Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

kto późno przychodzi sam sobie szkodzi ZU :-P ale ty pewnie już tam usypiasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcio ma sie bardzo dobrze :) troche sie powolny zrobil ale zawsze tak ma przed wakacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalem Stefana jak mialem 20 lat wiec juz prawie równe 15 lat go mam :) a bedzie zyl zapewne dluzej niz ja :D:D zwierzak na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Witam :) No ja za bardzo nie mam sie czym pochwalic. W domu mam tylko szczatki komarow na scianach no i w zeszlym roku mialam szczura na podworku :O Byl taki... duzy i tak sie zadomowil, ze pomyslalam by go zaadoptowac:D ale sasiad sie nim zajal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Tak w ogole to chyba coraz rzadziej piszecie. Bylam tu kilka dni temu, ale tematu nie znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
No ja tez bywam przy pc z doskoku i bardzo nieregularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i lepiej ze tematu trzeba szukac to i pomaranczki sie nie kreca i debilnych pytan nie zadaja bez urazy E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Eeee Michaszkoo :) Ja Wam topik troche ozywiam, bo za czarno czasami ;) Pozwol, ze zdam Ci (kretynskie?) pytanie - zaklimatyzowales sie juz i czy czujesz nostalgie za PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie dzisiaj dowiedzialem ze na rynku uczuc w Polsce to ja jestem towarem wybrakowanym :D wiec na dziewczyne polke to niemam co liczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
ZU oj ganiam, ganiam z kapciem w dloni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszkoo, chcesz powiedzic, ze wedlug mentalnosci polskiej to jestes starym kawalerem??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie nie jest kretynskie :] Ja jestem w pelni zaklimatyzowany bo juz tak pracuje kilka lat raz Polska raz UK wiec bylo to kwestia przyzwyczajenia sie ale za Polska tesknie nieustannie moze w przyszlosci zamieszkam w PL na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do debilnych pytan to sa to pytania jakie nie zadaje sie ludziom w standardowej rozmowie czyli przykladowo dlugosc mojego przyrodzenia albo inne takie wiem ze w temacie zobowiazalem sie odpowiedziec na kazde pytanie wiec na debilne tez udzielalem odpowiedzi prawde mowiac nawet nie sadzilem ze kogos moze to zainteresowac ale jak zwykle niezbadane sa wyroki boskie i sie przeliczylem jezeli chodzi o intyligencje pytajacych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaa no ponoc wg. mentalnosci Polek raz jestem za stary malo tego w Polsce jestem z doskoku nie poczuwam sie zeby obsypywac kobiete podarunkami ( mam swoje powody) jestem zbyt aktywny, nie lubie robic zakupów, nie ogladam filmów z gatunku :romantyczne, nie jestem zazdrosny a jak jestem to i tak nie dam po sobie znac i pare innych i wedlug ogolnej sondy 90% polek nie zwiazaloby sie z kims taklim jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszkoo, czyli pozytywniej patrzac ;) dojrzalszy zycie nigdy nie jest nudne ze wzgledu na czesta zmiane zamieszkania nie kupujesz kobiety aktywnie dbasz o siebie dobrze, ze to tylko 90 % kobiet polskich, zawsze zostaje 10%, a grunt to byc optymista :D Co do kretynskich pytan, to uwazam, ze nie tyle pytanie, co odpowiedz na nie daje jakis tam obraz osoby, ktora sie poznaje, jej poczucie humoru, w jakim sensie temperament. Jakos sobie radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Ale co DLACZEGO? Dlaczego jestes sam, czy dlaczego dla kobiet polskich jests ,, wybrakowany,, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×