Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zraniona poraz x

Dzis moj facet potraktował mnie jak jakies scierwm. Jestem załamana

Polecane posty

Gość Zraniona poraz x

Po 5latach zwiazku doczekałam sie okropnych slow. Kłótnie jak to w kazdym zwiazku zdarzały sie ale dzis slowa które użył mnie bardzo zabolaly. A najgorsze ze on sie nie czuje winny tylko napisał na koniec smsa ze jeszcze przyjdę do niego z podkulonym ogonem. Co prawda zawsze to ja wyciągalan pierwsza rękę na zgodę ale dzis jestem w szoku i normalnie mi sie zyc chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Mialo byc zyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka :)
Faceci tacy są napoczątku wielka miłość ,potem zapominają o swoich kobietach przypominają jak mają chęć na sex. Czasami też tak się czuje okropnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka :)
My potrafimy tak kochać a oni nas ranią takimi słowami . Nie przejmuj się tym zapomnij o tym poczekaj moze on zrobi pierwszy ruch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Nawet nie wiem od czego zaczac. To długa historia. W skrócie to Poszlo o kase. Po prostu nie mogl wyciągnac z konta i zwalil wine na mnie. Zupełnie bez powodu. Zaczął mnie wyzywac(przez smsy) ze jestem do niczego ze ma mnie dosyc zebym spadala i ze niczego nie potrafie zrobic itd ze mam spierdalać po jego kase do banku ze jego to nie interesuje ale ma miec jutro pieniadze itp. Bylam w szoku. Staralam sie nie odpisywac na te jego smsy ale w koncu nie wytrzymalam. Potem juz bylo tylko gorzej... Co chwile sms ze juz mnie ma dosyc i w koncu napisał ze i tak do niego sie pierwsza Odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka :)
Tacy są faceci co jeden to lepszy kurde na początku jak książe na białym koniu a potem co !! ach..... szkoda słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyykk
Zostaw go po takich słowach. Nie szanuje Cie kompletnie i rzeczywiscie traktuje jak scierwo skoro wie ze i tak wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Pisal ze nie chce mnie widzieć w swieta. Ze moge sie nie odzywac bo ma to w dupie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dylemat masz z glowy
NIE ODZYWAJ SIE!!! Jak zobaczy, ze masz go w dupie to sam sie odezwie i to z przeprosinami! Jak Ty sie odezwiesz to nie dosc ze bedzie mial satysfakcje to jeszcze mniej szacunku do ciebie bedzie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
To sie po tylku latach doczekalam. Nie napisze pierwsza. Wiem ze on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyykk
Poczytaj sama swoje wypowiedzi jak to wyglada? Facet ewidentnie ma Cie w dupie bo rozumiem klotnie sie zdarzaja ale czy potrafisz zapomniec takie slowa? ja bym nie potrafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
czasami ty nie wyciągaj pierwsza ręki do niego kolejny raz! miej swój honor. Ja się z byłym bardzo pokłóciłam i raz było tak że przez 3,4 dni się nie odzywał a potem się odezwał i mnie przepraszał, ok wybaczyłam mu ale po kolejnej kłótni przestał się odzywac i ja też pierwsza się nie odezwałam więc pomyślałam skoro tak to znaczy że to koniec i znalazłam sobie po tygodniu innego chłopaka i zaczęłam się z nim spotykac a były odezwał się po 10 dniach z przeprosinami a ja mu powiedziałam że go nie znam i go nie pamiętam i żeby spadał, on się popłakał i bardzo żałował ale miał nauczkę i tak trzeba robic, kobieta powinna miec swój honor nawet jak bardzo kocha ale niech nie zapomina o honorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Wlasciwie to jego takie zachowanie zaczęło sie jak stracil prace. Wiem ze mial sporo problemów z kasa. Ale ja nic nie zrobilam zlego. Jeszcze mu pożyczyłam wszystko co mialam. Mysle ze ma jakies długi ze mu tak nagle duża kasa byla potrzebna. Boli jak cholera ze wine na mnie zrzucil. Zupełnie bez powodu. To jest dla mnie jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Dziekuje za wszystkie wypowiedzi. Chcialam sie wygadac. Wiem ze nie moge sie odezwac ale to wlasciwie równoznaczne z końcem zwiazku bo on sie napewno nie odezwie. Wpadł w jakies dziwne towarzystwo. Koledzy i piwka sa dla niego teraz najważniejsi... A mnie to tak boli. Nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirka852
nie dość że cię nie szanuje wyzywa i traktuje jak szmate to jeszcze wykorzystuje bo pieniądze od ciebie pożycza. nie ma sensu być z takim chłopakiem, gdyby moj mi coś takiego powiedział już dawno byśmy ze sobą nie byli, bo ja bym nie pozwoliła na takie traktowanie. nikt nie ma prawa tak traktować drugiego człowieka. na twoim miejscu bym się nie odzywała i w ogole olała tego chłopaka, za to znalazłabym sobie lepszego, ktory by mnie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
Zraniona poraz x absolutnie nie powinnaś się tym przejmowac tym bardziej że mu wcześniej kasę pożyczałaś, jemu to przejdzie a ty się zajmij czymś i tak nie bierz tego do siebie i pamiętaj nigdy nie wyciągaj pierwsza ręki do niego skoro to on spowodował kłótnię bo to jest poniżające dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh
olej go, wygadaj się tu a potem olej typa i nie odpowiadaj mu nawet jak coś ci napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebany dupek ten twój facet daj spokój jak mozna pisać tak dziwewczynie??trzeba mniec nie równo pod kopułą . poczekaj jeszcze to zacznie cię lać jak bedziesz mu pozwalac na takie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Napisalam w ostatnim smsie ze moze kiedys zalowac tych slow bo mnie to bardzo zabolało i ze to moj ostatni sms. A on na To : łaskę mi robisz... i tak przyjdziesz z podkulonym ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirka852
nie wiem po co wogole do niego napisałas, dałas mu satysfakcję. naprawde jak on cie tak traktuje zerwij z nim, mimo że jestescie ze sobą długo, on nie jest ciebie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Wiem ze Dalam sobie wejsc na glowe ale nie spodziewałam sie ze sie kiedys doczekam takich slow. To nie jest ten sam człowiek. Jest mi cholernie ciezko ze osoba za ktora bym zycie oddala tak mnie potraktowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisz do niego pod żadnym pozorem . i nie daj sie łatwo przeprosic.. o to w zasadzie mogłabyś zerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirka852
szkoda twojego życia na takiego chama. wiem, że jesli bys z nim zerwała to bedzie bolało to napewno, ale poźniej będzie lepiej, znajdziesz kogoś kto będzie cię traktował jak księżcznikę, bo nie każdy facet to taka świnia. lepiej będzie dla ciebie i twojej psychiki jak zakończysz ten toksyczny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtnnjt
wyciagalas pierwsza reke, i dlatego cie ma za taka ktora i tak i tak wroci:O. jestes latwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona poraz x
Wiem ze pisac nie powinnam ale nie moglam wytrzymac... Chce to zakończyć bo sie od pewnego czasu zaczęło robić taksycznie ale nie wiem czy dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampirka852
musisz znaleźć w sobie siłę, jak przy nim zostaniesz to będzie jeszcze gorzej. pokazał ci swoją prawdziwą twarz, najpierw zaczyna od wyzwisk, pożycza kaskę a co będzie później? będzie cię bił i znęcał się nad tobą? szkoda czasu na takiego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×