Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

no nic, to ja się zbieram na te zakupy i mam nadzieję zajrzeć tu jeszcze w dniu dzisiejszym:) mam nadzieję, że po odprężającej kąpieli (może z winkiem nawet;) i po zabiegach SPA, będziesz miała dość siły, by się pojawić w kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to jest dobry pomysł, zależy ile huku zniosą rodzice ;) W Twoim wypadku stawiałabym na zabawki, bo choć wierzę w Ciebie, to chyba nie dałbyś sobie rady sam podczas kupowania ubranek ;) Zabawki są bardziej "pewne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :) miłego wieczorku :) widzę, że wszyscy sobie poszli bu bu, no nic, wpadnę za czas jakiś :) idę po herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie są takie zwykłe cymbałki:) mają pałeczki a dodatkowo jeszcze klawisze z boku, że można na nich grać jak na pianinie:) myślę, że prezent się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi jak będą mieli ból głowy, a mały będzie grał to na pewno będą zadowoleni :D ale co tam, ważne, żeby mały miał radochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest bardzo rozwinięty jak na swoje kilka miesięcy, więc myślę że opanuje instrumencik, oczywiście na początku z pomocą rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajny prezent kupiłeś, maly bedzie miał radochę. Taki maluch wszystkie bodźce wyłapuje a tu będzie kolorowo, dźwięcznie, ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:) eee no to ja muszę gitarę kupić na kolejny prezent:) kto wie może jakiś zespół się założy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi noooo koniecznie :) zbieraj zbieraj :) gitarka fajna sprawa :) potem będzie robił wrażenie na dziewczynach przy ognisku jak będzie brzdękać na gitarce :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D widzę, że tu już plany na przyszłość heh Ale fajnie macie, w sumie mieszkacie w jednym mieście wiec taka opcja jest calkiem mozliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja byłam nastolatką, granie na gitarze łapało za serce ;) nie wiem, czy maluszki za te kilkanascie lat będa wiedzialy co to gitara klasyczna. Wlasnie sobie przpomnialam, że wczoraj zobaczyłam dziewczyne w glanach, kurcze jak mnie ucieszyl taki widok! Mam już dość tych emo, tipsiar, różu i plastiku, nigdy nie myślałam, że zatęsknię za metalami, ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo jakos zrozumialam, że Jack swojego chrześniaka a Ty synka kolegi do jednej ekipy zbierzecie i będą grać :P zapędziłam się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! ravija! Ty jesteś taka klimatyczna? jak faaaaajnie :) ja na studiach to tylko glaniki i ciężka muza :) teraz w pracy troche inaczej wyglądam :) ale do muzy ciężkiej nadal mam słabość hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem długie włosy (do pasa) i też chodziłem w glanach i czarnych ciuchach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faaajnie :) hihi zawsze mialam słabość do długowłosych ahh :) to były czasy mmm :) hihi no proszę proszę :) jak fajnie :) V to moze gdzieś byliśmy na tym samym koncercie albo cosik ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aż tak bardzo klimatyczna nie jestem ale fakt, tych wszechobecnych niuń mam już dosyć, robienie z siebie łatwiej i idiotki- w ogóle co to się porobiło :o Tzn ja teraz mam radio włączone na R'n'B :) a muzyki słucham różniastej, inną do samochodu, inną na romantyczny wieczór a inną robiąc coś w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no patrzcie, jakie tutaj smaczki z przeszłości wychodzą na światło dzienne. Ja niestety mam inaczej niż Anulka, nie lubiłam i do tej pory nie przepadam za długimi włosami u mężczyzny, no chyba że sa mega zadbane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka, nie wiem bo ja bywałem na iron maiden, metallice, helloween, gamma ray :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałem mega zadbane:) nie chwalą się do dzisiaj dbam o włosy, dłonie itd, ale narcyzem nie jestem:) praca jaką wykonuję tego ode mnie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×