Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bartek94

CZYM BEDZIE POLSKA ZA PARE LAT ( WARTO POCZYTAC)

Polecane posty

Gość bartek94

Czy polska schodzi na psy?? Tak to prawda i mowie to z wielkim bolem serca.Na ulicach coraz wiecej dresiarzy i totalnej meliny ktora niszczy polskie spoleczenstwo.Ciagle sie slyszy ze ktos kogos zabil ktos kogos pobil.Ja sie pytam co sie dzieje do cholery.Pare dni temu dresiarz pobil chlopaka na przystanku autobusowym, a komisariat doslownie za rogiem a to sie stalo w bialy dzien na glonwj ulicy.Tak sobie pisze i mysle co sie dzieje z polskim spoleczenstwem i do czego to wszystko prowadzi.Coraz czesciej strach wyjsc na ulice bo albo cie pobija albo zabija i wogole.Z moich obserwacji wynika ze za pare lat w Polsce bedzie totalna Anarchia.W polsce utworzyl sie margines spoleczny ktory woli ukrasc, zabic, pobic a nie isc i zarobic na to.Tak nie moze byc do cholery.Mama sie mnie pyta czemu nie mam znajomych to jej mowie po co mi, 90% moich kumpli totalnie stoczylo sie, pija piwsko pala faje i kij wie co jeszcze a ja chcem byc inny.Bo teraz nie mam kumpli i znajomych ale za pare lat ja bede kims bede mial dobra robote a ani beda zulami spod spozywczego i taka jest prawda.Zycie w polsce jak narazie do niczego nie prowadzi bez przyszlosci i trzeba to sobie uswiadomic.Wezcie to sobie do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×