Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milosniczka_meskich_dusz

wrazenia po spotkaniu z osobami z kafe :) Warto bylo?

Polecane posty

Czy zamiast pierrdolić o kawach i winach mozecie sie skupic na mojej zayeahbistości i kaczkach po smoleńsku? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde tez szukam
Cypis,daj spokój,zaraz zostaniesz zbluzgany,bo ośmieliłeś się napisać,że stać Cię na ekspres za 5 tys.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron we pracy
kaczka jest evil, niedietetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby zaoctować wino nie trzeba go pędzić, wystarczy zapewnić mu dostęp powietrza- bakterie octowe są tlenowcami i przetwarzają alkohol ciężką pracą uzyskany przez dzielne drożdze na ocet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testowałam ekspres za 15 tys
Szukam ekspresu do kawy ale ktakiego w granicach tysiąca złotych. Bez młynka, prostego w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron we pracy
moje nie zaoctowało się, tylko po prostu mega wytrawne wyszło, nie wiem w sumie czemu, ale od samego początku takie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy ekspres do kawy to lejek do filtra papierowego, ja mam porcelanowy, można kupić w sklepach Chibo a plastikowe w marketach. nakładasz na dzbanek lub kubek i zalewasz wrzątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron we pracy
zw winogron Vercia, wiesz, że ja Cię ubóstwiam, więc nie piardul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde tez szukam
Hehe,gdzie ja bym to miała postawić?:D Znajomi powiedzieliby,że juz mi całkiem odbiło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi że za dużo kwasów w owocach, trzeba rozcieńczać są takie mierniki do mierzenia kwasowości moszczu. Jak robiłęm wina to najchętniej rozcieńczałem bananami z bazarku za złotówkę, a nie wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Powiesiłam sobie nad łóżkiem kartkię od Ciebie ze wakacji. :classic_cool: To dowód mojej miuości. A Tobie Witek. 😴 To nie wierzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis
bo to takie raczej hotelowe ustrojstwo :) tak na własne potrzeby to najlepiej .... wybrać się do wayne's coffee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis
wczoraj był w tv był fajny felieton o dziadku co żurek sprzedaje, ponoć najlepszy ze wszystkich, to pewnie ten żurek od tego dziadka :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde tez szukam
U mnie raczej nie ma Wayne's Coffee,musiałabym przejechac się gdzies dalej,moze do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnom nie troll
kaczek nie jadam a te smolenskie maja za duzo zelaza w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej samemu nastawić?? zalać wrzątkiem garść otrąb żytnich, albo mąki żytniej razowej, soli przypraw (majeranek, liście lautowe, ziele angielskie, kminek...) czosnku, jak ostygnie dodać nieco kwasu z ogórków i przykryć talerzykiem lub szmatką, po tygodniu gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis
do Warszawy to chyba nie masz tak daleko, ponoć wszystkie drogi prowadzą do Warszawy, a polecam wayne's coffee - naprawdę dobrą kawkę robią, szczególnie double latte, zapraszam do Way :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajron we pracy
ja mam jakoś blisko starbucks chyba, bo o ile mnie pamięć nie mydli to na Nowym Świecie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde tez szukam
Lubię jeździc samochodem więc na pewno kiedys wpadnę do Wayne's:) Mam 2-2,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurde tez szukam
Ale ja raczej czarna lubię,americano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypis
no to na samą kawkę 2-2,5 h to chyba sporo, no chyba że jesteś Wyjątkową fanką dobrej małej czarnej :), ale skoro lubisz jeździć do dla przyjemnosci czemu nie, można połączyć dobre z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×