Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość julililiana
jakie masz stosunki z rodzicami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w nocy mnie probowal delikatnie przytulac"- tzn. chciał jakoś załagodzić sprawę:-P oj z moich obserwacji powiem tobie że każdy facet bez wyjątku od czasu do czasu sięga po taka lekturę, reklamę erot. itp. jeżeli to nie jest nagminne i nie staję się faceta obsesją to nieraz warto przymknąć oczko.... nie oznacza to że on cię nie kocha, czy też nie pociągasz go a obrażony jest może dlatego że sam nie zdaje sobie sprawy jak ciebie ugodził tym i myśli że wszystko jest ok tak jak napisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama zmarla 7 dni po moim porodzie, ojciec nigdy nie zwiazal sie z zadna kobieta po mojej mamie. A na ojca nigdy nie moglem narzekac wiec uwazam ze bardzo dobre. Ale moj tata zmarl 2 lata temu wiec teraz to nie mam odniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo tym bardziej jak większą część pory dnia wykonując swoje obowiązki siedzi się przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety-A 24 lata
dobrze- wiec co ja mam zrobic? mowilam mu jak mnie to zabolalo, ze tego nie akceptuje.... a on sie obraza. boje sie ze kiedys z jego temperamentem bedzie mnie zdradzal. on zaraz wychodzi do pracy, a ja nie mam ochoty zalagadzac tej sytuacji.... przepraszam autorze topika ze u ciebie na topiku szukam jakiejs pomocy i wytlumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja zadam pytanie, bo widzę że autor to normalny facet i ma po kolei w głowie a rzadko tu tacy zaglądają :) Więc spotkałam się kilka razy z facetem. Znamy się od kilku lat ale dopiero teraz była możliwość poznać się bliżej. Po którymś tam spotkaniu dał mi jasno do zrozumienia że chce seksu. Nie w wulgarny sposób, w taki normalny, nie było to dla mnie obraźliwe. To facet z klasą, na poziomie. Chciałam tego tak samo jak on, więc zgodziłam się. Wiem że bardzo mu się podobam, wiem że był mocno podniecony. Ale kiedy mi dopiero zaczęło się robić ciepło i przyjemnie, to się okazało że on już skończył....trwało to może z pięć minut. Ok, pomyślałam że może tak wyszło ale odczekałam troszkę, dałam odpocząć z godzinkę i zrobiłam podejście drugie. Facet podniecił się momentalnie, wszedł, ze trzy minuty było seksu w misjonarskiej i znów skończył. Bardzo starał się dać mi przyjemność, był czuły, ale w takim tempie to ja mogę zapomnieć o orgazmie. Trzeci raz to wprost powiedział że nie da rady, małe tego, dodał że sam jest zdziwiony że dwa razy się udało. Nie dałam mu odczuć że jestem zawiedziona, on jeszcze trzy godziny przytulał mnie, całował, był kochany pod każdym względem ale kurcze...czemu tak szybko kończył? Nie podniecałam go, czy może podniecałam za bardzo? Dodam jeszcze że on ma 37 lat, ja 28, oboje jestesmy po przejsciach. Nie wiem czy jego szybkie konczenie odebrac na plus czy wrecz przeciwnie? Wytlumacz mi autorze jak Ty to odbierasz jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kobiety-A 24 lata spoko nie gniewam sie wcale, choc uwazam ze odpowiednia pomoc znajdziesz w dziale zdrad itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko ochłoniesz to usiądź i porozmawiaj na spokojnie z nim, przecież jesteście w związku i możesz powiedzieć mu co cię zabolało , jak się poczułaś .... ciągnąć taką atmosferę w domku nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze usmiechnieta, wiesz po pierwsze facet ma o prawie 10 lat wiecej na przebiegu niz ty wiec nie spodziewaj sie calonocnych igraszek po drugie nie kazdy facet potrafi uprawiac sex przez dlugi czas zazwyczaj a wiem ze statystyki srednio sex trwa od 6 do 10 minut, nie u kazdego ale wiesz jak jest, moze byc tez tak ze za szybko sie podjaral i skonczyl za wczesnie no coz zdarza sie i tak Ale nie uwazam zeby byl to az taki problem sa odpowiednie medykamenty zeby temu zaradzic takze w czym rzecz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja znalazla takie filmiki z komputerze to tez bym sie wkurzyła, choć nie powiem, kiedyś moglabym z moim mezczyzna sobie jakis erotyk włączyc lub coś ostrzejszego, ale we dwoje ogladac :) Powiedz mu po prostu , że Cie to zabolalo i że poczułas się jakbys mu nie wystarczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvfjd
pytanie ode mnie: Czeka mnie rozwód i będę rozwódką, bez dzieci. Małżenstwo mi nie wyszło, nie dobraliśmy się. I czy to będzie miało znaczenie dla innego faceta. Bo mi się wydaję, że będę już tą gorszą, że facet pomyśli sobie, no tak coś z nią musiało być nie tak skoro jest po rozwodzie. Strasznie mnie to męczy i czuje się przez to fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vjhvfjd - z mojego, kobiecego punktu widzenia- nie smuć się, nie wyszło to nie wyszło, nie jestes jakaś gorsza, wybrakowana... może decyzja była za szybka, pochopna Ułożysz sobie jeszcze zycie :) Ale nie wiem jak do tego panowie podchodza, więc ciekawa jestem odpowiedzi M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety-A 24 lata
kobietki, powiedzialam mu , wszystko. wiem ze mu sie zrobilo glupio, zaczerwoienil sie i wogole, szkoda tylko ze teraz jest obrazony. i jak sadzicie?? czemu nie usunal histori tych stron??? byly w moim laptopie !!! moze chcial zebym je zobaczyla????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vjhvfjd wiesz paradoksalnie wcale tak nie jest, wiekszosc normalnych facetow w moim wieku wolalaby miec kobiete ktora wie co to malzenstwo i wie na co sie pisze wie czego chce a czego nie, konkrety to sie dla nas liczy A to ze nie masz dzieci tez dziala na duzy plus, takze na twoim miejscu bym sie nie przejmowal tym nieudanym malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po kolei: :) Ja pamiętam że jest ta różnica wieku, ale to facet wysportowany, bardzo aktywny, więc z tą sprawnością fizyczną to u niego lepiej niż u mnie :) Ale ok, statystyka statystyką, a moje zdziwienie szybkim finałem bierze się stąd, że opowiadał mi o swoich wcześniejszych kontaktach z dziewczynami i można by wywnioskować że sporo tego było. Więc miałam w głowie obraz maczo, który jest bogiem seksu, a tu jak przyszło co do czego to szybki finisz...a wiem że się starał, ale jak zaczęłam naprawdę się za niego zabierać i zrobiło się gorąco to zaczął być miękki :/ to wolałam żeby wszedł z powrotem, a jak wszedł to zaraz już i skończył....nosz kurde, można powiedzieć że z miękkiego strzelił... I nie wiem, czy podniecam go tak mocno, czy jaki grom? To raczej nie jest chorobliwa skłonność do przedwczesnego wytrysku, raczej to wykluczam O medykamentach wiem, jestem farmaceutką tak się składa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, myśl o sobie :) Ciebie zabolalo- mialas prawo powiedziec co o tym myślisz. nastepnym razem pewnie historie wyczyści hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z/w ide sie zapytac kumpla (nie tak dawno poznalem jego zone byla po rozwodzie zanim wyszla za kumpla) co myslal o tym ze byla rozwodka i wtedy moze przyblize Ci temat daj mi 10 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja zapytam, bo jestem cie
kawa wielu opinii. Czy jest mozliwe, zeby facet po prostu z natury nie byl zazdrosny? Ale do tego stopnia, ze nawet zdrada by go nie ruszyla? Ma w dupie po prostu i tyle? Oczywiscie sam majac zasade, ze nie zdradza. Troche to dziwne. Serio nie jest zazdrosny, czy sie zgrywa tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego niektóryz mężczyźni kłamią, kombinują, nie dotrzymuja słowa i bardziej doceniaja kolegów niż swoja kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kobiety-A 24 lata może zapomniał usunąć... tego się nie dowiemy :) ale boczyć się ciągle nie możecie na siebie, już to że głupio mu się zrobiło coś znaczy ... a obraza jego to pewnie teraz front obronny teraz tak jak napisała koleżanka będzie się pilnował a ty już o tym nie myśl bo tylko się zasmucasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety-A 24 lata
ravija - tak powiedzialam co mysle, malo tego, tez jestem twarda bo sie nie przytulam i nie lagodze sprawy, wczesniej bylo inaczej, zawsxe podczas klotni ja pierwsza przychodzilam. ale teraz nie wiem co robic. za bardzo jestem urazona, zeby tak latwo mi przeszlo, nie wiem tylko czy dobrze robie, bo zakazany owoc smakuje lepiej .... mam ciagle przed oczami jeden filmik z lesbijkami i to mi pozwala byc twarda. wiekszosc facetow powie mi ze to normalne, malo tego, ze czesto pary ogladaja razem, ( jak powiedzialam o tym ON powiedzial ze to chore - ale jak jest sam oglada na potege). czekac az on zacznie lagodzic sprawe czy olać te filmy i dac sobie spokoj z obrazaniem sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zapytam, bo jestem cie tylko tak zgrywa, każdy normalny facet w pewnym sensie jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×