Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

:] nie ma co sie obawiać :) ryzyko czesto jest opłacalne tylko mało kto chce ryzykować ludzie lubią pewny grunt ja taki nie jestem :) uważam że trzeba iść do przodu bo jak stoisz w miejscu to sie cofasz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to działa jakoś na lus czy na minus bo niewiem ?? ma to jakieś znaczenie ?? jeżeli są jakies mało mi znane trudniejsze słowa to czasami zdarza mi sie no i mam takie problemy jak słowa obcojęzyczne bo przykładowo polskie sorry a moje sorry różni się znacząco, ale tak to mój polski jest dobry chodziłem na specjalne zajęcia z dykcji no i mam sporo znajomych polaków także chyba tragicznie nie jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi, jak to bylo u Ciebie z armia, bo pamietam ze pisales ze sluzyles, ale teraz od jakiegos czasu pracujesz w zupelnie innym charakterze. Z armii sam zrezygnowales, czy jakos inaczej w Stanach to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłem do specjalnej szkoły wojskowej, tak jakby takie specjalne liceum niewiem jak to w Polsce działa dokładnie więc cięzko mi to zobrazować na polski :) potem wiadomo armia ogólnie nie żałuję bo mam co wspominać stacjonowałem z chłopakami w takich miejscach że często mieliśmy noce na czatach bo każdy bał sie spać ale to było to co jest chyba każdemu facetowi potrzebne adrenalina :) mogłem zostać w Armii i tam kierować drogi swojej kariery ale wybrałem inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak chyba za mocno grzeje ;-)- to co będzie z masażem ??:D a Michaszko uciekł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie byles na misjach skoro baliscie sie spac zaraz na poczatku, moja pierwsza praca, byla w szpitalu wojskowym. I tam pracowalo mnostwo zawodowych wojskowych, i czesc z nich wyjezdzala na misje. Pamietam, szacunek budzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem tu i tam tak naprawde chętnie bym opowiedział ale zwyczajnie - nie mogę dodam że ja nie byłem w jednostkach ochotniczych tylko bardziej specyficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytaj- bo to tajemnica;-)- jeszcze byś też skorzystała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co....taka kolezanka jestes :P ja Ci powiem, ze ja osobiscie taki sznureczek spuszczam od korali, potem w okolicach pepka zakrecam petelke, a potem reszta to juz zwisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo chcesz kawę?? bo widzę że ta twoja cię tylko usypia;-)---:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kobietki ja lecę spać ale widzimy sie jutro :D:D:D:D🌻🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×