Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierzacy

stracilem sens zycia

Polecane posty

Moja sprawa jest beznadziejna ale naprawde wierze ze sie uda . Jestem z dziewczyna od 17 miesiecy od paru miesiecy sie nie uklada dodam ze jest to moja pierwsza prawdziwa milosc . wyjehalislmy z kraju z wiara ze na obczyznie bedzie lepiej minol miesiac i jest tak samo zle jak dla mnie to jeszcze malo czasu uplynelo ale dla mojej wystarczajaca duzo zeby stwierdzic ze nic do mnie nie czuje i to nie ma sensu podobno bylem dla niej za dobry i dawalem jej za malo wolnosci, jestesmy nadal razem i bedziemy jeszcze jakies 6 miesiecy bo razem mieszkamy i razem latwiej sobie poradzimy. dowiedzialem sie rowniez ze teraz gdy juz wsystko wiem ze nic z tego nie bedzie to jej ulzylo i poczula sie wolna ze wrescie odzyla a chodzi glownie o to ze spotyka sie ze znajomymi wychodzi z domu o 17 wraca w nocy zazwyczaj wypita ale jest mi wierna i jej nadal ufam . mam pol roku zeby cos z tym zrobic nie spalem juz 3 dni jezeli ktos widzi jakas szanse zebym znowu sie we mnie zakochala i bylo dobrze to piszcie kazda pomoc jest mile widziana ONA jest tego warta bo to cudowne storzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz się facet w garść , bo kleisz się jak baba...uświadom sobie , ze to koniec i trzeba się podnieść ....nie zawsze można wygrać , czasem się przegrywa, ale życia dla kobiety nie warto poświęcać , gdy ona nie chce poświęcać go dla Ciebie... czasem gdy wydaje się , ze poniosło się klęskę po czasie zamienia się ona w zwycięstwo, ale potrzeba na to czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze sporo czasu zeby to wszystko naprawic tylko nie wiem jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta mówi poważnie NIE po dłuższym czasie , to znaczy , że czas znikać - a przedłużanie , naprawianie i klejenie się to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? bo teraz masz seks układ do jednego, a nie związek - jej jest wygodnie bo chce mieć facecika do zaspokajania... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
chcesz zeby zyskac u niej jakies plusy? to zachowuj sie jak facet z jajami!! tylko w ten sposob mozesz cos ugrac zapamietaj! baby nie znosza mieczakow one szukaja oparcia i meskiego faceta a nie placzka !! ja wiem ze ci ciezko ale nie masz innego wyboru zrozum!! pokaz jej ze jestes facetem, nie pros nie blagaj olej ale tez nie badz hamski !!to jedyne wyjscie moze cos ja ruszy a jak nie to trudno ale kiedys bedziesz mogl spojrzec sobie w oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dlugo nie uprawialismy seksu wiec nie chodzi o seks. mamy naprawde wiele stresu gdyz pracujemy a nie mamy kasy i myslalem ze to ja popchnelo do takiej decyzji poprostu jest zalamana tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie martw się" ....jak pozna faceta bez problemów finansowych Ty pójdziesz w odstawkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
i nie analizuj tego czemu z toba sypia itd to nic nie da a bedziesz sie pograzal , pokaz jej ze nie to nie zobaczysz przynajmniej inaczej na ciebie spojrzy ! jak sie jej znudziles to musisz pokazac ze jestes silny wartosciowy a nie mameja zebrzaca o czyjes wzgledy ! nic tak nie boli kobiety jak obojetnosc faceta ! to najlepsze co mozesz zrobic a wszystkie inne metody typu wlazenia jej w dupe spowoduja ze tylko bedziesz sie pograzal i ona jeszcze bardziej sie od ciebie odsunie! masz byc dla niej atrakcyjny jak na poczatku kiedy cos do ciebie poczula , nie daj jej wejsc na łeb ! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w tym byl nasz problem ze bylem za miekki bardzo chce sie zmienic ale czy ona tego nie zauwazy nie pomysli ze robie to na sile. ja mam nadal nadzieje bo powiedziala ze bardzi by chciala ze mna byc i mnie kochac bo jestem wspanialym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppilo
karabin dobrze gada, kobieta sobie wszystko przemyslala i jest jej dobrze samej teraz zostalo ci czekac az sobie kogos znajdzie na tych imprezach i przestaniecie razem sypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
to kurwa zmien to ! czlowieku trzeba byc dobrym ale nie mozna przesadzac pokaz jej ze jestes facetem ale nie na dzien .dwa tylko sie zmien w meskiego faceta ! bo przegrasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak wierze ze jak zaczne byc taki jak kiedys jak mnie pokochala to cos zmieni i faktycznie kiedys ja zlewalem i dlatego wlasnie tak zabiegala o mnie . macie swieta racje moze jednak bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
tylko dojrzaloscia i pokazaniem ze jestes facetem z jajami mozesz zaimponowac kobiecie , nie rob jej swinstw nie dzialaj emocjami badz twardy !po prostu niech ona zauwazy ze jak nie chce to nie ze nie jest dla ciebie wszystkim ,ze masz swoje zycie to ja najbardziej zaboli! niech ona widzi ze sie z tym pogodziles ! i idziesz dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
masz byc meski, nie prosic , nie wlazic jej w dupe ,ale tez normalny nie hamski ,zimny i sprawiac wrazenie pogoodzenia sie z tym wszystkim i pamietaj! jakby ona przyszla do ciebie i chciala sie przytulic itp to nie przyjmuj jej od razu do siebie ! bo bedzie wiedziala ze to udawane ze moze cie miec w kazdej chwili, masz byc facet i teraz ona musi sie o ciebie postarac skoro tak cie traktuje,badz konsekwentny a jak sie nie uda to tak jak mowie przynajmniej spojrzysz jej kiedys w oczy i nie bedziesz sie wstydzil,jak cos do ciebie czuje jeszcze to takie zachowanie powinno ja ruszyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
i nie laż za nia przede wszystkim, pokaz jej ze jest dla ciebie obojetna i ta sytuacja nie zrobila na tobie duzego wrazenia ze ci przeszlo jak wczesniej jej marudziles po prostu olej ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sie wyprowadzic zeby zapomniec czy zeby wprowadzic nowy plan w zycie . plan aby stac sie takim jakiego mnie pokochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się wyprowadzisz to czas pokaże w jakim celu - na razie działaj - chcesz zrobić coś konkretnego ? to zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
najlepiej dla ciebie bedzie jak zaczniesz sie z tym godzic naprawde bo w przypadku niepowodzenia nie bedzie juz tak bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godze sie ztym. dzisiaj mielismy isc na spacer przyszla z pracy i powiedziala ze jednak nie idziemy bo idzie do znajomych na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilem tak jak mi pisaliscie zlalem ja wsciekla wyszla na spacer . powiedziala ze nie wie kiedy bedzie w domu. bardzo mnie ciekawi jak bedzie po jej powrocie wyraznie dalem jej do zrozumienia ze mi juz nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sobie w necie
poszukaj sobie w necie kogoś kto jest w stanie postawić ci tarota, jak bęziesz znał już po części odpowiedź podejmiesz trafną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×