Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Qantuś - jutro szkoła, wesele za tydzień, potem znów szkoła, potem chrzciny, potem szkoła a potem... już listopad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale Ci leci czas Atrami na rozrywkach i nauce :) a co do pogody...to dawaj pranie do mnei:) pogoda piekna, znowu słoneczko i bedzie cieplutko, ja dzisiaj nic nie piorę, limit na ten tydzień wyczerpany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, październik bardzo napięty :) - ale w sumie lubię tak :) jak u Was tak ładnie to może i u mnie się w końcu prtzejaśni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan, wiedziałam że to przeróbka, ale własnie usiłowałam znaleźć kogo, ubiegłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, też właśnie siedziałam i szukałam tego oryginału :D Tylko nie wiedziałam, kto to śpiewał - wiedziałam tylko, że na pewno nie po polsku! Dzięki Qantuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten oryginalny wykon dobrze z radia (i plastikowych pocztówek dźwiękowych pamiętam) bo w 1970 to ja już na randki biegałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo - tego szukałam :)) Qantuś - jesteś wielka :)) tak, w ten weekend zjazd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:D U mnie dziś zapowiada się piękny dzień,słonko świeci od rana,prani się kręci,jak ktoś potrzebuje ładnej pogody,to mu podeślę.Moja kuzynka też coś tam z tymi szyszkami na iglakach modzi:0Twierdz,że są tylko u samej góry i zima będzie siarczysta,ale krótka:),żeby się sprawdziło!!!!Piosenki super! Też nie bardzo wiem co na obiad? Może kopytka,albo pierogi,to u mnie lubią najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, i przez kilka lat to był mój dzwonek w komórce. Jak dzieci dzwoniły, to Baranek Kultu, jak pozostali, to Dziewczyna o perłowych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramuś - to Ty będziesz musiała zainstalować sobie "turbo baterię"-tyle Cie czeka obowiązków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobiło się u nas dzisiaj muzycznie, a wszystko zaczęło sie od Atrami i od cudnej piosenki "boso" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę i bez :) moje życie jest ostatnio strasznie monotonne, więc lubię jak coś się dzieje :) Kurcze, no bez jaj - nie będzie tego słońca? Idę sprawdzić pogodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, witaj :) ja dzisiaj nie wiem co na obiad, ale męża nie ma wiec nie wiem czy będę cos robiła, a może ziemniaczane placki? do obiadu daleko, zobaczę. ja mam dzisiaj w planach sprzątać ogródek, mąż chce koniecznie zacząć orać w tygodniu przyszłym, ale to dopiero jak rosa wyschnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a co - czasem trzeba odpocząć, a muzyka bardzo w tym pomaga :) Dziewczyny uciekam, bo Tata przyjechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też truskawki proszą o plewienie,niby susza a chwasty rosną na akord.Tez muszę powoli kopać działkę i wsiać poplon jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, a co siejesz na poplon? ja nigdy nic nie siałam i w tym roku mąż ma obornik załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.konkurs.nau.pl/view/item-42/ nie trzeba się rejestrować, wystarczy wpisać kod z obrazka - to na plac zabaw w przedszkolu/żłobku w morągu, proszę w imieniu koleżanki :) u nas dziś 3. obiady: mąż i zosia pstrągi grilowane, tosia i chłopcy makaron z tuńczykiem, a ja... ech! tego nie można nazwać obiadem, jak dla mnie najgorszy dzień diety! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, to prawda, dzisiaj masz słaby obiadek...tym bardziej że wszyscy takie pyszności dostaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) no i właśnie dlatego, że 4. dzień najgorszy, to ustawiam tak, by wypadał w piątek :) jutro za to dużo i smacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu zagłosowałam dla Twojej koleżanki. A teraz spadam. Najpierw wizyta u doktorów, ale już na luziku, bez obaw. A potem od Ikei. :D Bay...! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×