Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

jestem i już was czytam- kawę byłam zrobić po tu nikt mi nie chciał dać dolewki :-P europejka🖐️👄 i masz racje po co się chajtać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU no to pracuj pracuj :] nie chcemy Ci przeszkadzac :] starsze panie wala pewnie drzwiami i oknami po lekarstwa na alergie to ten czas :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
No jestescie! :D dobrze - takie slodkie powitanie, kochana jestes :) co Wy ze mna zrobice jak tu na stale zostane? ;) Michaszkoo, tak naprawde to nie wiemy ,dopoki zyjemy, co dla nas lepsze ? Mysle, ze trzeba sie skupic na terazniejszosci, nie zamykac na ludzi i troche oddac (te sprawy tez) Opatrznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkooo trafiłeś na materialistkę ale nie ma się co martwić teraz to choroba tego wieku...dobrze nie zaraźliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem ale juz nie mam :] w sumie to byla i tak taka hymmmmm jakby to nazwac :/ epizodyczna znajomosc bez zadnych glebszych uczuc i planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka oj kochana nie chciałabyś wiedzieć co my z tobą zrobimy :D a ta gromadka ma pomysły:-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
dobrze, a ja sie z Toba troszke nie zgodze ;) No bo zobacz... niby czlowiek jest starszy=dojrzalszy , cos tam w zyciu osiagnal, cos juz wie, zna siebie lepiej niz jak byl nastolatkiem i o dziwo! poprzeczka wzgledem drugiej osoby zamiast malec - rosnie. Bo chce sie, by ten ktos tez juz w zyciu cos osiagnal, by na rowni startowac, by stworzyc relacje rownolegla, taka partnerska pod kazdym wzgledem. I nie wydaje mi sie, ze tu chodzi o materializm, no ale moze sie myle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
dobrze - nigdy w zyciu nie moglabym byc z kim bez uczuc i musialabym tego kogos bardziej( duuuzo bardziej ) niz lubic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile czasu w takim zwiazku mialbym zyc :] ale z reka na sercu moge powiedziec ze moglbym no ale ja jestem facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
a tak w ogole Dobrze to wyobraz sobie, ze jestem kobieta pozbawiona strachu i bardzo otwarta :D(tylko sobie nie wyobrazaj bog wie czego! :D powiem tak: robcie ze mna co chcecie, tylko blagam nie dotykajcie mi wlosow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jednak bym nie mogla, jak sie przytulic do faceta do ktorego nic nie czuje... kobiety sa emocjonalne, tam gdzie seks tam i uczucia oczywiscie nie wszystkie kobiety,. bo zaraz sie pomaranczki odezwa jakie to z nich "dzikie suki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka ja pisze tylko o przypadkach gdzie czarno na białym widać że kobiecie bardziej zależy na tym co ON posiada niż na samej osobie - a takie przypadki coraz częściej można zaobserwować w życiu ;-) co do uczuć - też bym nie mogła, nawet samo lubienie kogoś by mi nie wystarczyło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszkoo, obawiam sie, ze masz na mysli zwiazek 24h ze sniadaniem do lozka :P:D No ale tak. Ty jestes facetem, nie trudno sie dziwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group
Zapraszam na stronę zrzeszającą najbardziej ekskluzywne miejsca w Europie. W pełni organizują wyjazdy służbowe i prywatne. www.exclusive-places.com www.exclusive-places.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
ZU no i ta emocjonalnosc to chyba nas czesto gubi. no ale idziemy do przodu... do starosci nauczymy sie zyc :D dobrze - racja, czarno na bialym ;) w sumie w druga strone dziala podobnie, tyle ze moze bardziej jest to aspekt seksualny jak materialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa na starość to ja się zdecyduję na związek :D- będzie bardziej dojrzalszy :-P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w innym sensie to powiedzialem chodzi mi o to ze moglbym byc z kobieta ktorej nigdy nie pokocham, nie ze wzgledu na to co moge otrzymac w zamian ale ze wzgledu na wygode, a ze tego nie robie hym no cóz chyba dalej wierze ze sie zakocham ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga nie dziwi mnie ze babki coraz czesciej kieruja sie portwelem niz uczuciami przy doborze partnera, czasy sa ciezkie to raz babki sa coraz bardziej jak to feministki okreslaja "wyzwolone" a facetom coraz czesciej przestaje zalezec na czyms wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja nawet ze względu na wygodę nie mogłabym z kimś być, jakby miał mnie dotknąć to chyba bym go pogryzła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
dobrze, a wiesz jak mnie wzruszaja pary staruszkow trzymajace sie za rece...:) On jej cos tlumaczy a ona go prosi, by powtorzyl bo nie doslyszala :D A juz w ogole szczytem bliskosci w takim zwiazku to proteza w jednej szklance:classic_cool: Michaszkoo, nie odbierz tego zle, ale Twoje wygodniztwo jest przerazajace. Moze lepiej ty sie zakochaj, by zrezygnowac z ukladu wygodnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
wygodnictwo* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
dobrze, ratuj! zglupialam:O jak sie pisze to co napisalam? :D przez C , DZ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka właśnie ze względu na protezę chce tak późno się związać( sznurami) ...to będzie miłość ❤️ dysortografika się pytasz:-P wygodnictwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie róbcie ze mnie takiego zimnego faceta :D:D:D fakt czasami zdazalo mi sie wykorzystywac sytuacje ( jak chyba kazdemu) co oczywiscie nie oznacza ze nie jestem zdolny do milosci :] problem jest w tym ze kobiety ktore mi sie podobaja albo sa zajete, albo sa po jakis masakrycznych przejsciach i wogole nie mysla sie z nikim wiazac albo sa malo intyligentne, albo typ barbie ( takie odpadaja po 30 sekundach rozmowy) Ciezko jest znalezc wolna normalna i intyligentna kobiete w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w pracy nie ma dziewczyny od robienia kawy :( musze zrobic sobie kawke sam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×