Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzisiaj na pommmaranczowo

dziecko ciagla cos zuje

Polecane posty

Gość dzisiaj na pommmaranczowo

mam pytanie: czy spotkalyscie sie z czyms takim? Otoz moj dwuletni syn zawsze mial bardzo silny odruch ssania i swojego smoczka bardzo kochal, ale jak mial rok, to zaczelam mu go powoli zabierac i dawac tylko do spania. Juz od dobrych kilku miesiecy w dzien ze smokiem nie chodzil. W Swieta postanowilam pozegnac sie ze smokiem na dobre. No i pojawil sie problem taki, ze syn ukochal sobie teraz pieluszke do ktorej zawsze sie przytulal przed zasnieciem i normalnie ja pozera, wklada sobie do geby i zuje... masakra, nie moze sie w ogole wyciszyc i zasnac, o spaniu w dzien moge zapomniec, czasami jak gdzies jedziemy po poludniu to ze zmeczenia zasnie w aucie... czy ktos przechodzil przez cos takiego? jak odudczyc dziecka tego zucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też tylko smoka potrzebowała do zasypiania a od tygodnia non stop z nim chodzi bo inaczej jest lament tylko mojej na raz 4 czwórki wychodzą, wieć jest mega maruda może to własnie zęby patrzyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co go oduczac?
niechże sobie pożuje te pieluche. wyrośnie z tego. ciezki jest los malego czlowieka - kazde dziecko lubi sobie cos possac, a tu co nei znajdzie to mu rodzice zabiorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zamierzam zabierać smoczka, w końcu sam odstawi a stresów to jeszcze w życiu będzie miał dość...więc mu ich bezsensownie mnożyć nie zamierzam, bo taka jest moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaa jaaa
dlaczego zabralas mu smoczka?to forma uspokojenia sie,odreagowania! oddaj mu tego smoka,kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×