenie będzie zachowane? Jeśli nie - przez ile trzeba się dobezpieczać? Wiem, że ta straszna chęć przesunięcia okresu może być dziwna, ale wyjeżdżam w miejsce gdzie nie wiem, jak będzie z higieną, a w tym czasie wiadomo - prysznic wskazany. No i ogólnie to dość mało jednak wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×