Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość smutna30+
dobrze od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pominąłeś
Co myślisz o 26 letniej dziewicy? mógłbyś być z taką? Wierzysz w miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkaaaaaaa
Michaszko--- miałam taka sytuację, facet 28 lat, ja 20. Widac było ze mu sie podobam, zreszta jego przyjaciele to potwierdzili. A on z dnia na dzień schładzał kontakt, czyli narobił mi nadziei, a potem wszystko odkręcał. Jak go zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pominąłeś Co myślisz o 26 letniej dziewicy? mógłbyś być z taką? Wierzysz w miłość? Mysle ze to chyba jakis cud albo dziewczyna z jakiejs totalnej prowincjii. Nie nie móglbym z taka byc wierze w milosc ale mam tez swiadomosc ze nie przytrafia sie kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankkaaaaaaa Michaszko--- miałam taka sytuację, facet 28 lat, ja 20. Widac było ze mu sie podobam, zreszta jego przyjaciele to potwierdzili. A on z dnia na dzień schładzał kontakt, czyli narobił mi nadziei, a potem wszystko odkręcał. Jak go zrozumiec? Moze stwierdzil ze za duza roznica wieku, moze kogos mial, moze ... moze...moze Powodow moglobyc wiele nie dowiesz sie jak sie jego nie zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pominąłeś
"Mysle ze to chyba jakis cud albo dziewczyna z jakiejs totalnej prowincjii." masz bardzo ograniczone myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pominąłeś "Mysle ze to chyba jakis cud albo dziewczyna z jakiejs totalnej prowincjii." masz bardzo ograniczone myślenie i po jednej wypowiedzi takie wnioski, to chyba bardziej swiadczy o twoim ograniczeniu :] ale spoko mysl co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po tej wypowiedzi
takie wnioski, nie znam cię więc odniosłam się do tego co napisałeś, każda jedna wypowiedź jest ważna, ta również, ale ty nie musisz tego zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienkaminimini
czy nie czujesz sie starym kawalerem?czy naprawde nie bylbys w stanie byc z 23-letnia dziewczyna nad wiek dojrzala psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienkaminimini z doswiadczenia wiem ze taki zwiazek u mnie nigdy sie nie sprawdzil wiec raczej niemoglbym, ale jezeli bym sie zakochal to niezbadane sa wyroki tej milosci wiec byc moze, a starym kawalerem sie nie czuje bylem w bardzo dlugim zwiazku i nie tak dawno sie rozstalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem
michaszko , co ty robisz w tym HSBC bo coś tu długo siedzisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamusiu co sie tutaj dziejeeeee :classic_cool: Jak tak ktos poczyta od początku to juz niezły profil psychologiczny autora stworzy ;) A czemu niby 26 letnia dziewica ma być z prowincji? mam koleżankę, ma 26 lat, dziewica, pochodzi z niewielkiego miasta, obecnie pracuje w Wawie, jezdzi po świecie, atrakcyjna ale ma mega wymagania co do mężczyzny :P i jest dziewicą, choc chyba juz jej to ciąży heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugujawniu
czy wybaczyłbyś zdradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze z prostego powodu ja jestem po 30 i to sporo i szukam partnerki na stale, nie mam czasu na przelotne romanse ten rozdzial jest dawno za mna, ale nie zwiazalbym sie z kobieta ktora jest dziewica poniewaz taka kobieta nie wie czego chce w sensie fizycznosci bo sama nigdy jeszcze nie byla z nikim tak blisko a na odkrycie swoich potrzeb czlowiek tez potrzebuje czasu, moje upodobania co do sexu nie zmienily sie po pierwszym razie ale ulegly zmianie po kilku zblizeniach w sensie wiedzialem czego chcem jak chcem byc dotykany itd, i mysle ze u kobiet tez tak jest wiec ja po prostu nie mam tego czasu zeby po 4 miesiacach sie dowiedziec ze jej oczekiwania sa inne itd. Wiem ze nie musi tak byc ale moze sie tak stac dlatego wlasnie balbym sie, moze gdybym byl mlodszy to podszedlbym do tego inaczej ba..... na pewno podszedlbym do tego tematu inaczej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Michaszkaa
czy naduzywasz alkoholu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszko a myslisz ze taka 24 latka nie może szukac stałego związku? A jesli chodzi o seks i masz w tej kwestii jakies wyszukane pragnienia to faktycznie, lepiej nie-dziewicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija Nie musi, ale ja bym tak pomyslal, co nie znaczy ze kazdy ma na ten temat takie zdanie i ze musi tak byc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do Michaszkaa czy naduzywasz alkoholu ? Raczej nie, choc zdarza sie ze czasem przesadze i mam mega kaca na nastepny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×