Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nic a co ma być palienie jest bardzo niezdrowe ale ja sam palę więc nie przeszkadza mi to że inni palą w mojej obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobieta A-24 lata
witajcie dziś :) dziś juz mam świetny nastrój. pogodzłam sie z moim facetem heh. byla wprawdzie dzis mala burza na temat tych filmow, ale wytlumaczyl mi to w miare, poza tym sie rozkleil bo widzial ze jestem twarda i nie dam sie tak latwo jego obrazalskiej minie. uwazam ze nie bede sie przejmowac filmami i nie bede zazdrosna o te aktorki, sama jestem atrakcyjna i mam gdzies nature facetow :) jak chce niech sobie obejrzy - ja tez obejrze sobie facetow :P umiesnione cialo mezczyzny tez jest sexy :D WIECIE ZE JEST NOWE PISMO DLA KOBIET "EKSMAGAZYN" ?? http://www.eksmagazyn.pl/wazny-temat/w-skrocie/juz-jest-eksmagazyn-z-fight-clubem/ :d W KONCU COS POD KOBIETY I DLA KOBIET Z POLNAGIMI SEXY FACETAMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim kobietko- super że się pogodziliście :) widzisz, cos jednak nasze rady pomogly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkooo mam się cofac o te kilka stron? bylo cos ciekawego, interesujące pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no tylko nie szalej za bardzo bo jeszcze z tych fantazji coś wyjdzie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma potrzeby cofać się :D:D życie idzie do przodu rozmowa tez a teraz to ja sie zgubiłem bo niewiem o co chodzi z tą fantazją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam, przez kabel nic/nikt nie przejdzie hehe Wyobraźnia działa. Dobrze- masz juz weekend? dłuuuuugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkooo, żeby wiedziec o co chodzilo z fantazją to musiałbyś się cofnać...a my idziemy do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze- no to szkoda :o ja jutro alleluja idę na drinka bo juz w domu mnie trafia. Choć nie wiem czy mieszanka mojej fantazji, pobudzenia plus procenty może być nieszkodliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobieta A-24 lata
no ja bylam na krotkim spacerku z psem. ogolnie mam zamiar kupic to pisemko i pokazac je mojemu facetowi ostentacyjnie :P rady pomogly, ale pogodzilismy sie dopiero rano, choc przyznal ze cala noc nie mogl zasnac bo myslal o naszej klotni i o tym wszystkim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobieta A-24 lata
a tak wogole to musze wziasc sie za diete. do lipca musze zrzucic pare kg z zimowych zapasow. karnet na silownie i pare trikow, musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile godzenia są szczególnie miłe;-) ile chcesz zrzucić ?? ja jestem zdania że kochanego ciała nigdy nie jest za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobieta A-24 lata
wiesz, swojego czasu chodzilam na silownie biegalam.... duzo schudlam ale rok bez cwiczenia to dlugo, i przytylam jakies 6-7kg :O musze wrocic do poprzedniej wagi :( a i dodam ze mam tendencje do przytycia no i wolny metabolizm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanego ciała.... a najbardziej chodliwy "towar" jest w rozmiarze 34-36 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia spoko ale jakieś diety bleeeeeeeee ja tam lubie sobie pojeść i lubię jak kobieta też je normalnie a nie samą sałate przykładowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem kiedyś dziewczynę w rozmierze wiekszym niż 38 i twierdze że nie była gruba była normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobieta A-24 lata
tez lubie pojesc , ale do lata zaciskam pasa i cwicze ) :) d\iewczyny zazdroszcze malych rozmiarow. ja musze schudnac 7 kg ;) wiecie, zaczelam mieszkac z narzeczonym, i przejelam jego nawyki zywieniowe, pozne jedzenie, kolacje.... i przytylam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobieta A-24 lata
ja jestem w sumie wysoka , wiec nawet jak przytylam nie jest to baaaaaardzo rzucajace sie w oczy. ale juz zle sie czuje i musze to zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×