Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gasha

Pozytywny test.... i co dalej??

Polecane posty

Gość Gasha

zrobiłam test dzisiaj rano:) ciąża.... jestem i przerażona i szczęśliwa.... i co dalej mam robić??? nie wiem od czego zacząć?? od wizyty u ginekologa, ale o co go pytać?? co jest wazne?? doradźcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u ginekologa
zbada cię, poda przypuszczalny termin porodu, da ci skierowanie do laboratorium, spyta się czy występuje u ciebie lub męża cukrzyca w rodzinie, i co miesiąc będziesz odwiedzać ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizyta u ginekologa
najlepiej znajdź sobie dobrego lekarza prywatnego z porządnym sprzętem do USG, do którego sporadycznie się udasz, a co miesiąc chodź do lekarza w ramach NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasha
co do ginekologa to chodze prywatnie i raczej nie zrezygnuje z tego lekarza, ze względu na jego doświadczenie w świetnie wyposażony gabinet, a aa i kieruje do bardzo dobrego szpitala. co jwst dla mnie ważne. czy są jakieś sprawy o które powinnam zapytać na pierwszej wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) do lekarza umów się ok. 7 tc, bo wcześniej może być za wcześnie, by zobaczyć na usg zarodek z bijącym serduszkiem... na tej wizycie dostaniesz wytyczne co i jak, jakie badania zrobić... o kwasie foliowym nawet nie wspominam, bo zakładam, że go łykasz... i spokojnie choć pamiętam, że w 1. ciąży o ten spokój bardzo trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasha
* jego doświadczenie i świetnie... * jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasha
taak kwas foliowy biorę. co do gin to muszę pójść wcześniej bo jakąś infekcje chyba złapałam:( jmam mocno zaczerwienioną i bolącą skóre po stronie uda przy lewej wardze sromowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×