Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Nowy ksiądz był spięty, bo miał prowadzić swoją pierwszą mszę w parafii. Postanowił dodać do święconej wody kilka kropelek wódki, żeby się rozluźnić, i tak się stało. Czuł się wspaniale. Gdy po mszy wrócił do pokoju znalazł list: "Drogi Bracie, następnym razem dodaj kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki. A teraz słuchaj i zapamiętaj: - Msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut; - Jest 10 przykazań, a nie 12; - Jest 12 apostołów, a nie 10; - Krzyż trzeba nazwać po imieniu, a nie to "duże T"; - Na krzyżu jest Jezus, a nie Che Guevara; - Jezusa ukrzyżowali, a nie zaj**ali i to Żydzi, a nie Indianie; - Nie wolno na Judasza mówić "ten sk**wysyn"; - Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w pizdu; - Inicjatywa, aby ludzie klaskali była imponująca, ale tańczyć makarenę i robić pociąg to przesada; - Opłatki są dla wiernych, a nie jako deser do wina; - Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie k**wą; - Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla; - Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "k**wa mać"; - A na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie "ciao"; - Po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy. - Ten obok w "czerwonej sukni", to nie był transwestyta. To byłem ja, Biskup. Amen!" dobra ostatni już wklejam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn czy nie macie tak czasem ze macie ochote na sex :] ale na sex nie na jakies tam przytulanie sie itp. tylko po prostu sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmmm no wiesz, ja jestem normalna kobieta i w moim wieku to czasem przychodzi ochota na seks, bez zadnych form zastepczych. A poprzytulac sie to moge, ale pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda zdrowa osoba ma tak czasami :-P- przyznam się bez bicia ...ja poszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka zabawiala sie cala noc z 2 olowkami pytanie Z którym olowkiem zaszla w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wiem :D ihih - znam to więc nie odpowiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU tak więc pamiętaj których ołówków używać :-P haha- żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU ja zawsze jestem grzeczna ;-) - a co nie widać :-P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ wogóle jak mozna przy takich dochodach sie zdecydowac na dziecko i9 jeszcze sie baba cieszy bo oni sie kochaja kurwa mac milosc to nie wszystko co jest takie drudne do zrozumienia w tym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że grzeczna - na drugie mam Aniołek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niewiem co w tym jest takiego fajnego skazac dzieciaka na zycie w nedzy :/ ludzi to chyba kreci taka opcja bo Ci co nie maja co do gara wlozyc to maja po 5 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo już nie o dochody mi chodzi bo tak jak tam napisałam ...niektóre osoby mają kwotę 1000 zł na miesiąc (wyżywienie) i jakoś sobie radzą- na takie rzeczy nigdy nie pluje jadem ze względu na to że nie wiadomo co mnie w życiu czeka a życie jest jeszcze długie chodzi mi o tych bęcwałów którzy zamiast porozmawiać z dziewczyną na temat choroby to jeszcze bardziej podnoszą jej ciśnienie, nie wiedzą że nawet takie bazgrolenie tych głupot może mieć tragiczne skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeżeli wiedziałabym że nie utrzymam dziecka nigdy bym się na nie , nie zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ale to jest forum i prawde mówiac babka piszac na forum i ze tak powiem chwalac sie wrecz ze ma 600zl dochodu na 3 osoby sama sie prosi o bezczelne komentarze Ja to sie w tym temacie nawet nie wypowiedzialem bo babka by sie zalamala odrazu po przeczytaniu, nie mam najlepszego zdania o takich ludziach (w sensie nie myslacych logicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama mojego Michala placi prawie 450 zl miesiecznie za przedszkole dla dziecka to sobie wyobraz glupote tej baby :/ ma male dziecko to wydaje 100 na dzieciaczka ale nie pomysli ze w miare jak dziecko dorasta to i potrzeby sie zwiekszaja :/ i myslisz ze za te wszystkie zeczy na ktore ja bedzie po prostu nie stac to kto zaplaci ?? PODATNICY czyli ja ty i 1000 innych osób z tego forum bo babce pare lat temu sie wydawalo ze milosc jest najwazniejsza ale milosc ci dziecka nie nakarmi taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja rozumiem ze kazdy ma prawo zostac rodzicem itp. ale czasem to mysle sobie ze teraz to jest tak ze Ci ciezko pracujacy ludzie i ci co mysla i uzywaja mózgu to maja jedno no maxymalnie dwoje dzieci, a ci co cale zycie klepia biede i zyja od zapomogi panstwowej po mops i co tam jeszcze istnieje to sie plodza jak kroliki skazujac tym samym swoje wlasne potomstwo na zycie w nedzy :/ i to jest cos co mi krew w zylach gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo ja to wszystko rozumiem bardzo dobrze, wiem że dziecko nie jest zabawką i decydując się na nie powinno się myśleć o tym " czy się da radę je utrzymać ??" - wiem ile kosztują miesięczne wydatki względem dziecka, obserwuje siostry, dopytuję się i nie tylko tu mi więcej chodzi to że osoby te są chore ( schizofrenia) a ludzie wypowiadający się tam zamiast dołować ją jeszcze bardziej powinni zainteresować się tym żeby poprzez rozmowę zmobilizować ją do stałych kontroli w razie jakichkolwiek objawów - nawrotów ta sama kobieta wypowiadała się że strasznie żałuje- bo nie uważała, nie wiedziała czy usunąć ciąże - widocznie lekarze zezwolili na to żeby donosiła dziecko, jest pod stałą kontrolą boli mnie to że jeżeli ktoś napisze że jest osobą chorą to jadą po niej jak po śmieciu a tego nie lubię- nie wiem może ja jestem taka głupia że nie umiem przejść bez słowa nad takimi rzeczami ale już mam taki charakter "Marzena "- ćwiczyłeś wymowę ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU u mnie słoneczko ale w nocy padało;-)--- spałam jak dziecko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiczylem :] nie zawiedziesz sie wiec :D Ja Ciebie rozumiem ze jest Ci zal itd. Ale ta babeczka sama sie powinna mobilizowac do kontroli, ludzie jej w tym z pewnoscia nie pomoga a co do dziecka nie musiala go skazywac na takie zycie mogla je oddac do adopcji, mogla zostawic w szpitalu mogla zrobic 1000 innych rzeczy zamiast skazac dzieciaka na taka nedze i to jeszcze z chorymi rodzicami czasem mi sie wydaje ze takie osoby maja dziecko tylko po to zeby mial kto sie nimi zajac na starosc ;/ wiadomo nikt sie do tego nie przyzna ale ja mysle ze tak jest ... i moim zdaniem to nie jest milosc to jest zwyczajne wykorzystanie dziecka na poslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×