Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

ja miałem 1 komórkę chyba w '99 wtedy to był panasonic - taka cegiełka, a minuta połączenia kosztowała chyba 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy telefon dostalam, gdy skonczylam 16 lat ;) motorola :D ale to był telefon niezniszczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamiętam mój pierwszy tel :) taki zółty sagem, wielki i ciężki hihi, a sms to się pisało z 5 minut:D oj to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wlaczylam hity lat 90tych...to byly piosenki :) włączylam niedawno lambade, potanczylam z siostrzencem :D Bo jakoś to "będę brał cie" to mnie nie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack, znam, czasem słucham :) Taka delikatna muzyczka z przesłanie,, to jest to mozna się pobujać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, ja powolutku będę się zbierać do spanka, Jasiek mnie woła coraz głośniej i kusi ciepełkiem kołderki achhh nie mogę się oprzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ich dwóch, uwielbiam ich A ciocia co tylko by mogła to by im dała i pokazała :) Mam kogo kochać 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też życzę Wam dobrej nocki i kolorowych snów:) do skliknięcia jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć promyczku - ja siedzę cały dzień przy kompie, więc na popołudnia wybieram sobie bardziej realne zajęcia :) Wczoraj fitnesik, potem jakies rozmowy ze znajomymi. W tygodniu rzadko kompa zabieram do domu, a w telefonie niewygodnie się piszę na forum, zresztą naprawdę nie mam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hmmmmmmmmmm, a naukowcy twierdzą, że bezpośrednie więzi ludzkie zanikają, bo ludziom jest wygodniej "spotykać się" w necie, niż wygospodarować czas na realne wyjście gdzieś :P Zdaje się, że to już nieaktualna teoria, bo społeczeństwo znów poszło o krok dalej w ewolucji i na spotkania w necie też nie ma czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czas na spotkania i w necie i w realu. Rozdzielam swój czas sprawiedliwie i zachowuję równowagę i umiar :) Przecież wczoraj cały dzień rozmawiałyśmy. Wieczorem byłam dostępna dla moich przyjaciól w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze masz duzże poczucie sprawiedliwości :) :):) Jak się ciesze, ze w końcu wiosna przyszła - od razu lepiej mi sie wstaje, humorek od samego rana dopisuje i ogólnie rozpiera mnie energia i entuzjazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucie sprawiedliwosci mam jakie mam :) to subiektywne i musi do mnie pasować :) Ja też mam dobry humorek, pogoda ciągle piękna, dłuższe weekendy w perspektywie i ta wiosna wiosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×