Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Myslę że do bycia matką dojrzałam... chcemy tego oboje... bo dziecko bedzie owocem naszej miłości... którą na nie przelejemy... marzymy o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja rozumiem ze jest instynkt macierzynski ale najpierw trzeba m iec dobra stabilna prace, cos pewnego w zyciu, zaplecze finansowe, mieszkanie, itd przynajmniej tak by wypadalo, mozna i bez tego tylko za moment sie pojawiaja problemy i przestaje byc milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy oboje dobra prace... ja od roku jestem kierownikiem, on ma działalność własną... mamy mieszkanie... jesteśmy po ślubie... tylko do tego brakuje nam małego brzdąca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocem milosci to nie ukrywajac faktow jaknajbardziej ale czy bedzie kochane to jest pytanie ktore sobie trzeba zadac. Jestescie po slubie mam rozumiec ?? czy sobie tak planujecie dziecko bez wczesniejszych zobowiazan wzgledem siebie??? a macie swoje mieszkanie w sensie nie mamy czy babci ale swoje wlasne ?? Twoj facet ma stala prace z odpowiednim dochodem zeby utrzymac Ciebie i dziecko ?? Mieszkacie w Pl czy za granica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy swoje mieszkanie... a mój mąż da rade nas utrzymać... z reszta ja nie zrezygnuję z pracy... tyle ile będe mogła to będę pracować a póżniej zwolnieniie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak sobie was czytam i czegos nie rozumiem...a mianowicie chlopak zalozyl temat niejako obligujac sie do tego, by pisac w nim mogly rozne osoby, nie mowiac o tym, ze to forum dostepne ogolnie..a wy odrzucacie juz na wstepie wszystkich nowych..malo tego, jestescie czasem dosc nieuprzejmi.. To tylko moja uwaga, bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka wyżej dobrze napisała wasze uwagi są bez znaczenia :] macie problem piszcie posty do admina żeby usunął temat, i tyle żal normalnie dzieci z gimnazjum w wakacje na kompach siedzą i ludzi wyzywają chciałbym zobaczyć co bedziecie mieć do powiedzenia jak dorośniecie do naszych lat (o ile dorośniecie) no i tak na marginesie jakby nikt jeszcze nie zauważył to co tutaj pomarańczowi piszą to mamy głęboko w dupie, łatwo jest być krytycznym na oranżowym niku. Zarejestruj sie pajacu to pogadamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka roznica miedzy kolorem ?? Bo to mnie frapuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku kiedy z kimś dyskutujesz i ktos Ciebie obraża tak jak ci pomarańczowi wyżej albo robi to w jeszcze gorszy sposób i jest pomarańczowy to gówno możesz im zrobić jak jest czarny można zawsze napisać do admina stronki o łamanie regulaminu więc jak ktoś jest takim cwaniakiem żeby podyskutować niech ma na tyle cywilnej odwagi żeby robić to po zarejestrowaniu sie dlatego ja wychodze z założenia że każdy niezarejestrowany nik to dziecko z gimnazjum któremu sie nudzi i gówno o życiu wie i ok może jest to klasyfikacja i może jest to troszkę krzywdzące dla innych ale nika każdy może zarejestrować także ja nie widze problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wlasnie...nie ma znaczenia kolor, bo wulgarlne i obrazliwe wpisy usuwa sie bez wzgledu na niego :-) A zarejestrowac mozna bez jakichkolwiek konsekwencji przeciez. Wiec gdzie sens ?? I ta zlosc na kolor pomaranczowy ?? Za 3 minuty moge byc np innym czarnym nickiem i powiedzmy "nabrudzic " tu troszke. I co to zmieni ? Jesli zostanie usuniete, to zostanie. I to samo z pomaranczowymi nickami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ogolnie nietolerancja...Gdybym spedzila 2 lata na forum, bylabym bardziej godna konwersacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wątpię że jesteś taka właśnie skoro na tym niku masz 16 postów dopiero ale to świadczy o tobie :) niektórym sprawia satysfakcję powyzywanie innych, bo chociarz wirtualnie mogą się poczuć lepsi :D:D żal a to jest mój temat i jak nie mam ochoty gadać z pomarańczowymi to tego nie robie i tyle jak sie komuś niepodoba niech założy swój temat i tyle ... a z ludźmi którzy siedzą na czarnych nikach po pare dni i potem je zmieniają też niechętnie rozmawiam jak już pisałem mój temat robie co chcem ja nie zmuszam do czytania jak komuś nie pasuje ma szereg innych do wyboru i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...brzmisz bardzo smiesznie..No coz :-D moze jak nastukam 5464744 postow, to uda mi sie wskoczyc na twoj zacny temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alekręciłem :D:D:D w każdym razie zanim zaczniesz znowu swoje wywody to może przeczytaj Cały temat kiedyś pisałem z każdym niezależnie ale szybko sie nauczyłem że nie ma co tracić czasu na pomarańczowych co to są wszechwiedzący a każdy przy nich to debil :D:D więc wiesz jaka ty jesteś tego niewiem, ale jak wchodzisz na temat po to by porozmawiać czy napisać własne zdanie to jesteś normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema heh ciekaw jestem gdzie jest Dobrze ??? ktos ja widzial?? ale mam boski dzien dzis :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×