Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

A właśnie sobie przeglądam stronki i jeszcze smsuję ;) a Ty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja walczyłem z komputerem, dlatego napisałem że chyba się udało, ale i tak nie jest idealnie :/ ale chyba znam przyczynę, wyeliminuję ją wkrótce.... pisałaś wcześniej, że masz Samsunga, a jakiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech on juz ma ponad 2 lata, samsung u800. Jedyne co ma dobre to aparat i obudowę metalową ;) nic poza tym. Walczyłam dzisiaj z mszycami na moich różach :D mam nadzieję, że na rano wszystkie odpadną heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryskałaś chemią czy jakiś inny sposób? :) a ja Ci polecam Samsunga :) jeśli szukasz tel z dotykowym wyświetlaczem, sam takowy posiadam i sobie go chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie chemią, bo zauważyłam te robale jak już wszystkie sklepy były zamnknięte, zrobiłam własną mieszankę ;) myślę, że poskutkuje A którego Samsunga polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Samsunga Galaxy S i sobie go chwalę, teraz zamierzam zmienić na Galaxy S II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, poczytam, mam jeszcze troszkę czasu to wybiorę najlepszy dla mnie :) Co prawda kawy mi nie zrobi, ani nie zafunduje innych przyjemności ale byleby był bezawaryjny ;) Jutro już czwartek jupiii :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam do piątku:) może w końcu odeśpię tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to też zależy od telefonu, ja załatwiałam wszystko przez internet, kurier przywiózł aparat...po formatowaniu baterii zaczełam się nim bawić, a później dodzwonienie do mnie stało się koszmarem, bo wiecznie brak zasięgu, dlatego używam starego tel., bo w nim zasięg łapie lepiej. Jednak przyglądnę się telefonikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była była, może wróci :) To poczekaj na nią, a ja zmykam do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i tak oto zostałem sam na placu boju... dobrej nocki ravija 😘 co ja tu będę sam robił, też uciekam.....💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) wzajemnie:) jak pogoda u Ciebie? w Poznaniu bardzo ciepło i słonecznie :) kawka już była od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz jaka telepatia :P Kawka już była, ale z chęcią wypiłabym jeszcze jedną...nawet mrożoną mmm, uwielbiam Pogoda- piękna, słonecznie, ciepło ale nie upalnie. Bardzo ładnie ta moja kraina dzisiaj wygląda :) Robisz kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz piję:) co prawda nie mrożona ale równie dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pogoda, że grzech siedzieć w czterech ścianach:) u Ciebie na pewno ładnie:) wszystko zielone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ja właśnie mam zamiar wybrac się niedługo na pyszną kawkę mrożoną z 2 gałkami lodów mmmm U mnie ładnie, zielono, właśnie przed chwilą przeszłam nie na pasach przy policjantach :p Całe szczęście, że podobam się komendantowi :D :classic_cool: Słoneeeczko pięknie świeci, ptaszki śpiewają, ach ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...stylistyka u mnie kuleje :o Ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:) kawka z lodami :) ale w taką pogodę to sobie nie żałuj:) zapewne wpadłaś w oko i panom policjantom, skoro tacy pobłażliwi:D albo dostali prikaz od samego komendanta, żeby Cię zostawić w spokoju:) kto wie:D skoro tak ładnie u Ciebie, to rower bierz między nogi aparat na ramię i w plener jechać, zdjęcia robić :) a ja tu jeszcze długie godziny w tych murach przebywać będę :( ...i nową fotkę widzę :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjanci wypisywali mandat....a pasów i tak w promieniu 500 m nie było więc musiałam przejść ;) Dzisiaj mam inne plany na popołudnie- generalne porządki, więc ewentualnie wyrwę się gdzieś wieczorkiem :) Kawa to marzenie...ale nie na dzisiaj, nie na jutro. Będę ją smakować i celebrować wydarzenie za kilka dni. Fotka fotka, a jest, i cytacik nowy też :D i tak ładnie się jakoś to zgrało jedno z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack, a co do kawy z lodami, jeśli kiedyś wybierzesz się w moje strony to zapraszam, rozkosz dla podniebienia :) A mury..pomyśl sobie o czymś miłym, ładnym, pozytywnym i szybciej czas przeleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kawa to marzenie...ale nie na dzisiaj, nie na jutro. Będę ją smakować i celebrować wydarzenie za kilka dni" ...hmmmm brzmi jak przenośnia i chyba ma głębszy sens, ta wypowiedź ;) dziękuję za zaproszenie :) ja niczego nie wykluczam więc całkiem możliwe, że wypijemy tą kawkę :) Cytat bardzo ładny :) przyznaję, że nie zauważyłem za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głębszy sens hmm Chodzi o to, że na ta kawkę wybiorę się dopiero za tydzień, ale już powoli podsycam zmysły :D Zapraszam, zapraszam, uwielbiam ją i latem i zimą, ale jednak aby tą zieleń podziwiać, potrzeba słoneczko i min.+20 stopni ;) Ale gapa jesteś :D :classic_cool: hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) hihi przepraszam za wczoraj ale zasnęło mi się :D przyłożyłam na 5 minut głowę do poduszki i już mnie nie było :D ale dziś tak łatwo sie nie poddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×