Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Dobrze {kwiat] :) ZU przypomniala mi sie historia z moim slubem :] hahahaa ale czasem tak jest w zyciu ze cos sie nie ulozy ale to nas czyni mocniejszymi co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawałek czasu , szkoda że się wam nie ułożyło lepiej jednak się rozejść niż dusić w takim związku- a swoje ❤️ jeszcze spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkam jeszcze na pewno :) a po co mi to uniewaznienie? bo uwazam ze nie musze ponosic konsekwencji czyjegos braku dojrzalosci. A byc moze spotkam kogos, dla kogo slub jest wazny i bedzie go chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadaj, opowiadaj... my z chęcią wysłuchamy, umilę sobie czas przy kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU coraz bardziej interesująco się robi prawda ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec to bylo tak zakochalem sie zwyczajnie w superdziewczynie ( tak mi sie wtedy wydawalo) mialem gdzies to co o niej mowili inni ludzie (a mowili wiele i to raczej tych gorszych rzeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po roku stwierdziulem ze chcem sie z nia zestarzec i oswiadczylem sie :] ku niezadowoleniu wszystkich moich znajomych :/ Bylem mlody i glupi nie widzialem w niej tego co widzieli inni, moj ojciec (ktory wtedy jeszcze zyl) zajal sie (aczkolwiek niechetnie) planowaniem slubu i po drodze wiadomo wydatki to tamto od slowa do slowa i wyszlo ze moja (w tamtym czasie) narzeczona nie miala nikogo do zaproszenia (czaicie nikogo) mnie to nie ruszalo ale u mojego ojca wzbudzilo to podejrzenia Nie wiem jak ale jakos sie skontaktowal z jej rodzicami ( którzy nawet nie zostali przez nia poinformowani o slubie :/) potem jeszcze pare innych spraw które wiadczyly o tym ze dziewczynie zalezalo tylko i wylacznie na wygodnym zyciu, Ale ja bylem w niej tak zakochany ze nie chcialem sluchac nikogo wiec ojciec dal nam intercyze do podpisania i w tym wlasnie dniu slub zostal odwolany :] I dzieki Bogu :D Teraz chce mi sie z tego smiac ale jak czlowiek jest mlody i glupi to tak wlasnie bywa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym fakcie nigdy nawet nie myslalem o slubie wyszedlem z zalozenia ze nie jest to wogole rzecz potrzebna jezeli ludzie chca byc ze soba to slub i tak nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
witam :) Wchodze sobie spokojnie na forum a tu u Was taki temacik... to ja powiem krotko, ze na wszelakie sluby to ja mam alergie :O jestem zwolenniczka wolnych zwiazkow, ale spotkalam sie( szczegolnie z mezczyznami) ktorzy jednak bardzo pragna slubu albo chociaz legalizacji zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaa to dziwne niby mówi sie ze to kobiety maja parcie na slub i te sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
kobiety to moze marza o bialej sukni z welonem, no ale faktycznie spotkalam sie wlasnie z mezczyznami takiego pokroju :D Ty Michaszkoo to mailes, ze tak powiem, wiecej szczescia jak rozumu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaa musze sie zgodzic z tym wtedy wydawalo mi sie ze jestem dorosly ....:D:D:D:D:D a w rzeczywistosci bylem smarkatym dzieciakiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Dziewczyny to pewnie dopiero zbieraja te kawe w ziarenkach, potem ja wysusza zeby potem zemlec a dopiero potem zaparza. Jak po turecku to potrwa troche dluzej, jak z maszynki espresso to pewnie bedzie szybciej :D No Michaszkoo jakby wtedy ten dorosly slub wypalil to kto wie... moze mialbys juz wnuki jakies ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieiwiem ale byc moze ..... :D:D:D za to teraz jestem totaqlnie sam i ciezko powiedziec która opcja jest gorsza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×