Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majaa1211121

chodzicie na imprezy zawsze z partnerem ?

Polecane posty

Gość majaa1211121

moj chlopak jest wlasnie na imprezie. I mega sie wkurzam mam ochote pisac i dzwonic jakos sie na szczescie powstrzymuje. Co o tym myslicie ? Ja jestem za tym zeby chodzic razem i bardzo mi sie nie podoba ze poszedl beze mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pojdz sama
niech poczuje skurwiel bolllllllllllllllll:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
no bo kurwa , to nie fair jest . Czy wyolbrzymiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
miał wieczorem wyjsc z kumplami, teraz napisal mi esa ze jest na malej imprezie. Jakies 15 osob . Nawet nie zapytal czy chce isc z nim , poza tym pewnie jest wiecej osob tylko sie nei przyznaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesusicku
Wyolbrzymiasz, smycz mu zaloz i nie wypuszczaj nigdzie samego. Jak bedzie chcial zdradzic to i tak to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moment chwila
Zacznijmy od tego dlaczego z nim nie poszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie ładnie jeśli z wyjścia z kolegami zakładam na piwo zrobiła się mała impreza na 15 osób to troszkę nie fer ale przynajmniej cie powiadomił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
no i teraz nie wiem co robic, bo z jednej strony fajnie ze powiedzial i nie chce byc jakas zolza , ale z drugiej az mnie nosi ... Jesli zrobie mu sajgon nastepnym razem bedzie sciemnial, jak bede mowila ze mi to nie przeszkadza wroca jego stare jebane zywyczaje. Sorry ze przeklinam ale musze sie wyladowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
nie poszlam , bo mial isc z kumplami na piwo . Wiec po co ja tam. Tylko jego wyjscie na piwo stalo sie impreza. I nie zapytal czy chce wpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moment chwila
No tak, ale zabronić mu nie możesz, bo on Twoją własnością nie jest. Mój facet imprez nie lubi, chodzi tylko czasami na piwo z kolegami. Ale ja lubię potańczyć sobie i wychodzę często z koleżankami i on nie ma nic przeciwko. Kwestia podejścia do życia i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
najbardziej mnie wkurza to ze nawet nie chce mnie brac do swoich znajomych. Na poczatku naszegho zwiazku mielismy z tym problem ze robil co chcial, potem cos ustalilismy bylo ok. A on swoje zaczyna. Mieszkamy razem, teraz wrocilismy na swieta do domow osobono. I on ma mnie w dupie. oo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana25
HA HA HA mam dokladnie to samo:) Też mieszkamy od jakiegoś czasu razem, wróciliśmy do domów na święta, a on wlaśnie polazl z kolegami na impreze, a mnie nosi:D Poinformowalam go , że w takim razie ja również wychodzę z kolezankami (choć jak widać siedze w domu) slyszalam po glosie, że nie bylo mu to na rękę. Jutro awantury nie zrobię, po prostu poudaje, że wspaniale się bawilam na dyskotece, a jego będzie krew zalewala i następnym razem się 1000 razy zastanowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
haha, ja tez udaje ze jestem na imprezie. Zalosnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chdhhd
Daj facetowi trochę wolności...dzisas..nie dziwie się,że maja was dosyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana25
hehehhehehe ja też:) Ale robimy to żeby czerpać z tego za jakiś czas profity:P Czuję, że jutro on będzie obrażony, gdy będę radosna i zadowolona z dzisiejszej imprezy:) A tym czasem... tylko myśle co on teraz robi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
no ale co to za powazny zwiazek ? Mowi ze idzie z kolegami i na imrezie laduje ? I laskawie mi pisze esa ze tam polazl.... Szlag mnie trafia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
dokladnie taak. Co on robi. Wierze ze mnie nie zdradza, ale na pewno sprawdza laski czy im sie podoba swoja pieprzona meskosc. W tym momencie bym go rzucila w cholere teraz nie usne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana25
Jeśli Cię to w jakiś sposob pocieszy, to wierz mi że czuję doklanie to samo... Ja z moim jestem ponad 5 lat, na początku zwiazku ciągle imprezowal... Chlal dużo alkoholu, dyskoteki, ojjj dzialo się.. Ale postawilam jasne warunki, a na szczęście cholernie mu na mnie zależalo i się opanowal... Niestety widzę, że jak ktoś ma ciągoty do imprez , to już zawsze będzie mial... A jak jest z Twoim? często mu się to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
hmm odpieprza cos praktycznie za kazdym razem gdy wracamy do domow. My tez jestesmy ze soba prawie 5 lat. Zerwalabym z nim gdyby nie to mieszkanie. Bo to przegiecie. On po prostu ode mnie odpoczywa. Zajebalabym go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana25
Ja też! Może po prostu my też powinnyśmy pokazać, że potrafimy "odpoczywać" i się świetnie bawić.. Może da im to do myślenia... Czasami mam chęć umówic się z kimś innym, tak mnie ten czlowiek irytuje... W końcu sie doigra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana25
A zdarzalo się, że po jakiejś imprezie pisaly lub dzwonily do niego jakieś panienki? Zlapalaś\ go kiedyś na czyms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
Pewnie , potem obciągały mu druta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1211121
po imprezie nie , ale ostatnio flirtowal z jakas przez gg gowniara z miasta 150 km od nas. Na dodatek pasztet straszny. Mowi ze czasem musi z kims innym pogadac.. Zrobilam awanture i co .. nic. Ale chyba nigdy mnie nie zdradzil. Ale nie potrafie mu zaufac.. Wiec kontrola podstawa zaufania wciaz. Po tylu latach A Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana25
Mój chodzi na kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku nie przesadzajcie!
o rany, tak to jest jak swojego życia i znajomych nie macie. szlag za każdym razem będzie was trafiał. naprawdę nie macie swoich zainteresowań i swoich znajomych z którymi możecie wyskoczyć potańczyć czy na grilla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbusowana25
Hmm w sumie masz w takim razie prawo mu nie ufać.. Co by nie mówić zawiódl zaufanie.. Zresztą samo stwierdzenie, że musi czasem z kimś popisać jest wkurzajace.. Niech sobie pisze z kolegami, ale pisanie z dziewczynami to tak jak sprawdzanie, czy nie trafi się lepsza... Z moim bylo podobnie.. Też przylapalam go na pisaniu z jakaś lafiryndą.. Wypieral się oczywiście do upadlego:) Nawet wymyślam przeróżne śmieszne historie, ze byl u niego kolega i to kolega z nią pisal:D Absurdy... Ale zostawilam go, wystraszyl się i wyśpiewal calą prawdę... Też moje zaufanie zdechlo... Ma to szczęście że go bardzo kocham.. Ale kolejnego wyskoku mu nie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbusowana25
"jejku nie przesadzajcie!" Wiesz ja swoich znajomych niestety stracilam wlasnie przez mojego faceta, który nie mógl przeżyć, że ktoś się do mnie odzywa.. Sam natomiast jak na zalączonym obrazku widać lubi zabawę.. Moja glupota, że bylam za mloda żeby nie zareagować odpowiednio w porę, gdy zabral mi znajomych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku nie przesadzajcie!
też kiedyś popełniłam ten błąd i teraz nie rezygnuję z niczego dla żadnego faceta :P stałam się bardziej egoistką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbusowana25
Też zamierzam to zmienić.. Na pewno nie będę okazywala slabości i bawila się w robienie scen zazdrości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×