Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01____25.03___ warszawa______? kika79_____ 31_______02.01_____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35_____03.01_____21.03 ___ Olsztyn______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________ Warszawa________? Gosiaczek 126____26____04.01____27.03____ Raszyn_______? spiderka_____ 28______ 05.01_________ Tarnów________? foxy30______30______ 08.01 _________ śląskie______? kasiek1984___ 27_____ _09.01_____03.04____Wrocław______? hannam______23_______09.01.__________ trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____09.01________ Tarnów____? inka1989______21_____11.01_______ _Wadowice______? m0nik@______ 28______ 12.01_________ Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________ Białystok______? youstta_________28_____17.01______ 10.04_____Wrocław_______? ? Emma9999______25_____18.01?_____12.04______ Kraków______? Mmalgorzataa8__29_____21.01?______13.04_____trójmia sto_______? Vivanilli________21_____23.01?-_______16.04_____Śląskie ____? ira1___________26_____???????_______19.04_____UK Shagyy_________25____12.01_________19.04____Wielkopolska___??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna84
Witajcie dziewczyny.Jeśli mogę się do Was przyłączyć to również będę "styczniówką"Ostatnia miesiączka 8kwietnia kalkulator pokazuje że termin wychodzi na 18 stycznia.Testy zrobilam 4 każdy pozytywny ale z bardzo blada drugą kreseczką.Dzisiaj byłam u lekarza który potwierdził że już coś widać ale kazał mi przyjść na wszelki wypadek za 3 tygodnie już z wynikami badań wtedy zrobi drugie usg i powie wszystko co trzeba.Przepisał mi witaminy i duphaston. Dodam że jest to moja druga ciąża,staraliśmy się dość długo bo 2 lata. Gratuluję wam wszystkim i życzę wszystkiego dobrego (sobie także;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
witaminy są najważniejsze w 1 trymestrze wg mojej wiedzy. kwas foliowy w szczególności, powinno się go brać nawet już kilka tygodni przed ciążą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
kwas foliowy to tak...... ale typu feminatal, czy prenatal??????? to juz teraz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1, kawe pije, 2-3 dziennie. Nie dalabym rady bez niej :D :D mam dwuletnia corke wiec nie moge pozwolic sobie na drzemki wciagu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
ja biorę jeszcze falwit mama, całą ciążę i czas karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
tak w Niemczech jutro zapytam lekarza co z witaminami.....ale chyba zaczne brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis miałam małe plamienie i niestety napisze tu, ze juz się nakręciłam :( nic na to nie poradzę. leżę cały dzień i mam zamiar do czwartku tak plackiem przeleżeć. poza tym boli mnie ząb :( a byłam u dentysty przed staraniami i mówiłam, ze chyba dolna 6, a ona stwierdziłą, ze górna 7 i może tak promieniować :( zrobiła a tearz znów ta dolna 6 się ujawniła :( byłam u pobrania krwi, mam przed wizytą znów zmierzyć progesteron, z racji tego, ze w ostatniej ciąży miałam drastycznie niski. mam nadzieję, ze wynik będzie super. no i ze to plamienie ustapi. monia jak sie dzis czujesz??? aguś 🖐️ kawy ja nigdy nie piłam (bo nie lubię) więc nie mam problemu. za to dziś dopadłu mnie mdłosci tak ogromne, że juz byłam w wc. po południu przeszły. zjadłam normalnie obiad i teraz tak dużo owoców-winogronka, nektarynki i truskawki- że pękam :) przyznam się też, że wciągnełam paczkę prażynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agus, moze macica sie rozciaga i pekaja naczynka, i dlatego masz plamienia. A brzuch boli, czy juz przeszlo? Nudnosci tez mnie nie odstepuja od tygodnia. Juz nie wiem co probowac, nawet woda z cytryna przestala dzialac :) czasami cola pomoze :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa 222
Dolanczam sie do was ja zrobilam test pod koniec kwietnia i wyszly 2 kresczki tak sie ciesze bo staralismy sie 1,5 roku az w koncu sie udalo mam nadzieje ze wszystko jest ok. Kiedy na pierwsze usg idziecie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa 222
Ja jestem w ok 8 tyg wiec powiedzial ze najlepiej za 4 tyg bo teraz to nie ma takiej potrzeby tylko na badania krwi i moczu i toksoplazmoze na jutro mnie wyslal .A ja bym poszla na to usg bo jestem w goracej wodzie kapana i chcialabym tak profilaktycznie sprawdzic czy wszystko ok ale na tym etapie to pewnie dopochwowo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa 222
Martwi mnie to ze nie mam zbyt wiele obiawow oprocz bolow brzucha choc zmiany nastojow miewam i jem dietetynie bardziej ale mdlosci brak dzieki bogu i sporo spie wiec to tez pewnie duzo mi daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
Dziewczyny mam pytanie bierze któraś z Was duphaston? Ja z mężem staraliśmy się stosunkowo niedługo, lecz boje się bo mam niedoczynnosc tarczycy biore standardowo euthyrox noi duphaston od początku.. ma któras z Was podobną sytuacje do mojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka ja ok,brzuch mnie nie boli. Tylko piersi i sutki bolą. a i jutro jak wstane do pójde na bete. buziaki :* kochana odpoczywaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
Alaa 222 , ja jestem teraz w 7tc i miałam już 2 usg pierwszy w 4 tc wtedy był tylko pęcherzeyk a teraz byłam w 6tc i biło pięknie serduszko.. noi tak usg dopochwowe inaczej lekarz nie dopatrzy się takiej kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
i kochane powiedzcie mi co to jest ta beta? czemu mi lekarka nie zleciła jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości nie wymiotuje ale tylko jak śpię to mnie nie mdli normalnie koszmar gin kazał mi brać żelazo bo mam anemie a żelazo podobno potęguje mdłości jak wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
Monia i jakie odczucia? Ja wyczytałam wiele dobrego o tym leku, podobno naprawde pomaga i dobrze pomaga "wyscielic" maluszkowi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
inka1989 szklanka wody z cytryną na czczo :) podobno pomaga, ja naszczescie takich strasznych mdłoście nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta to jest takie badanie poziomu jakiegoś tam chormonu który powinien systematycznie wzrastać w ciąży też nie wiem dokładnie ale jak wzrasta to jest dobrze nie jest to badanie obowiązkowe mi też gin nie zleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka nie martw się - ja też cały czas plamiłam - dopiero dziś pierwszy dzień bez śladów. moja pani gin powiedziała że niektórzy tak mają i nie ma co się tym nakręcać - spokojnie - będzie dobrze! Mig_otka - ja biorę duphaston - 3x 1 tabletka. właśnie na te moje plamienia... do tego od czwartku luteine pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mig_otka
aha i nie trzeba na to skierowania? przy zleconych badaniach można piwiedzciec, że jeszcze to tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×