Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Mayor of London 🖐️ ty jak zawsze nie owijasz w bawełnę:D Michaszko ładnie tak uciekać z starego topiku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30+
to się troche rozwesel. jak?? pokłóciłam się z męzem,......nie umiem z nim rozmawiać ostatnio...ciągle się czepia,wszystko co nie zrobię-twierdzi że zle!mam dość........niemam siły..zostawić go nie zostaiwe,to jest wszystko skomplikowane strasznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef Michaszkaa
kolejne pytanie: dlaczego napisałeś że znikniesz na 10 minut a nie ma cie znacznie dłużej . ??? ponieważ robienie loda szefowi trwało dłużej niż zwykle, zażyczyłem sobie różne udziwnienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa a ja siedzę wlepiona od rana przy kawce i czekam na pytanka kobiet w starym topiku ;-) ale jak już tu jestem to zadam pytanie bo znowu coś mi się tutaj nie zgadza:-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna30+ nie lam sie wkoncu to twoj maz wiec pewnie go kochasz a on Ciebie moze on ma jakies problemy i w ten sposob wyladowuje swoje frustracje Spokojna i opanowana rozmowa powinna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taka ktora sie szanuje i ma do powiedzenia cos wiecej niz gadka o ciuchach i tipsach" - to zapewne cechy charakteru a wygląd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxell
Michaszko mam wrazenie że Cię znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna30+
dzięki za radę.....miłego popołudnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, trzeba byc konkretnym! :) Michaszko, dziekuje za bardzo NIE KONKRETNA odpowiedz. No ale tak statystycznie to jak czesto? Raz dziennie? Raz na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad hymmmmmmm.... nie mam blizej sprecyzowanego idealu, a u mnie zazwyczaj to jest tak ze jak dziewczyna wyda mi sie fajna z gadki i sposobu bycia to tak jakby automatycznie ladniala w moich oczach no niewiem jak to opisac chodzi mi o to ze wyglad to nie jest 1 rzecz na jaka zwracam uwage i wiem ze brzmi to banalnie ale ja juz nie mam 20 lat wiec wiecie ... pod tym wzgledem wiele sie u mnie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna30+ mężczyżni już tak mają... może mu coś w pracy nie idzie, możliwe że coś w sobie dusi a nie chce się przyznać do tego i w ten sposób stres wyrzuca na ciebie.... nie prawidłowe zachowanie ale co my kobiety na to poradzimy;-) przeczekaj ten okres i pomału doprowadź do spokojnej rozmowy.... facet nie jest tak otwartym stworzeniem jak my kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y0980[p
ja mam pytanie moge?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do michaszkaa
czy przespałbyś się z facetem za milion dolarów w złocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro odpowiadasz na wszystkie pytania, to ja mam ich kilka: - dlaczego niektórzy faceci witają sie z kobietami pocałunkiem w policzek ? - dlaczego na pierwszej randce opowiadają o swoich zarobkach, cenie swojego telefonu i o swoim samochodzie? - dlaczego jak facetowi nie staje to jest moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxell
Michaszkoo gdybyś był kiedyś we wrocławiu pisz;) porywam się na kawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA I JA MAM PYTANIE
DLACZEGO ROBISZ Z SIEBIE BŁAZNA ZAKŁADAJĄC TAK DURNE TEMATY NA TYM FORUM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1.czy przeszkadzają ci
duże stopy u kobiet? 2. lubisz kobiety z dużym poczuciem humoru, które potrafią żartować ze wszystkiego i na każdy temat 3. mógłbyś ożenić się z feministką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super 100
czy jeśli mąż nie sypia ze mną a branie mam niezłe to mam skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×