Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

jak zaczniemy sie zaglebiac w temat to ja zaczne o tym myslec jak zaczne o tym myslec to zaczne sobie wyobrazac a jak zaczne sobie wyobrazac to nie bede sie mogl skoncentrowac na niczym innym przez jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaah zle mnie zrozumialas :] nie to ze sie nakrece tak ze bede sobie ze tak powiem sam musial ulzyc, tylko mam pare waznych papierów jeszcze do dopracowania zanim wyjde, a ze mna to jest tak ze jak zbyt duzo erotyki mi spaceruje w myslach to moj stan skupienia jest ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta Jasne ze weekend jest lepszy no bynajmniej dla mnie ja w weekendy nie pracuje to jestem zrelaksowany i swobodnie sobie moge myslec o czym chcem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta wiesz nad czym sie zastanawiam jak twoj maz moglbyc takim idiota :] tak jakos mi przyszlo to na mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca tego nie wiem, ale pojmuje to tak - mial duzo a chcial miec jeszcze wiecej, chcial czegos nowego dla zabawy, dla chwilowej frajdy liczyl ze sie nie dowiem a wyszlo inaczej zdrady nie umiem zaakceptowac, a tak podlej zdrady jakiej ja doswiadczylam...to juz zupelnie nie do wybaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze wszystkiego trzeba umiec wyciagac pozytywy teraz mysle, ze zycie daje mi szanse zwiazac sie z kims po raz drugi. Z taka osoba ktora bedzie dla mnie calym swiatem i ja dla tego mezczyzny tak samo nie ma co plalkac nad tym co bylo, to juz przeszlosc dawno mam to za soba bo wiem ze podjelam sluszna decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to jest podla zdrada?? bo dla mnie zdrada to zdrada tutaj nie ma co wybaczac wedlug mnie to dziala tak zdradzilas to mnie nie kochasz jak mnie nie kochasz to won kobieto proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to jest podla zdrada - juz odpowiadam no wiec moj maz zarejestrowal sie na portalu erotycznym, na takim gdzie laski szukaja sponsora albo seksu bez zobowiazan, tak samo faceci, rowniez pary ktore chca kogos do trojkata moj maz zaczal sie umawiac z laskami chetnymi na seks, dziki i wyuzdany, napisal swoje preferencje - bylam w szoku, gdy przeczytalam. czego tam nie bylo....od analu przez kajdanki po pejcze.... ja zostalam opisana jako oziebla malzonka a on biedny szuka pocieszycielki, ktora tak samo nie jest doceniana. No wiesz, trzeba sie bylo jakos usprawiedliwic no i ja to ogloszenie znalazlam sprawdzilam jeszcze czy to naprawde robi, podstawilam trzy dziewczyny rzekomo chetne - umowil sie ze wszystkimi trzema....i na miejsce spotkania przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o wielu rzeczach na pewno nie wiem dopiero po czasie do mnie dotarlo ze miesiac po slubie znalazlam w jego telefonie smsa od jakiejs laski o dosc jednoznacznej tresci, ale wtedy sie wyparl a ja uwierzylam czesto znikal i nie do namierzenia wtedy byl dostawal zdjecia kobiet z czatow, a przedzial wiekowy to tak od 20-latek po takie czterdziesci z kawalkiem. Dopiero dzis umiem powiazac te rzeczy a oczy otworzyl mi kumpel ktory delikatnie zasugerowal ze moj maz robi mi rogi za plecami. Wiedzial wiele ze szczegolami od mojego meza, ale mi tylko delikatnie zasugerowal. Moze nie chcial ranic za mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i reasumujac temat zdrady - chyba bardziej jest do ogarniecia fakt, ze ktos sie zakochal a mnie juz nie kocha i chce ulozyc sobie zycie z tamta druga osoba ale takie swinstwo jak ja dostalam od mojego meza to juz gruba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety musze leciec po drodze mam wizyte w szpitalu wiec bede punktualnie o 20 tutaj tez badz musimy dokonczyc ta dyskusje bo mnie to zaintrygowalo 🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×