Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Jack, jak ja lubię prasować koszule, możesz mi kiedyś podesłać swoje, chętnie za darmo wyprasuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic... nie chcesz mi sprawić przyjemności :P chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jadę na sonisphere festival do Wawy, je je je je:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tam będzie żelazna dziewica :) :P już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwal się, chwal :P A ja jadę na wystawę a później piknik lotniczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może latać będziesz, może balonem? :) ja latałem, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje tam kogoś zabrać, komu pewnie widowisko się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj V zazdroszczę :) ja dostałam bilety na wtorek na delain, niestety w wawce... ale nikt nie chce jechać ze mną, bu bu, wiec odpuszczę... a balon polecasz? chciałabym mamie zafundować na 50-te urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam, fajna sprawa :) no cóż Aniulka, bilety przepadną? nie znam repertuaru, bo być może dotrzymałbym towarzystwa :) a może na allegro sprzedaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie skoczyłabym ze spadochronem, tzn. teraz siedząc sobie wygodnie chciałabym, zapewne gorzej byłoby wyskoczyć z tego samolotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncert już we wtorek więc ciężko będzie sprzedać... bilety dostałąm, nie kupiłam, więc portfel nie boli ;) ale i tak szkoda... repertuar taki coś a'la within temptation... więc lżejsza muza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że pozno napisalas, może Jack potowarzyszyłby Ci ;) Chyba zaraz będe sie zbierać do łóżka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) skoro tacy z was amatorzy prasowania, to już wiem do kogo się zgłosić jak mi się uzbiera sterta :p i wszycy będą szczęśliwi za jednym zamachem: ja, ubranka i prasowaczo-fani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja muszę was już opuścić niestety :( bardzo tego żałuję, ale jutro rano muszę się zameldować u klienta :( Promyczek też przepadł :( Zatem dobrej nocki i kolorowych snów :) ravija 😘 Aniulka 😘 Promyczek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda szkoda... no cóż, następnym razem napiszę szybciej :) ale to Jack może mnie wezmiesz na s. festival? :D Ravija morfeusz już u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, tak tak, stoi znowu za mną i się dopomina heh śpijcie słodko Dziewczynki - 😘 😘 Jack - 😘 do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, szkoda :( dobranoc, spokojnej nocy :) V - proszę Cię, nie chwal się tak bardzo biletem na ten festiwal, bo niektórym może być smutno, że ich tam nie będzie (np. mnie, bo wiem, kto będzie grał :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale jakoś dzisiaj jestem wkurzona 😠 kolega wyprowadził mnie z równowagi miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ravija:) a co się stało? mimo wszystko, Tobie też miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Vendome. Dzisiaj zaczęłam się zastanawiać, jak to jest, ludzie, którzy są szcześliwi w związkach, kilkuletnich...mają ochotę zaszaleć na boku. Przecież to może wszystko zniszczyć. Warto dal chwili przyjemności i odmiany niszczyć to, co budowało się przez rok, dwa...pięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie warto, to jest wręcz naganne. a przyczyn takiego zachowania może być wiele; jak się coś w związku dzieje to trzeba rozmawiać... a jak ktoś chcę się puszczać na boku, to zwyczajnie oszukuje drugą stronę i to jest przykre... Ja nigdy nie wybaczam chwili słabości... Przepraszam, że pisze tak chaotycznie ale robię kilka rzeczy w jednej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o zdradę. Nie wiem, czemu tak jest. Pare dni temu, napisał do mnie kolega, lekko wstawiony. Wszedł na temat seksu, potrzeb i od słowa do słowa wyszło, że wtedy miał ochotę mi zaproponować..i spróbować odmiany. Wkurzyłam się, gadaliśmy kiedyś na temat, zna moje podejście do "tych" spraw. Wiedział, że się nie zgodzę, zresztą ograniczyłam kontakt, bo skoro ma dziewczynę, to niech się nią zajmie. Mój pech..czy brak stałości w uczuciach wśród mężczyzn( kobiety tez nie lepsze jak się okazuje) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×