Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pedorita

Co polak potrafi??

Polecane posty

Gość wloh opalony pakistanska bryza
polczyny sie wkurwily :) moze i to ostatnie posty wasze bo zglosilyscie do usuniecia,wiem i tak ze bedziecie czytac a czy to wasze ostanie posty mala strata,troche podbijalyscie nieswiadomie temat w gore,za co dziekuje.wiem tez,ze napisze kropke i temat mimo wszystko bedzie w gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloh opalony pakistanska bryza
i poza wyzwiskami,nie napisalo to nic madrego :( smutno mi troche :( widac jakie partnerki maja ci tak zwani przez polczyny obcokrajowcy. :( god bless ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzaaaak
fajny byl temat, ale na 3 stronie juz mi sie znudzil bo ile mozna czytac waszych klotni na temat dzieci w samolocie :o milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloh opalony pakistanska bryza
http://www.seans24.pl/film,16938,seksturystyka-dziecieca--tropem-pedofilow---child-sex-tourism--tracking-the-pedophiles--2010--lektor-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziolcha z wioski
ten wloh caly opalony pakistanska bryza to drugie wcielenie Hitlera...aryjskie rysy, niebieskie oczy hahhahaha no jedz do niemiec i tam czysc kraj z pakoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia duhnam
przeciez wloh to BSA. Te same gadki o niebieskich oczach, rasie aryjskiej, partii, ktora popiera, a ktora nigdy nie dojdzie do wladzy. A gdyby doszla to strzezcie sie wszyscy obcokrajowcy w Polsce, BSA vel wloh vel mustafa wykopie was na zbite pyski. Koles ma kilka wyrokow, siedzi w chacie i mu sie nudzi. Biedny 28 letni prawik, ktos mu niezle w bani namieszal. Pewnie zjeb korwin mikke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditaa voo
a kto to jest BSA? jakis kolejny debil z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloh opalony pakistanska bryza
28 letni???prawik?cos ci sie pojebalo zlewie na pakolska sperme,a wyczysci trzeba cala europe z kurew i ich opalonych bogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloh opalony pakistanska bryza
jakie wyroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
.... :) czy ktoś jeszcze zna jakieś smieszne historyjki o Polakach za granicą?? PANU WLOHOWI KTORY WYPELNIL TEN TOPIK SWOIMI ZALOSNYMI KOMENTARZAMI JUZ PODZIEKUJEMY Y ZYCZYMY WESOLYCH SWIAT!! KOMPLETNA IGNORACJA Z MOJEJ STRONY :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedirota
choc zerzne cie suko,buuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedirota
a widac ze mnie zignorowalas buuuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×