Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

w sumie to mnie też nie było za często ten tydzień to miałam w pracy tak przechlapany że szkoda gadać, a w czwartek się wkurzyłam że hej i do teraz mi nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki net mi padł :P za dużo rzeczy na raz chciałem zrobic na kompie :] a co sie stało że sie wkurzyłaś ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka ;-) ZU pewnie gdzieś tam biega po swojej aptece i wróci zaraz do nas:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ostatnio przeżyłem straszny szok ale to potem :] teraz Zu niech nam opowie co sie w czwartek wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc w czwartek dowiedzielismy sie ze w najblizszy wtorek bedziemy mieli u nas wizyte zarzadu. Poczta pantoflowa, ale w 100% wiarygodna dowiedzielismy sie o co chodzi. Otoz dostaniemy do podpisania aneksy do umowy o prace, w ktorych to zgadzamy sie na obciecie nam pencji o 25% . Jakby tego bylo malo, na tym pismie widnieje data ze podpisalismy to 24 kwietnia!!! a to oznacza, ze we wtorek dostane wyplate za maj adekwatne do tego pisma. Jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie dziwię że jesteś wściekła - zauważyłam że wszędzie teraz ucinają jak mogą pensje a prace wykonujesz taką samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie we wszystkim jest haczyk na oslode. Bo teraz dodatkowe pieniadze bedziemy dostawali od obrotow, czyli jest wizja swietlanej przyszlosci ze nawet mozemy wyjsc na tym lepiej :O nie musze chyba dodawac ze odrobienie tych pieniedzy jest niewykonalne bo nie da rady wycisnac z ludzi wiecej kasy, to tak nie dziala. No chyba ze zaczne cyckami swiecic w pracy to moze sie panowie zleca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 %- idiotyzm naprawdę a dowiedziałaś się dlaczego ucinają wam pensje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×